Doet www.maatjemeer.nl het nog?quote:
Thee 🍵quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:24 schreef SpecialK het volgende:
Maar waarom dan specifiek Britse seks, TS? Wat trekt jou aan Britse seks dat je alle andere seks zou afwijzen en alleen "sex" wil. Met een X? In plaats van gewone seks.
HAHA die vind ik leukquote:Op vrijdag 23 september 2022 09:57 schreef sp3c het volgende:
Gewoon zo'n dikkere vragen of ze niets beters te doen heeft dan jou
Gegeven moment hapt (snapte? hahaaaa) er echt wel een keer een want dikke vrouwen hebben ook zo hun behoeftes
Check de Mac.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:17 schreef Taills het volgende:
Maar hoe regel je zo iets? Lijkt mij nogal vreemd om te vragen hee hoeveel weeg je want ik wil graag afspreken met iemand die meer dan ik weeg.
Nah, er zijn betere alternatievenquote:Op vrijdag 23 september 2022 10:15 schreef marc0871 het volgende:
[..]
Doet www.maatjemeer.nl het nog?
Kledingzaak![]()
Vroeger was dat een datingsite voor, nou ja, mensen met een maatje meer.
Tinder is een eenheidsworst aan slanke mooie mensenquote:
Als je je af moet vragen of zij zwaarder is dan jou, kun je je misschien beter aanmelden bij weight watchers.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:17 schreef Taills het volgende:
Maar hoe regel je zo iets? Lijkt mij nogal vreemd om te vragen hee hoeveel weeg je want ik wil graag afspreken met iemand die meer dan ik weeg.
quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:25 schreef herverwijderd het volgende:
Als ik sommige verhalen moet geloven hoef je alleen maar te glimlachen naar een dikke vrouw in de kroeg en ze ligt al half klaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |