SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Totaal de ondergrens, tegen Liverpool kan dit, maar tegen dit AZ mag dat nooit gebeuren. Klaar.Allemaal cabaretteketet!![]()
Er was nooit een hype, het hele seizoen al blijkt dit Ajax defensief zeer kwetsbaar.quote:Op zondag 18 september 2022 18:52 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Bassey hype mag wel weer even de koelkast in.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Hoezo, waar de fuck hebben we naar zitten kijken dan? Het is godverdomme toch niet des Ajax wat hier op de mat werd gelegd? Schreuder is gewoon een volslagen debiel met 0 verstand van tactiek. Echt, helemaal niks. Je staat in punten gelijk met een elftal die qua spelbeeld in diepe crisis is, maar met 100 miljoen aan investeringen speel je zelf nauwelijks beter. Schreuder moet gewoon veel meer uit deze ploeg kunnen halen en daar mag je hem kei- en keihard op afrekenen.quote:![]()
Onder druk kan Schreuder er dus gewoon niks van.
De JCS wedstrijd
Liverpool
AZ
Hij komt echt met de meest onzinnige wissels en opstellingen.![]()
Precies dit jaquote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef freaky40 het volgende:
Totaal de ondergrens, tegen Liverpool kan dit, maar tegen dit AZ mag dat nooit gebeuren. Klaar.![]()
Okquote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Er was nooit een hype, het hele seizoen al blijkt dit Ajax defensief zeer kwetsbaar.![]()
Of PSV tegen Rangersquote:Op zondag 18 september 2022 18:54 schreef KingRoland het volgende:
Dit was heel slecht. Leek alsof ik PSV zag tegen Heerenveen.![]()
Deels met je eens hoor maar je hebt het wel over een elftal wat voor een groot gedeelte nu pas voor het eerst in de basis speelt. Dan kan je niet meteen een voetbalmachine hebbenquote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hoezo, waar de fuck hebben we naar zitten kijken dan? Het is godverdomme toch niet des Ajax wat hier op de mat werd gelegd? Schreuder is gewoon een volslagen debiel met 0 verstand van tactiek. Echt, helemaal niks. Je staat in punten gelijk met een elftal die qua spelbeeld in diepe crisis is, maar met 100 miljoen aan investeringen speel je zelf nauwelijks beter. Schreuder moet gewoon veel meer uit deze ploeg kunnen halen en daar mag je hem kei- en keihard op afrekenen.![]()
Ben wel benieuwd wie jullie hier goed vonden spelen aangezien Blind en Tadic meestal de schuld krijgen.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Christiano Pasveerquote:Op zondag 18 september 2022 18:55 schreef peaceman het volgende:
Ben wel benieuwd wie jullie hier goed vonden spelen aangezien Blind en Tadic meestal de schuld krijgen.
GOAT![]()
Eerlijk gezegd, Blind speelde wel aardig. Paar goede ballen naar voren, onder andere de 0-1 en nog wat andere kansen.
Verder was het niet best, maar het had wel 2-2 moeten worden natuurlijk op het eind.![]()
Ik vond Blind niet verkeerd maar voor de rest zijn alle veldspelers me wederom vies tegengevallenquote:Op zondag 18 september 2022 18:55 schreef peaceman het volgende:
Ben wel benieuwd wie jullie hier goed vonden spelen aangezien Blind en Tadic meestal de schuld krijgen.![]()
Van mij niet hoor…quote:Op zondag 18 september 2022 18:56 schreef BobW het volgende:
Eerlijk gezegd, Blind speelde wel aardig. Paar goede ballen naar voren, onder andere de 0-1 en nog wat andere kansen.
Verder was het niet best, maar het had wel 2-2 moeten worden natuurlijk op het eind.![]()
Kost je moeite om dat over Blind te zeggen of niet?quote:Op zondag 18 september 2022 18:56 schreef BobW het volgende:
Eerlijk gezegd, Blind speelde wel aardig. Paar goede ballen naar voren, onder andere de 0-1 en nog wat andere kansen.
Verder was het niet best, maar het had wel 2-2 moeten worden natuurlijk op het eind.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Los van dat het geen voetbalmachine is, verwacht ik van Schreuder meer dan “lange ballen” als plan B. Dat is toch niet om aan te gluren? We zijn geen psv.quote:Op zondag 18 september 2022 18:54 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Deels met je eens hoor maar je hebt het wel over een elftal wat voor een groot gedeelte nu pas voor het eerst in de basis speelt. Dan kan je niet meteen een voetbalmachine hebben![]()
Nee, ik vind Blind sowieso niet slecht dus je hebt net de verkeerde te pakken in het topic.quote:Op zondag 18 september 2022 18:57 schreef peaceman het volgende:
[..]
Kost je moeite om dat over Blind te zeggen of niet?![]()
Concluderend is het gewoon gebrek aan kwaliteit, dat mag duidelijk zijn. Verdedigend te matig, men blijft vasthouden aan spelers als Rensch die alleen goed kan spelen als de tegenstander een matige linksbuiten heeft.quote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef Littlerabbit het volgende:
@:Shreyas kun je je post hier nog een keer neerzetten? Geen zin om terug te lezen.
Aanvallend gezien is PSV gewoon veel verder dan Ajax. Als je kijkt hoeveel kansen en goals ze al hebben gemaakt dit seizoen kan Ajax zich daar niet mee meten.
Na Liverpool hoop je op een reactie, maar die kwam niet, los van gebrek aan kwaliteit heeft dit Ajax er nu al helemaal geen zin meer in. Als het even niet loopt neemt niemand het voortouw zoals Gakpo bij PSV. Dit wordt een tussenjaar, PSV wordt met een straatlengte voorsprong kampioen, met geluk kun je nog overwinteren in de EL. Hopelijk is er genoeg buffer opgebouwd om een jaartje zonder de CL te kunnen, want als het zo door gaat eindigt Feyenoord zelfs nog boven ons en mag je blij zijn met plaats 3.
Het is jammer dat er niets is gedaan met die 100 miljoen euro voorsprong die Ajax heeft op de begroting van PSV. Einde van een tijdperk. Ajax moet terug naar de basis en weer gaan investeren in een goede jeugdopleiding, want er stroomt ook wel erg weinig talent door de laatste jaren.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Eens.quote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Er was nooit een hype, het hele seizoen al blijkt dit Ajax defensief zeer kwetsbaar.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Pasveer.quote:Op zondag 18 september 2022 18:55 schreef peaceman het volgende:
Ben wel benieuwd wie jullie hier goed vonden spelen aangezien Blind en Tadic meestal de schuld krijgen.
Blind was oké. Tadic is te traag. Rensch kan niet. Taylor verzoop. Alvarez was oké. Bassey druistig. Brobbey en lucca te weinig gezien. Ocampos idem.
Als Bergwijn zijn dag niet heeft is het blijkbaar heel pover.![]()
Alleen Pasveer speelde echt goed. De rest onvoldoende.quote:Op zondag 18 september 2022 18:55 schreef peaceman het volgende:
Ben wel benieuwd wie jullie hier goed vonden spelen aangezien Blind en Tadic meestal de schuld krijgen.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Bergwijn valt na de eerste wedstrijden sowieso tegen vind ik.quote:Op zondag 18 september 2022 19:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Pasveer.
Blind was oké. Tadic is te traag. Rensch kan niet. Taylor verzoop. Alvarez was oké. Bassey druistig. Brobbey en lucca te weinig gezien. Ocampos idem.
Als Bergwijn zijn dag niet heeft is het blijkbaar heel pover.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Jawel maar als AZ op een gegeven moment (terecht) rond de 16 blijft hangen en op de counter speelt heb je weinig andere keuze dan die lange ballen erin te pompenquote:Op zondag 18 september 2022 18:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Los van dat het geen voetbalmachine is, verwacht ik van Schreuder meer dan “lange ballen” als plan B. Dat is toch niet om aan te gluren? We zijn geen psv.
Het is vandaag natuurlijk niet fout gegaan bij het niet hebben van een Plan B maar bij de waanzinnig slappe eerste helft. Als je kijkt wat spelers brengen dan kan je nog zoveel plannen hebben maar dan kom je er nooit![]()
Ik dacht na de eerste paar wedstrijden dat Bergwijn met twee vingers in de neus topscorer ging worden maar die heeft ook nu weer geen kut laten zienquote:Op zondag 18 september 2022 19:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Pasveer.
Blind was oké. Tadic is te traag. Rensch kan niet. Taylor verzoop. Alvarez was oké. Bassey druistig. Brobbey en lucca te weinig gezien. Ocampos idem.
Als Bergwijn zijn dag niet heeft is het blijkbaar heel pover.![]()
![]()
Je legt het er iets te dik bovenop. Ietsje.quote:Op zondag 18 september 2022 18:59 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Concluderend is het gewoon gebrek aan kwaliteit, dat mag duidelijk zijn. Verdedigend te matig, men blijft vasthouden aan spelers als Rensch die alleen goed kan spelen als de tegenstander een matige linksbuiten heeft.
Aanvallend gezien is PSV gewoon veel verder dan Ajax. Als je kijkt hoeveel kansen en goals ze al hebben gemaakt dit seizoen kan Ajax zich daar niet mee meten.
Na Liverpool hoop je op een reactie, maar die kwam niet, los van gebrek aan kwaliteit heeft dit Ajax er nu al helemaal geen zin meer in. Als het even niet loopt neemt niemand het voortouw zoals Gakpo bij PSV. Dit wordt een tussenjaar, PSV wordt met een straatlengte voorsprong kampioen, met geluk kun je nog overwinteren in de EL. Hopelijk is er genoeg buffer opgebouwd om een jaartje zonder de CL te kunnen, want als het zo door gaat eindigt Feyenoord zelfs nog boven ons en mag je blij zijn met plaats 3.
Het is jammer dat er niets is gedaan met die 100 miljoen euro voorsprong die Ajax heeft op de begroting van PSV. Einde van een tijdperk. Ajax moet terug naar de basis en weer gaan investeren in een goede jeugdopleiding, want er stroomt ook wel erg weinig talent door de laatste jaren.![]()
Niet gelezenquote:Op zondag 18 september 2022 18:59 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Concluderend is het gewoon gebrek aan kwaliteit, dat mag duidelijk zijn. Verdedigend te matig, men blijft vasthouden aan spelers als Rensch die alleen goed kan spelen als de tegenstander een matige linksbuiten heeft.
Aanvallend gezien is PSV gewoon veel verder dan Ajax. Als je kijkt hoeveel kansen en goals ze al hebben gemaakt dit seizoen kan Ajax zich daar niet mee meten.
Na Liverpool hoop je op een reactie, maar die kwam niet, los van gebrek aan kwaliteit heeft dit Ajax er nu al helemaal geen zin meer in. Als het even niet loopt neemt niemand het voortouw zoals Gakpo bij PSV. Dit wordt een tussenjaar, PSV wordt met een straatlengte voorsprong kampioen, met geluk kun je nog overwinteren in de EL. Hopelijk is er genoeg buffer opgebouwd om een jaartje zonder de CL te kunnen, want als het zo door gaat eindigt Feyenoord zelfs nog boven ons en mag je blij zijn met plaats 3.
Het is jammer dat er niets is gedaan met die 100 miljoen euro voorsprong die Ajax heeft op de begroting van PSV. Einde van een tijdperk. Ajax moet terug naar de basis en weer gaan investeren in een goede jeugdopleiding, want er stroomt ook wel erg weinig talent door de laatste jaren.![]()
Hij haat het om gelijk te krijgen, maar hij had het al 13x gezegd!quote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef Littlerabbit het volgende:
@:Shreyas kun je je post hier nog een keer neerzetten? Geen zin om terug te lezen.
Maar dit leek echt helemaal nergens op![]()
Het is beiden. Blijkbaar kan Schreuder deze ploeg niet motiveren voor de potjes wat het echt om gaat.quote:Op zondag 18 september 2022 19:01 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Jawel maar als AZ op een gegeven moment (terecht) rond de 16 blijft hangen en op de counter speelt heb je weinig andere keuze dan die lange ballen erin te pompen
Het is vandaag natuurlijk niet fout gegaan bij het niet hebben van een Plan B maar bij de waanzinnig slappe eerste helft. Als je kijkt wat spelers brengen dan kan je nog zoveel plannen hebben maar dan kom je er nooit![]()
Sheyras heeft gelijk. Crisis in Eindhoven en nog staan ze boven Ajax. Wat een ziener.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Beetje zoals Schmidt bij PSV vorig jaar. Ook toen had PSV al een betere selectie dan Ajax maar door zijn domme wissels werd Ajax gelukkig nog kampioen. Uiteindelijk heeft Ajax voor meer dan 200 miljoen euro aan spelers verkocht en nog steeds er niet in geslaagd om met al dat geld een betere selectie te hebben dan PSV.quote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef koffiekoekjes het volgende:
Onder druk kan Schreuder er dus gewoon niks van.
De JCS wedstrijd
Liverpool
AZ
Hij komt echt met de meest onzinnige wissels en opstellingen.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Nou moet ik zeggen dat ik het al zorgwekkend vind als je motivatie vanuit je trainer moet komenquote:Op zondag 18 september 2022 19:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is beiden. Blijkbaar kan Schreuder deze ploeg niet motiveren voor de potjes wat het echt om gaat.![]()
Nope, want dan zou je nu koploper zijnquote:Op zondag 18 september 2022 18:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Los van dat het geen voetbalmachine is, verwacht ik van Schreuder meer dan “lange ballen” als plan B. Dat is toch niet om aan te gluren? We zijn geen psv.![]()
Het was slecht, maar uit bij AZ gebeurt dit wel eens. Tot Ajax-PSV win je alles sowieso en dan ben je koploper als je aan het doelsaldo werkt.![]()
Dit moet je natuurlijk ook de spelersgroep kwalijk nemen, voor dit soort wedstrijden zou je de motivatie van een trainer niet nodig moeten hebben. Het moet vanuit je zelf komen. Maar Ajax denkt te vaak dat ze wedstrijden op 70% kunnen winnen, alleen onze verdediging is daar niet solide genoeg voor, die is vergelijkbaar met die van een subtopper.quote:Op zondag 18 september 2022 19:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is beiden. Blijkbaar kan Schreuder deze ploeg niet motiveren voor de potjes wat het echt om gaat.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Als je weet dat dit uit bij AZ kan gebeuren, dan dien je heel anders die wedstrijd in te gaan. Toch kom je ondanks alles op voorsprong. Als je dan in de zes minuten voor rust de wedstrijd zo weggeeft moet je je als team kapotschamen en niet meer praten over een kampioenschap. Ook PSV zal dit seizoen maar heel weinig punten verspelen want ze hebben een betere selectie dan Ajax.quote:Op zondag 18 september 2022 19:07 schreef PicoMMP het volgende:
Het was slecht, maar uit bij AZ gebeurt dit wel eens. Tot Ajax-PSV win je alles sowieso en dan ben je koploper als je aan het doelsaldo werkt.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Ik hap nietquote:Op zondag 18 september 2022 19:09 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als je weet dat dit uit bij AZ kan gebeuren, dan dien je heel anders die wedstrijd in te gaan. Toch kom je ondanks alles op voorsprong. Als je dan in de zes minuten voor rust de wedstrijd zo weggeeft moet je je als team kapotschamen en niet meer praten over een kampioenschap. Ook PSV zal dit seizoen maar heel weinig punten verspelen want ze hebben een betere selectie dan Ajax.![]()
![]()
Wellicht vind jij niet dat PSV een betere selectie heeft, prima. Maar ik neem aan dat je het wel met me eens bent dat PSV veel competitiewedstrijden met gemak gaat winnen en vaak ook met 3+ goals verschil.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Ik kan me vorig weekend herinneren dat psv won door een omstreden penalty en vandaag won psv ook niet heel overtuigend, dus tja.. waar haal jij die wijsheid dan vandaan?quote:Op zondag 18 september 2022 19:11 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wellicht vind jij niet dat PSV een betere selectie heeft, prima. Maar ik neem aan dat je het wel met me eens bent dat PSV veel competitiewedstrijden met gemak gaat winnen en vaak ook met 3+ goals verschil.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Dit is precies mijn punt: Ze winnen namelijk wel.quote:Op zondag 18 september 2022 19:16 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik kan me vorig weekend herinneren dat psv won door een omstreden penalty en vandaag won psv ook niet heel overtuigend, dus tja.. waar haal jij die wijsheid dan vandaan?
PSV blijkt in staat om in wedstrijden waarin ze niet goed spelen toch de volle drie punten te pakken. Dat is absoluut een kwaliteit. Ze kunnen zich de defensieve fouten tegen Feyenoord permitteren omdat ze weten dat ze aanvallend enorm veel kwaliteit hebben (ze maken gemiddeld vier goals per wedstrijd in de competitie).Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Ja simpele ziel tegen Excelsior en Volendamquote:Op zondag 18 september 2022 19:11 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wellicht vind jij niet dat PSV een betere selectie heeft, prima. Maar ik neem aan dat je het wel met me eens bent dat PSV veel competitiewedstrijden met gemak gaat winnen en vaak ook met 3+ goals verschil.![]()
![]()
Je bedoelt Volendam dat FC Twente versloeg?quote:Op zondag 18 september 2022 19:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja simpele ziel tegen Excelsior en Volendam
En Excelsior dat te sterk was voor Vitesse?
Kijk natuurlijk zijn Volendam en Excelsior geen topploegen, maar je moet het wel maar even doen, dertien keer scoren in die twee wedstrijden.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Was heel matig vandaag, na die 0-1 dachten ze het wel even uit te spelen, schlemielige tegendoelpunten en pas in minuut 70 gas gaan geven, al had die gelijkmaker alsnog wel kunnen vallen, maar gelukkig ook Nijhuis weer even gehad.![]()
Je hebt het over ruime overwinningen…. Dat is totaal wat anders dan je hier zegt.quote:Op zondag 18 september 2022 19:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dit is precies mijn punt: Ze winnen namelijk wel.
PSV blijkt in staat om in wedstrijden waarin ze niet goed spelen toch de volle drie punten te pakken. Dat is absoluut een kwaliteit. Ze kunnen zich de defensieve fouten tegen Feyenoord permitteren omdat ze weten dat ze aanvallend enorm veel kwaliteit hebben (ze maken gemiddeld vier goals per wedstrijd in de competitie).I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Ze hebben 2 serieuze tegenstanders gehad waarin ze 1x verloren en 1x wonnen. Top inderdaadquote:Op zondag 18 september 2022 19:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dit is precies mijn punt: Ze winnen namelijk wel.
PSV blijkt in staat om in wedstrijden waarin ze niet goed spelen toch de volle drie punten te pakken. Dat is absoluut een kwaliteit. Ze kunnen zich de defensieve fouten tegen Feyenoord permitteren omdat ze weten dat ze aanvallend enorm veel kwaliteit hebben (ze maken gemiddeld vier goals per wedstrijd in de competitie).![]()
Tja, AZ had ook 3-1 kunnen maken. Verder kwam er wel ongekend veel extra tijd bij deze wedstrijd. En Ajax moet het vooral bij zichzelf zoeken, wijzen naar scheidsrechter zou echt een zwaktebod zijn.quote:Op zondag 18 september 2022 19:21 schreef Tarado het volgende:
Was heel matig vandaag, na die 0-1 dachten ze het wel even uit te spelen, schlemielige tegendoelpunten en pas in minuut 70 gas gaan geven, al had die gelijkmaker alsnog wel kunnen vallen, maar gelukkig ook Nijhuis weer even gehad.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Ajax wordt gewoon kampioen hoor, al hadden ze dat vandaag ook moeten laten zienquote:Op zondag 18 september 2022 19:07 schreef PicoMMP het volgende:
Het was slecht, maar uit bij AZ gebeurt dit wel eens. Tot Ajax-PSV win je alles sowieso en dan ben je koploper als je aan het doelsaldo werkt.![]()
Ajax heeft 3 serieuze tegenstanders gehad: PSV (JCS), Liverpool en AZ. Alle drie kansloos verloren.quote:Op zondag 18 september 2022 19:21 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ze hebben 2 serieuze tegenstanders gehad waarin ze 1x verloren en 1x wonnen. Top inderdaadOp vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
PSV wordt kampioen. Ajax speelt met Feyenoord om plaats 2 en dat wordt nog lastig zat.quote:Op zondag 18 september 2022 19:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ajax wordt gewoon kampioen hoor, al hadden ze dat vandaag ook moeten laten zienOp vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
De nieuwe Shreyas is weer genieten! Lekker op tijd ook deze editite. Vooral het dikgedrukte stukje vond ik erg sterk.quote:Op zondag 18 september 2022 18:59 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Concluderend is het gewoon gebrek aan kwaliteit, dat mag duidelijk zijn. Verdedigend te matig, men blijft vasthouden aan spelers als Rensch die alleen goed kan spelen als de tegenstander een matige linksbuiten heeft.
Aanvallend gezien is PSV gewoon veel verder dan Ajax. Als je kijkt hoeveel kansen en goals ze al hebben gemaakt dit seizoen kan Ajax zich daar niet mee meten.
Na Liverpool hoop je op een reactie, maar die kwam niet, los van gebrek aan kwaliteit heeft dit Ajax er nu al helemaal geen zin meer in. Als het even niet loopt neemt niemand het voortouw zoals Gakpo bij PSV. Dit wordt een tussenjaar, PSV wordt met een straatlengte voorsprong kampioen, met geluk kun je nog overwinteren in de EL. Hopelijk is er genoeg buffer opgebouwd om een jaartje zonder de CL te kunnen, want als het zo door gaat eindigt Feyenoord zelfs nog boven ons en mag je blij zijn met plaats 3.
Het is jammer dat er niets is gedaan met die 100 miljoen euro voorsprong die Ajax heeft op de begroting van PSV. Einde van een tijdperk. Ajax moet terug naar de basis en weer gaan investeren in een goede jeugdopleiding, want er stroomt ook wel erg weinig talent door de laatste jaren.![]()
Bookmark hem maar alvast voor over een paar maanden.quote:Op zondag 18 september 2022 19:24 schreef Intint het volgende:
[..]
De nieuwe Shreyas is weer genieten! Lekker op tijd ook deze editite. Vooral het dikgedrukte stukje vond ik erg sterk.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Blij dat ik die debiel in de block hebquote:Op zondag 18 september 2022 19:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bookmark hem maar alvast voor over een paar maanden.![]()
Gooi jezelf weg man wat een onzinquote:Op zondag 18 september 2022 19:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Je bedoelt Volendam dat FC Twente versloeg?
En Excelsior dat te sterk was voor Vitesse?
Kijk natuurlijk zijn Volendam en Excelsior geen topploegen, maar je moet het wel maar even doen, dertien keer scoren in die twee wedstrijden.![]()
daar hebben we ook weinig aan, wat me weer tegenviel net als tegen Liverpool is de moeite om onder de druk uit te spelen, tegen Liverpool begreep ik dat nog wel maar tegen AZ moet dat niet mogenquote:Op zondag 18 september 2022 19:33 schreef Wertha het volgende:
Schreuder denkt dat het een leuke wedstrijd was voor de neutrale toeschouwer.
Nou, proficiat.![]()
Van dit soort uitspraken word ik niet zo blij.quote:Op zondag 18 september 2022 19:33 schreef Wertha het volgende:
Schreuder denkt dat het een leuke wedstrijd was voor de neutrale toeschouwer.
Nou, proficiat.
Wat kan mij het schelen wat de neutrale toeschouwer vindt.![]()
Jezus wtf. Ik heb me als Ajacied alleen maar zitten ergeren. Wat kan mij die neutrale toeschouwer schelenquote:Op zondag 18 september 2022 19:33 schreef Wertha het volgende:
Schreuder denkt dat het een leuke wedstrijd was voor de neutrale toeschouwer.
Nou, proficiat.![]()
![]()
Niemand is neutraal als het om ajax gaat.quote:Op zondag 18 september 2022 19:33 schreef Wertha het volgende:
Schreuder denkt dat het een leuke wedstrijd was voor de neutrale toeschouwer.
Nou, proficiat.![]()
Ik quote mezelf niet graag maar speciaal voor jou even opgezocht:quote:Op zondag 18 september 2022 18:53 schreef Littlerabbit het volgende:
@:Shreyas kun je je post hier nog een keer neerzetten? Geen zin om terug te lezen.quote:Op zondag 11 september 2022 00:38 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Volgende week uit tegen AZ wint Ajax niet.quote:Op zondag 11 september 2022 00:50 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Twee slimme steekpasses en bij Heerenveen gingen ze al alleen op Pasveer af, gelukkig was de afronding matig. Maar de defensie van Ajax is bij tijd en wijlen echt gatenkaas, dat moet jou ook opgevallen zijn of je kijkt selectief.
AZ is meester in het uitbuiten van dit soort ruimtes, in de omschakeling is Ajax echt kwetsbaar.quote:Op zondag 11 september 2022 00:54 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja en over acht dagen zal ik waarschijnlijk weer met teleurstelling moeten posten dat het niet altijd leuk is om je gelijk te halen....maar goed we wachten dat maar af dan.quote:Op zondag 11 september 2022 01:46 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dit roep ik niet elke week. Alle zes de wedstrijden in de eredivisie tot nu toe waren wedstrijden die Ajax gewoon moet winnen. Zelfs Utrecht uit, want die is dit seizoen vrij matig (5 punten uit 5 wedstrijden gepakt en negatief doelsaldo).
AZ staat nu derde en speelt zeer behoorlijk, dus de eerste echte uitdaging voor Ajax, wij hebben het in Alkmaar de laatste jaren heel lastig. En met onze defensie geloof ik niet dat we die wedstrijd kunnen winnen.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Hij had wel een aandeel want Nijhuis was behoorlijk aan het thuisfluiten.quote:Op zondag 18 september 2022 19:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Tja, AZ had ook 3-1 kunnen maken. Verder kwam er wel ongekend veel extra tijd bij deze wedstrijd. En Ajax moet het vooral bij zichzelf zoeken, wijzen naar scheidsrechter zou echt een zwaktebod zijn.Allemaal cabaretteketet!![]()
Ja, want het is erg pijnlijk om toe te geven dat ik gelijk had hè , maar als ik het zo teruglees heb ik toch behoorlijk kijk op het spelletje.quote:Op zondag 18 september 2022 19:44 schreef TornadoDK het volgende:
Kunnen we vanaf nu afspreken dat niemand meer reageert op troll sheryas?Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Het floot zeker niet zijn beste wedstrijd maar als je zelf zo erbarmelijk speelt moet je echt naar je zelf kijken en niet praten over de arbitrage of randzaken.quote:Op zondag 18 september 2022 19:44 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Hij had wel een aandeel want Nijhuis was behoorlijk aan het thuisfluiten.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
maar met deze scheids zo slap spelen dan vraag je eromquote:Op zondag 18 september 2022 19:44 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Hij had wel een aandeel want Nijhuis was behoorlijk aan het thuisfluiten.![]()
Nee hoor. Je had dit keer idd gelijkquote:Op zondag 18 september 2022 19:45 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja, want het is erg pijnlijk om toe te geven dat ik gelijk had hè , maar als ik het zo teruglees heb ik toch behoorlijk kijk op het spelletje.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
In ieder geval respect dat je dit toegeeftquote:Op zondag 18 september 2022 19:47 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Nee hoor. Je had dit keer idd gelijk
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Het gaat om cruciale beslissingen zoals overtredingen aan AZ kant of keuze bij wel of geen penalty.quote:Op zondag 18 september 2022 19:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar met deze scheids zo slap spelen dan vraag je eromAllemaal cabaretteketet!![]()
Hartelijk dank beste man was iedereen maar zo behulpzaam als jij.quote:Op zondag 18 september 2022 19:43 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik quote mezelf niet graag maar speciaal voor jou even opgezocht:
[..]
[..]
[..]
[..]![]()
Geen enkele situatie was echt een penalty natuurlijk, tenzij je kijkt met de Ajax-bril op.quote:Op zondag 18 september 2022 19:48 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Het gaat om cruciale beslissingen zoals overtredingen aan AZ kant of keuze bij wel of geen penalty.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
natuurlijk het is de Nijhuis show maar dat weten we inmiddels toch welquote:Op zondag 18 september 2022 19:48 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Het gaat om cruciale beslissingen zoals overtredingen aan AZ kant of keuze bij wel of geen penalty.![]()
Iets met een stilstaande klik en twee keer per per dag de juiste tijd.quote:Op zondag 18 september 2022 19:43 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik quote mezelf niet graag maar speciaal voor jou even opgezocht:
[..]
[..]
[..]
[..]![]()
Het enige positieve aan deze wedstrijd is dat de kans bestaat dat die waardeloze Rensch zijn basisplaats nu eindelijk kwijt is aan Sanchez.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Spelers die appelleren voor buitenspel terwijl het spel niet stilligt mogen van mij ook een gele kaart krijgen
Hoe dom kan je zijn![]()
![]()
Maar wat een gewaagde uitspraak he, uit bij AZ kun je verliezen.quote:Op zondag 18 september 2022 19:47 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Nee hoor. Je had dit keer idd gelijk![]()
Is een reflex hè omdat ze er vanuit gaan dat iedereen stapt maar Bassey was te laat.quote:Op zondag 18 september 2022 19:57 schreef Heeinz het volgende:
Spelers die appelleren voor buitenspel terwijl het spel niet stilligt mogen van mij ook een gele kaart krijgen
Hoe dom kan je zijn![]()
los van dat stond of rensch of timber niet op te letten.quote:Op zondag 18 september 2022 20:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is een reflex hè omdat ze er vanuit gaan dat iedereen stapt maar Bassey was te laat.![]()
afstand was al te groot, al met al 2 goals wel heel schlemielig weggegevenquote:Op zondag 18 september 2022 20:19 schreef Malavita het volgende:
[..]
los van dat stond of rensch of timber niet op te letten.![]()
Sowieso, was zo ontzettend knullig.quote:Op zondag 18 september 2022 20:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
afstand was al te groot, al met al 2 goals wel heel schlemielig weggegeven![]()
Dat geloof ik meteen maar je moet gewoon blijven doorspelen totdat er gefloten is, zeker nu er een VAR is. Het is gewoon totaal bezopenquote:Op zondag 18 september 2022 20:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is een reflex hè omdat ze er vanuit gaan dat iedereen stapt maar Bassey was te laat.![]()
Vorige week was dit je reactie:quote:Op zondag 18 september 2022 20:01 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Maar wat een gewaagde uitspraak he, uit bij AZ kun je verliezen.quote:
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Gelachenquote:Op zondag 18 september 2022 20:24 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Vorige week was dit je reactie:
[..]-nee-![]()
Nee hoor totaal niet. Meneer deed alsof het een totaal kansloze missie zou zijn en dat is gewoon niet waar.quote:Op zondag 18 september 2022 20:26 schreef fetX het volgende:
@:litmanenafca krijgt een enorme draai om zijn oren.![]()
Eensquote:Op zondag 18 september 2022 20:34 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee hoor totaal niet. Meneer deed alsof het een totaal kansloze missie zou zijn en dat is gewoon niet waar.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: