Je weet dat ze bezig zijn om het proces te veranderen neem ik aan? Om precies te zijn een waterstoffabriek, alleen kan dat niet in 1 dag gebouwd worden en in gebruik worden genomen.quote:Op maandag 5 september 2022 14:54 schreef Starhopper het volgende:
[..]
----------------------------
Doorpakken en sluiten die tent!
Schreeuwend tekorten aan werknemers overalquote:Op maandag 5 september 2022 20:52 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Oke, ga jij dan werk zoeken voor 9000 man?
Daar komen ze nu pas mee.quote:Op maandag 5 september 2022 20:55 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Je weet dat ze bezig zijn om het proces te veranderen neem ik aan? Om precies te zijn een waterstoffabriek, alleen kan dat niet in 1 dag gebouwd worden en in gebruik worden genomen.
Ook de VVD is niet onfeilbaar en hebben op andere vlakken best wat fouten gemaakt, maar hier hebben ze best een punt. Overigens wordt door Tata Steel inmiddels naarstig gesleuteld aan vereiste aanpassingen, zoals door en door bekend is.quote:Op maandag 5 september 2022 20:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Iemand die nog iets gelooft van wat de VVD zegt. Aandoenlijk.
Dat wordt altijd makkelijk gezegd, en dat is ook waardoor bedrijven al decennialang hun overlast op de maatschappij mogen blijven afwentelen.quote:Op maandag 5 september 2022 17:17 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoe men het ook wil noemen: het is nu wat het is, het bedrijf draait en de economie is daarmee gebaat.
Dat komt omdat de onderzoeken ook van de laatste jaren zijn. De uitstoot is inderdaad niet goed, maar Tata besteedt maximaal budget uit om te zorgen dat het op orde is. 300+ miljoen, misschien wel meer om te zorgen dat ze kunnen produceren met vrolijke Wijk aan Zeeërs om hun heen.quote:Op maandag 5 september 2022 20:59 schreef kibo het volgende:
[..]
Daar komen ze nu pas mee.
Na tientallen jaren de boel willens en wetens vergiftigd te hebben.
Dat "naarstig sleutelen" gebeurt nooit op eigen initiatief, maar wordt altijd opgelegd door (dreigen met) dwangsommen door de omgevingsdiensten.quote:Op maandag 5 september 2022 21:00 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Ook de VVD is niet onfeilbaar en hebben op andere vlakken best wat fouten gemaakt, maar hier hebben ze best een punt. Overigens wordt door Tata Steel inmiddels naarstig gesleuteld aan vereiste aanpassingen, zoals door en door bekend is.
Dat is lekker makkelijk. Maar vergeet ook niet de indirecte bedrijven die dan getroffen worden.quote:Op maandag 5 september 2022 20:56 schreef LXIV het volgende:
[..]
Schreeuwend tekorten aan werknemers overal
Heeft niets met de klimaathype te maken.quote:Op maandag 5 september 2022 20:38 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Met alle respect hoor, maar gelukkig dat de VVD alle meest extreme kantjes van de klimaathype nog enigszins in de hand weet te houden, en gelijk hebben ze. Dat kan men van linkse partijen en andere zeurkousen niet echt zeggen.
Eitje. De vraag naar arbeid is momenteel groter dan het aanbod.quote:Op maandag 5 september 2022 20:52 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Oke, ga jij dan werk zoeken voor 9000 man?
Nou, dat maakt indruk zeg!quote:Op maandag 5 september 2022 21:06 schreef kibo het volgende:
[..]
Dat "naarstig sleutelen" gebeurt nooit op eigen initiatief, maar wordt altijd opgelegd door (dreigen met) dwangsommen door de omgevingsdiensten.
Helemaal waar. Ik waai wel eens uit op het Zandvoortse strand buiten de zomer om en dan zie je die rookpluimen. Zo jammer. Ja, ik weet het, ik rij ook in een auto van staalplaat en mijn eten wordt ook gebracht in vehikels van staal.quote:Op maandag 5 september 2022 20:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar in 100 jaar mogen de normen best aangepast worden zodat er geen gevaar is voor de omwonenden. De kinderarbeid is ook afgeschaft. Toen riepen de fabrikanten ook:” Ja maar er werken al 100 jaar kinderen in de mijnen en zonder kinderarbeid kunnen we niet concurreren met het buitenland. Onzin allemaal. Ze willen gewoon liever meer winst dan investeren in schone uitstoot.
Het gaat hier niet over andere kwesties omtrent de VVD. Maar welke milieudelicten spelen er dan bij een bedrijf van het kaliber Tata Steel, voormalig Koninklijke Hoogovens, wat al meer dan 100 jaar op dezelfde manier werkt/produceert?quote:Op maandag 5 september 2022 21:12 schreef probeer het volgende:
[..]
Heeft niets met de klimaathype te maken.
Wel met voornamelijk VVD-ers die overtreders van zware milieudelicten de hand boven het hoofd houden.
Je hebt de OP dus niet eens gelezen?quote:Op maandag 5 september 2022 21:33 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Het gaat hier niet over andere kwesties omtrent de VVD. Maar welke milieudelicten spelen er dan bij een bedrijf van het kaliber Tata Steel, voormalig Koninklijke Hoogovens, wat al meer dan 100 jaar op dezelfde manier werkt/produceert?
Ook:quote:Provincie legt Tata Steel alweer dwangsom op en dreigt met sluiting
Tata Steel krijgt een derde en mogelijk laatste dwangsom opgelegd voor de twee zeer vervuilende kooksfabrieken op het terrein. De kooksfabrieken produceren met enige regelmaat zogeheten rauwe kooks, wat voor veel overlast en schadelijke uitstoot zorgt. Twee eerdere dwangsommen hadden weinig effect, en voor de provincie begint de maat vol te raken. Als Tata Steel niet op korte termijn stappen zet om rauwe kooks helemaal te voorkomen, kan de vergunning voor de kooksfabrieken ingetrokken worden.
quote:Op maandag 5 september 2022 21:13 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nou, dat maakt indruk zeg!
Desalniettemin is het bedrijf zeker niet te beroerd om zich aan te passen aan de meest moderne milieueisen, en doet daarvoor al haar stinkende best. Even geduld nog, please!
quote:Directeur Hans van den Berg erkent wel dat het bedrijf ‘te laat’ is begonnen met vergroenen.
https://www.ad.nl/klimaat(...)it-serieus~a544e3cc/
is aluminium, staal wordt niet gebruikt voor auto'squote:Op maandag 5 september 2022 21:24 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Helemaal waar. Ik waai wel eens uit op het Zandvoortse strand buiten de zomer om en dan zie je die rookpluimen. Zo jammer. Ja, ik weet het, ik rij ook in een auto van staalplaat en mijn eten wordt ook gebracht in vehikels van staal.
Kletspraat.quote:Op maandag 5 september 2022 21:13 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nou, dat maakt indruk zeg!
Desalniettemin is het bedrijf zeker niet te beroerd om zich aan te passen aan de meest moderne milieueisen, en doet daarvoor al haar stinkende best. Even geduld nog, please!
Goed, daar wil ik dan nog wel in meegaan. Maar vergeet niet wat voor enorme reorganisaties het geheel met zich meebrengt, en dat is lang niet iets wat men zomaar even klaarspeelt.quote:
quote:Op maandag 5 september 2022 21:58 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Goed, daar wil ik dan nog wel in meegaan. Vergeet niet wat voor enorme reorganisaties het geheel met zich meebrengt, en dat is lang niet iets wat men zomaar even klaarspeelt.
Dat blijkt wel weer ja. Milieudelicten dus.quote:Tata Steel krijgt een derde en mogelijk laatste dwangsom opgelegd voor de twee zeer vervuilende kooksfabrieken op het terrein. De kooksfabrieken produceren met enige regelmaat zogeheten rauwe kooks, wat voor veel overlast en schadelijke uitstoot zorgt. Twee eerdere dwangsommen hadden weinig effect, en voor de provincie begint de maat vol te raken. Als Tata Steel niet op korte termijn stappen zet om rauwe kooks helemaal te voorkomen, kan de vergunning voor de kooksfabrieken ingetrokken worden.
Ah dat wist ik niet.quote:Op maandag 5 september 2022 22:04 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Jij denkt dat KLM eerst 100 jaar als LM bestond?
Wel erg overdreven, en door omwonenden veel te dramatisch gesteld. Hoe lang denkt u dat dit proces op het terrein daar al gaande is? En waarom is dat de laatste jaren zo'n maatschappelijk probleem?quote:Op maandag 5 september 2022 21:59 schreef probeer het volgende:
[..]
[..]
Dat blijkt wel weer ja. Milieudelicten dus.
Is goed, prima regio gaat me lukken.quote:Op maandag 5 september 2022 20:52 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Oke, ga jij dan werk zoeken voor 9000 man?
Ach joh, 50% meer kans op kanker. Stelt niks voor inderdaad! Ze moeten niet zo zeurenquote:Op maandag 5 september 2022 22:19 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Wel erg overdreven, en door omwonenden veel te dramatisch gesteld. Hoe lang denkt u dat dit proces op het terrein daar al gaande is? En waarom is dat de laatste jaren zo'n maatschappelijk probleem?
Men hoeft het daar verder niet mee eens te zijn, maar vooralsnog gaan de dingen hoe ze al vele tientallen jaren gaan, en er wordt nu geluisterd naar omwonenden die vergroening willen voor hun gemoedsrust. Geduld blijft een schone zaak!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |