Het is weer doorzichtig russische getrol. er worden massagraven gevonden, en dan gooien we er een onzinnig onderwerp in:quote:Op vrijdag 16 september 2022 20:12 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar die patch daar weghalen in photoshop is toch 100x makkelijker dan een patch in bewegende beelden plakken of niet dan?
Anyway dit is wat iemand anders er over zegt:
[ twitter ]
Ik heb zelf geen idee. Geen idee wat die patch inhoud. Zeg alleen dat dit echt 0 goed bewijs is dat ze idd wel photoshoppen in dit geval
Jij zou ook onzeker worden als je leger werd kapot geschotenquote:
Op zich leuke tekst, maar een soort wederzijdse erkenning wil nog niet perse zeggen dat je het ook maar ok moet vinden als de andere kant ‘wint’.quote:
Is het ook, er is geen enkele directe link tussen Hitler en de holocaust, helaas. Laat staan dat hij zich met de uitvoering bemoeit heeft.quote:Op vrijdag 16 september 2022 21:50 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Heb je misschien een stevige bron, ook over de treinwagons en dat Hitler erover schreef? Het idee dat Hitler aan de basis staat van het gebruik van Zyklon B in Auschwitz, lijkt me lariekoek.
(In andere vernietigingskampen werden meestal uitlaatgassen gebruikt)
Heb het over contemporaine tijd.quote:Op vrijdag 16 september 2022 21:23 schreef ExTec het volgende:
[..]
Tot dat je je herinnert dat concentratiekampen zijn uitgevonden door de engelsen.
Ow, maar dat wist jij niet h?
Welke gasten raken welke doelen met welk wapensysteem 10% van welke tijd?quote:Op vrijdag 16 september 2022 22:22 schreef polderturk het volgende:
Hoe kunnen die gasten 3x achter elkaar het doel raken? Ik dacht dat die dingen maar 10% van de pogingen hun doel raakten.
Vier verschillende leiders laten hem wachten. En het is bekend dat Poetin dit truukje zelf graag uithaalt om zijn dominatie te tonen.quote:Op vrijdag 16 september 2022 22:04 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd van die gezochte symboliek. Wat boeit het dat hij even moet wachten
Kan verder geen andere bron vinden, alleen televaag.quote:Poetin: 'Ik wil oorlog zo snel mogelijk beindigen'
De Russische president Vladimir Poetin heeft zijn Indiase ambtscollega Narendra Modi verzekerd dat hij de oorlog in Oekrane “zo snel mogelijk wil beindigen." Tijdens een gesprek tussen de twee wereldleiders zei Poetin ook nog begrip te hebben voor de Indiase “ongerustheden” over de oorlog. Modi zei tegen Poetin dat het geen tijd is voor oorlog.
“Spijtig genoeg is het de tegenpartij, Oekrane, die elk onderhandelingsproces heeft geweigerd, en heeft aangegeven dat het zijn doelen op militaire wijze wil bereiken”, aldus Poetin.
Laten hem wachten ... kan allemaal, weet je niet. 1 van de 4 leiders zal al eerste zijn.quote:Op vrijdag 16 september 2022 22:57 schreef Ulx het volgende:
[..]
Vier verschillende leiders laten hem wachten. En het is bekend dat Poetin dit truukje zelf graag uithaalt om zijn dominatie te tonen.
Deze acties zijn veelzeggend.
Iemand moet Putin uitleggen dat hij zijn leger terug moet trekken omdat het anders "alleen maar langer duurt."quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:02 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
[..]
Kan verder geen andere bron vinden, alleen televaag.
https://www.telegraaf.nl/(...)-mogelijk-beeindigen
ha ha haha haquote:Op vrijdag 16 september 2022 20:13 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Potverdomme op de 2e foto hebben ze hem snel weg gephotoshopt
Bucha is natuurlijk geen incident geweest. Dus helaas zullen meer van dit soort plekken en verhalen boven komen. Hopelijk wordt alles goed gedocumenteerd en kunnen de daders zo veel mogelijk vervolgd worden. We hebben het ergste waarschijnlijk nog niet gezien, want het is nog onduidelijk wat er allemaal in Marioepol gebeurd is.quote:
Natuurlijk zal een de eerste zijn geweest. En misschien was dat inderdaad toeval.quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Laten hem wachten ... kan allemaal, weet je niet. 1 van de 4 leiders zal al eerste zijn.
UK trained motivated Ukraine seals tegen Russische veroordeelden is geen matchquote:Op vrijdag 16 september 2022 23:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Iemand moet Putin uitleggen dat hij zijn leger terug moet trekken omdat het anders "alleen maar langer duurt."
Het is ook wel een verschil of het 10 seconden of 10 minuten is.quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
Natuurlijk zal een de eerste zijn geweest. En misschien was dat inderdaad toeval.
Maar denk je niet dat de anderen dat niet hoorden voor hun gesprekken? En dat die Poetin allemaal laten wachten -zelfs een geopolitieke dwerg als Kyrgyzstan deed dat- is een boodschap. En niet zo subtiel ook.
Hij wil het zo snel mogelijk beindigen maar Oekrane wil niet praten. Het is allemaal de schuld van Oekrane dat ze hun land niet willen afstaan.quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:02 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
[..]
Kan verder geen andere bron vinden, alleen televaag.
https://www.telegraaf.nl/(...)-mogelijk-beeindigen
Ach welnee, we zijn niet allemaal cultureel van op de seconde op tijd zijn.quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:27 schreef zalkc het volgende:
[..]
Het is ook wel een verschil of het 10 seconden of 10 minuten is.
De laatste weken lijkt Rusland wel wat te veranderen in mijn ogen, richting Oekraine. Nog even en hopelijk zullen ze inzien dat ze een gigantische fout hebben gemaakt,quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:31 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Hij wil het zo snel mogelijk beindigen maar Oekrane wil niet praten. Het is allemaal de schuld van Oekrane dat ze hun land niet willen afstaan.
Niet echt. Niet tegelijk op het podium verschijnen is n ding, iemand zo laten wachten iets anders. En uit zijn lichaamstaal op de foto's maak ik op dat hij al eventjes wacht. En dat het hem niet bevalt.quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:27 schreef zalkc het volgende:
[..]
Het is ook wel een verschil of het 10 seconden of 10 minuten is.
Je hebt het over diplomatie niet over naar de kroeg gaan met je vrienden.quote:Op vrijdag 16 september 2022 23:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ach welnee, we zijn niet allemaal cultureel van op de seconde op tijd zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |