Eens. (ook al sta ik niet in de mentions)quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:09 schreef GGMM het volgende:
House of the Dragon
S01E02
7,5/10
@:maxi-mus @:Caland @:Scrummie @:de_boswachter @:Coco @:GurneyIsBestOke @:Sked
Ik vind dit zo'n leuke rubriekquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:24 schreef TheVoice4ever het volgende:
had gisteren een muis binnen in de woonkamer
dus vanmorgen moesten we weer alles dweilen van boven naar beneden
We praten hier Nederlands. @Cocoquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:28 schreef Oriente het volgende:
[..]
Nee gewoon geen zin in cliché TT's dus less is more.
Je zit op Slot?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 09:05 schreef Caland het volgende:
Straks weer eens naar de chiropractor
Gernot.
Had hij diarree?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:24 schreef TheVoice4ever het volgende:
had gisteren een muis binnen in de woonkamer
dus vanmorgen moesten we weer alles dweilen van boven naar beneden
Mag iets meer avontuur, nu veel GTST binnen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:09 schreef GGMM het volgende:
House of the Dragon
S01E02
7,5/10
@:maxi-mus @:Caland @:Scrummie @:de_boswachter @:Coco @:GurneyIsBestOke @:Sked
Ja best wel. Altijd wel last gehad van de onderrug af en aan maar de laatste weken is het weer een beetje chronisch aan het worden.quote:
Gedoe met onderrug lijkt me het vervelendste wat je kan hebben als fitnesser. Maar beetje vast in ieder geval minder erg dan echt problemen met de wervels en zenuwen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja best wel. Altijd wel last gehad van de onderrug af en aan maar de laatste weken is het weer een beetje chronisch aan het worden.
Dus even kraken en dan kunnen we er weer tegenaan.
Ja steeds als ik denk dat ik het wel aankan gaat het met vooral de deadlift (en soms de squat) altijd wel weer een keertje mis (vaak wel een combinatie van overmoedig of slechte warmup). Nu definitief besloten die oefeningen maar helemaal eruit te slopen, genoeg veiligere alternatieven wat dat betreft. Alleen ze zijn zo lekker.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:03 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Gedoe met onderrug lijkt me het vervelendste wat je kan hebben als fitnesser. Maar beetje vast in ieder geval minder erg dan echt problemen met de wervels en zenuwen.
Dat is helemaal klote ja, maar genoeg alternatieven inderdaad. Ik deadlift zelf ook niet super zwaar, hou best van een beetje egoliften maar veel te bang om m'n rug te verneukenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja steeds als ik denk dat ik het wel aankan gaat het met vooral de deadlift (en soms de squat) altijd wel weer een keertje mis (vaak wel een combinatie van overmoedig of slechte warmup). Nu definitief besloten die oefeningen maar helemaal eruit te slopen, genoeg veiligere alternatieven wat dat betreft. Alleen ze zijn zo lekker.
Ik zou heel strict m'n techniek nagaan (artikel van expert erbij), goed opletten in spiegel en met minder gewicht meer herhalingen doen is ook een optie. Supplementair wat focus op rugstrekken misschien ter ondersteuning.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 11:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja steeds als ik denk dat ik het wel aankan gaat het met vooral de deadlift (en soms de squat) altijd wel weer een keertje mis (vaak wel een combinatie van overmoedig of slechte warmup). Nu definitief besloten die oefeningen maar helemaal eruit te slopen, genoeg veiligere alternatieven wat dat betreft. Alleen ze zijn zo lekker.
Volkoren met salami en kaas.quote:
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dit ben ik tijdens haxball
[ twitter ]
Eet smakelijk vrienden
quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dit ben ik tijdens haxball
[ twitter ]
Eet smakelijk vrienden
Die dikke had 'm gemaakt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:10 schreef Oriente het volgende:
[..]
Eigenlijk ben je een soort Ronaldo
(Cristiano, niet die dikke)
Ik vond aflevering 1 wel een 8,5. Twee moet ik nog zien.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:09 schreef GGMM het volgende:
House of the Dragon
S01E02
7,5/10
@:maxi-mus @:Caland @:Scrummie @:de_boswachter @:Coco @:GurneyIsBestOke @:Sked
Graag.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:33 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vond aflevering 1 wel een 8,5. Twee moet ik nog zien.
(hier kom ik dus later op terug)
Oh dat was ik alweer vergeten wat een genot, even Prime nemen. Gelukkig heb ik vrij deze week dus dat komt zeker goed.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 12:35 schreef GGMM het volgende:
[..]
Graag.
Beetje doorkijken want vrijdag staan er alweer 2 LOTR-afleveringen op het programma.
In dit geval terecht.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:25 schreef Bolasie het volgende:
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1564574228925612032
@:el-stinho meteen op z'n teentjes getrapt, erg mooi
Oh zeker, maar om je druk te maken om een account van 4k volgers terwijl je zelf 11,4 miljoen volgers hebt vind ik wel wat overdreven. Wel mooi om te zien hoe steeds meer journalisten hem inmiddels uitkotsen.quote:
Wij hebben sinds kort ook dat Fruitful Office pakket ja, al is de mand binnen een uur al leegquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:28 schreef Wereldgozer het volgende:
Mijn kantoor doet sinds deze week aan gratis fruit (dat werd een keer tijd).
Ik hoop dat jullie uitkijken naar mijn updates @:ggmm @:afcniels
Daar hebben alle transferexpertjes tegenwoordig last van. Die obsessie met kritiek.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:34 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Oh zeker, maar om je druk te maken om een account van 4k volgers terwijl je zelfs 11,4 miljoen volgers hebt vind ik wel wat overdreven. Wel mooi om te zien hoe steeds meer journalisten hem inmiddels uitkotsen.
Kan niet wachten tot het september is en ze allemaal weer een aantal maanden hun smoel houden.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:37 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Daar hebben alle transferexpertjes tegenwoordig last van. Die obsessie met kritiek.
Die is zojuist gedownload, ik ga zo kijkenquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 10:09 schreef GGMM het volgende:
House of the Dragon
S01E02
7,5/10
@:maxi-mus @:Caland @:Scrummie @:de_boswachter @:Coco @:GurneyIsBestOke @:Sked
Pauperquote:Op dinsdag 30 augustus 2022 13:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Die is zojuist gedownload, ik ga zo kijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |