Gakpo hoort hier niet bij te staan.quote:Op maandag 5 september 2022 19:13 schreef tja77 het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak, onder Schmidt was EN geen duidelijke tactiek te zien EN 9 van de 10 keer FC oogaids. Ik vond het potje tegen Volendam best om aan te gluren, verdedigend is het een bouwval maar Sangaré, Veerman, Simons en ook Gakpo presteren en renderen gewoon prima.
Op basis van de wedstrijd tegen Twente? Ik heb het over de competitie hè, jeweetwel waar hij topscorer is.quote:Op maandag 5 september 2022 19:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Gakpo hoort hier niet bij te staan.
Ik neem uiteraard ook Europese wedstrijden mee. Daar mogen we hem toch ook op afrekenen? Dan kom ik tot conclusie dat hij tegen kleintjes goed is en tegen de groten niet levert en juist in die wedstrijden moet een topspeler het verschil gaan maken.quote:Op maandag 5 september 2022 19:27 schreef tja77 het volgende:
[..]
Op basis van de wedstrijd tegen Twente? Ik heb het over de competitie hè, jeweetwel waar hij topscorer is.
Is het na 1 nederlaag tegen Twente al zo erg dat het functioneren van Gakpo in deze Mickey mouse compeitie in twijfel gaat trekken?
Jij vond Gakpo in alle 4 de vCL wedstrijden niet leveren?quote:Op maandag 5 september 2022 19:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik neem uiteraard ook Europese wedstrijden mee. Daar mogen we hem toch ook op afrekenen? Dan kom ik tot conclusie dat hij tegen kleintjes goed is en tegen de groten niet levert en juist in die wedstrijden moet een topspeler het verschil gaan maken.
Aadjequote:Op maandag 5 september 2022 17:53 schreef bbuddybb het volgende:
‘PSV is voetballend de vijfde club van Nederland op dit moment’
De Mos: ,,PSV speelt het minste voetbal van de eerste vijf teams in Nederland. Ik maak me zorgen dat dit niet snel gaat veranderen.”
"PSV was met bal en zonder bal dramatisch. Verleden jaar gebeurde hetzelfde onder Roger Schmidt (3-3 na een 3-1 achterstand, red.)."
https://www.ed.nl/psv/elf(...)dit-moment~aa54205e/
Jij wel?quote:Op maandag 5 september 2022 19:59 schreef tja77 het volgende:
[..]
Jij vond Gakpo in alle 4 de vCL wedstrijden niet leveren?
Zeg ik dat?quote:
Hij zegt toch ook op dit moment. Als ze over 2 weken wel goed spelen kan die idd wat anders roepen..quote:Op maandag 5 september 2022 21:25 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Aadje
Die kan over 2 weken echt volledig het tegenovergestelde roepen..
Was geen aanval, gewoon een vraagquote:Op maandag 5 september 2022 21:50 schreef tja77 het volgende:
[..]
Zeg ik dat?
Ik vond hem tijdens de thuiswedstrijden niet leveren, de uitwedstrijden waren redelijk.
Ik vond Rekik en Bruma niets beter, bijvoorbeeld. Of Hofland- Nikiforov.quote:Op maandag 5 september 2022 17:53 schreef GotenSSJ het volgende:
Teze en Obispo dikke prima vinden voor PSVJezus Christus ter paard.
Daarom gaf ik ook antwoord. Een aantal van die 4 wedstrijden waren slecht, maar niet allemaal.quote:Op maandag 5 september 2022 21:55 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Was geen aanval, gewoon een vraag
Obispo krijgt wel vertrouwen vind ik, maar tegen Volendam werd hij volledig terecht na een helft gewisseld. Godver wat was die slecht, en dat tegen Volendam….quote:Op dinsdag 6 september 2022 00:28 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Ik vond Rekik en Bruma niets beter, bijvoorbeeld. Of Hofland- Nikiforov.
Je moet die gasten nu dan wel het volledige vertrouwen geven en ze als basisspelers laten wennen op hun vaste positie.
Elke pass was verkeerd jaquote:Op dinsdag 6 september 2022 06:49 schreef tja77 het volgende:
[..]
Obispo krijgt wel vertrouwen vind ik, maar tegen Volendam werd hij volledig terecht na een helft gewisseld. Godver wat was die slecht, en dat tegen Volendam….
PSV leunt wat teveel op individuele kwaliteiten, dat was onder Schmidt al zo alleen had die wel een wat beter speelplan.quote:Op woensdag 7 september 2022 11:45 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ik denk dat het nog echt tot dit pact moet doordringen dat de eenvoudige overwinningen in de eerste competitiewedstrijden niet zijn veroorzaakt doordat ze zo geweldig zijn.
Ze zullen elke wedstrijd 110% moeten geven als ze dit seizoen een kansje op de titel willen hebben.
Ik vind het wat te voorbarig om al te oordelen over een speelplan.quote:Op woensdag 7 september 2022 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
PSV leunt wat teveel op individuele kwaliteiten, dat was onder Schmidt al zo alleen had die wel een wat beter speelplan.
laat ik het zo zeggen, Ruud zakt liever wat in en Roger zette liever hoog druk waardoor de kans dat de goeie spelers aan de bal komen groter isquote:Op woensdag 7 september 2022 12:09 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik vind het wat te voorbarig om al te oordelen over een speelplan.
Toch was dat niet hoe hij met Jong-PSV speelde en ik denk dat het ook per tegenstander wel anders zou moeten worden. De vraag is hoe lang het duurt voor hij zijn spel er echt in kwijt kan (als hij een duidelijke spelopvatting heeft voor dit PSV, wat ik wel hoop).quote:Op woensdag 7 september 2022 12:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
laat ik het zo zeggen, Ruud zakt liever wat in en Roger zette liever hoog druk waardoor de kans dat de goeie spelers aan de bal komen groter is
het is nog te voorbarig om over een speelplan te sprekenquote:Op woensdag 7 september 2022 12:24 schreef GGMM het volgende:
Ik heb nog geen speelplan kunnen ontdekken.
Fijn dat je ons nog altijd zo serieus neemt dat je tijdens een wedstrijd van je eigen cluppie hier komt posten. Laat me raden, een provinciaaltje dat de ArenA drie keer vanbinnen gezien heeft?quote:Op woensdag 7 september 2022 19:22 schreef coronatus het volgende:
PSV kijken jullie mee of is het niveau te hoog?!
Genot, salty!quote:Op woensdag 7 september 2022 19:25 schreef ISVV het volgende:
[..]
Fijn dat je ons nog altijd zo serieus neemt dat je tijdens een wedstrijd van je eigen cluppie hier komt posten. Laat me raden, een provinciaaltje dat de ArenA drie keer vanbinnen gezien heeft?
Wat een stoer Engelstalig woordje! Vraag me echt af hoe oud je bent. Nogmaals, dat jij hier nu komt posten zegt meer over hoe 'salty' jij bent.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |