Ik probeer al het contact met dat volk te vermijden, wie weet is die stank besmettelijk 😷, hoe de locals zich noemen wil ik dan ook niet weten, maar het klinkt logischquote:Op vrijdag 26 augustus 2022 09:33 schreef herverwijderd het volgende:
Ekte locals noemen het 'Hippo", dan weet je ook wel weer genoeg.
Dat zegt dan ook genoegquote:Op vrijdag 26 augustus 2022 09:33 schreef herverwijderd het volgende:
Ekte locals noemen het 'Hippo", dan weet je ook wel weer genoeg.
Akkoord met de klacht. Was daar ooit op werkbezoek. Stonk naar verschillende soorten stront daar.quote:Op vrijdag 26 augustus 2022 09:32 schreef SnodeSnuiter het volgende:
Ik kwam er net weer 1 tegen, je ziet op afstand al dat het niet pluis is, behalve dat is er nog meer namelijk:
Ze stinken ALLEMAAL
GATVERDAMME
Zo goor, echt een typische penetrante poeplucht
Gelukkig wonen er maar 5100 mensen ongeveer
Klacht: mensen uit Hippolytushoef
Zitten daar bedrijven dan? Kan me niet voorstellen dat ze daar fatsoenlijk werk leverenquote:Op zaterdag 27 augustus 2022 00:41 schreef stokj het volgende:
[..]
Akkoord met de klacht. Was daar ooit op werkbezoek. Stonk naar verschillende soorten stront daar.
quote:Het stond in 19e en 20e eeuw bekend als klein Parijs, vanwege de vele cafés die er stonden en het uitgebreide uitgaansleven dat erbij hoorde
Het was een boerderij waar het enig dier de hond was. De boer liet trots zijn hectaren land zien en we gingen het ook inspecteren. Maar ik zag nergens een koe, schaap of geit. Alleen een hond. Volgens de boer waren het zijn 'concurrenten' die alsmaar stront naar elkaar gooiden.quote:Op zaterdag 27 augustus 2022 09:22 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Zitten daar bedrijven dan? Kan me niet voorstellen dat ze daar fatsoenlijk werk leveren
Niet elke boer heeft veequote:Op zaterdag 27 augustus 2022 18:28 schreef stokj het volgende:
[..]
Het was een boerderij waar het enig dier de hond was. De boer liet trots zijn hectaren land zien en we gingen het ook inspecteren. Maar ik zag nergens een koe, schaap of geit. Alleen een hond. Volgens de boer waren het zijn 'concurrenten' die alsmaar stront naar elkaar gooiden.
Achteraf terug in de dienstauto dacht ik "deze boer zou toch niet denken dat zijn hond zijn schaap, koe, geit en paard tegelijkertijd is...quote:
Ik kan dan wél lezen als een niet-mongool maar zelfs ik las Hippotyfushoek ofzo.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |