Er zijn geen wetten in de Natuur.quote:Op donderdag 23 februari 2023 13:45 schreef Libertarisch het volgende:
[..]
Karma is eerder een soort natuurwet. Natuurkunde, maar dan anders. We zouden lessen over karma moeten krijgen op school.
Toch kookt water altijd op 100 graden.quote:Op donderdag 23 februari 2023 13:47 schreef CharlesKinbote het volgende:
[..]
Er zijn geen wetten in de Natuur.
quote:Op donderdag 23 februari 2023 13:50 schreef Libertarisch het volgende:
[..]
Toch kookt water altijd op 100 graden.
quote:Op donderdag 27 oktober 2022 18:54 schreef Libertarisch het volgende:
[..]
De realiteit is niet gebonden aan begrippen, ik gebruik ze alleen om te communiceren. De woorden 'bewustzijn' en 'gemanifesteerd' betekenen niks, die woorden betekenen alleen wat voor mensen. 'Bewustzijn bestaat alleen als het gemanifesteerd is' betekent niks, menselijke logica heeft geen betrekking op de realiteit.
Wat jij of ik kunnen bedenken betekent alleen iets voor de menselijke geest. Daarbuiten, in de realiteit, is het onwerkelijk. Daarom is de enige conclusie: ik ben, de rest is speculatie.
De fysieke realiteit is maya. Het is een droom, of een spel. De 'echte' realiteit is daar waar geen tijd is, geen plaats, geen onderscheid tussen jou en mij. Geen objecten en subjecten. Die realiteit is niet met woorden te beschrijven of met de menselijke geest te begrijpen. Die realiteit is alleen beschikbaar via meditatie, zodat je de realiteit direct kunt beleven.quote:
Ja klopt heb je wel gelijk in…quote:Op donderdag 23 februari 2023 13:42 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waarom moet alles direct iets opleveren dat is een vreemde gedachte gang.
Dat kan net zo goed genetisch bepaald zijn dat de mens als dier zo geėvolueerd is dat het in groepen beter functioneert.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |