Belastingdienst als in fysieke systemen. Regels uit Europaquote:Op donderdag 22 september 2022 14:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ja, maar kan wel wat concreter. Welke systemen
En dan is de oplossing om hele bedrijfstakken door de overheid uit te laten voeren?quote:Op donderdag 22 september 2022 14:09 schreef RAVW het volgende:
[..]
Maakt niet uit want bijde overheid heeft nog nooit iets goed gewerkt
quote:Op donderdag 22 september 2022 14:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ja, maar kan wel wat concreter. Welke systemen
Eerst maar de systemen bij de belastingdienst...quote:Op donderdag 22 september 2022 14:09 schreef RAVW het volgende:
[..]
Maakt niet uit want bijde overheid heeft nog nooit iets goed gewerkt
Hongerige discussies zijn leuker voor de kijker thuis.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:06 schreef Bocaj het volgende:
Hebben ze al een bammetje gegeten tussen de middag?
Daar zijn ze mee bezig: https://nos.nl/artikel/24(...)gen-aan-zegt-van-rijquote:Op donderdag 22 september 2022 14:11 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
Eerst maar de systemen bij de belastingdienst...
Het zijn natuurlijk wel gecompliceerde systemen, dus ergens kan ik wel begrijpen dat het zolang duurt.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Daar zijn ze mee bezig: https://nos.nl/artikel/24(...)gen-aan-zegt-van-rij
Dus dat pakken ze aan, duurt alleen wel lang.
Gewoon de systemen, dat de oorzaak systemisch is, dat het aan de systemen ligt dus. We hebben crisis na crisis omdat het in de systemen niet goed zit. Duidelijker kan ik het niet maken hoor.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ja, maar kan wel wat concreter. Welke systemen
Ja. En je kunt ze geen seconde uit zetten, want elke seconde worden er wel transacties afgehandeld waar mensen of bedrijven van afhankelijk zijn. Maar dubbel draaien gaat ook niet, je wil geen dingen dubbel uitkeren. Best een lastige.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:21 schreef XSbig het volgende:
[..]
Het zijn natuurlijk wel gecompliceerde systemen, dus ergens kan ik wel begrijpen dat het zolang duurt.
Kan prima. Redundantie heet dat. Heel veel systemen in de inustrie, scheepvaart, /luchtvaart en het bankwezen zijn meervoudig uitgevoerd, maar bij overheden zijn systemen nogal een puinhoop.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja. En je kunt ze geen seconde uit zetten, want elke seconde worden er wel transacties afgehandeld waar mensen of bedrijven van afhankelijk zijn. Maar dubbel draaien gaat ook niet, je wil geen dingen dubbel uitkeren. Best een lastige.
"Wat wordt er gedaan voor de talloze mensen die nu al met een armoedeval te maken hebben?"quote:Op donderdag 22 september 2022 13:54 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zo gaat het altijd al zo. Maar nou vroeg Klaver ook wel een onmogelijk te beantwoorden vraag: "wat gaat 'de huisjesmelker' betalen aan belasting?' Dat hangt natuurlijk van allerlei factoren af. Bijvoorbeeld of die huizen in een BV zijn gestopt, hoeveel huizen, hoeveel huur, hoeveel kosten, wat hij verder aan vermogen en inkomen heeft, enz. Dat was gewoon een niet te beantwoorden vraag. Leuk voor de buhne, politiek niet echt inhoudelijk.
Die is binnenkort weg.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:56 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
We hebben een lafaard als Kamervoorzitter…
Wellicht is die van jou gewoon gemiddelde voor jouw soort huishouden.quote:Op donderdag 22 september 2022 14:59 schreef VelitoX het volgende:
Wel leuk trouwens die 2400 kwh gemiddeld.... maar eeh... mn eneco jaarrekening van vorig jaar zegt toch echt dat 3000 het gemiddelde is per huishouden? Lekker sjoemelen met cijfertjes dus vant kabinet?
Sinds jarendag kwam de hoogwaardige electronica altijd al daar in die buurt vandaan...quote:Op donderdag 22 september 2022 14:56 schreef monkyyy het volgende:
We hebben ASML die Chip machines maakt. Het is mij een raadsel waarom al die Chips aan de andere kant van de wereld gemaakt moeten worden. Zet hier een Chip fabriek neer
Ja zo makkelijk zal het zijn inderdaadquote:Op donderdag 22 september 2022 14:56 schreef monkyyy het volgende:
We hebben ASML die Chip machines maakt. Het is mij een raadsel waarom al die Chips aan de andere kant van de wereld gemaakt moeten worden. Zet hier een Chip fabriek neer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |