Zaterdag en zondag tickets zijn al weken uitverkochtquote:Op woensdag 24 augustus 2022 15:48 schreef daNpy het volgende:
Het wordt steeds korter dag jongens, Spa-experience arrangementen gaan morgen in prijs omhoog!
Reserveer snel nu het nog kan voor de lage prijs!!
Ik heb ze nog!quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zaterdag en zondag tickets zijn al weken uitverkocht
Vandaag nog ¤ 150. Morgen zullen ze duurder zijn!quote:
Ik overwoog het even, zag dat alles uitverkocht was en vond het daarna wel prima.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:15 schreef daNpy het volgende:
[..]
Vandaag nog ¤ 150. Morgen zullen ze duurder zijn!
Ik kan sowieso nog 30 man kwijt.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik overwoog het even, zag dat alles uitverkocht was en vond het daarna wel prima.
De tickets van DaNpy zijn plots gekelderd in waarde.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:16 schreef El_Thijs het volgende:
https://racingnews365.nl/(...)e-nieuwe-f1-kalender
quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:18 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De tickets van DaNpy zijn plots gekelderd in waarde.
Nee hoor dit geeft me juist mogelijkheden!quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:18 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De tickets van DaNpy zijn plots gekelderd in waarde.
Afquote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:20 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nee hoor dit geeft me juist mogelijkheden!
quote:15:55
Sporza: formule 1
Rechtstreeks verslag van de oefenritten van de Formule 1 GP van België in Spa-Francorchamps.
Staat volgend jaar nog steeds op de kalender volgens de laatste geruchtenquote:Op woensdag 24 augustus 2022 15:40 schreef Nattekat het volgende:
Moge deze GP een knotsgekke prachtige en memorabele race opleveren om die Amerikaanse graaiers eens goed te laten zien wat ze laten gaan
En ik denk dat Spa zich uitermate goed uitleent voor mooie gevechten onder de nieuwe regels, dus het duimen mag beginnen.
Nopequote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:21 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zie in de tvgids van Canvas op zaterdag 15:55 Sporza Formule1 "Oefenritten".
Is dat Belgisch voor Kwalificatie dan?
[..]
Ah, oefenritten is vrije training. Daarna vermoedelijk een voorbeschouwing van de kwali; de kwalificatie is dan daarna.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nope![]()
Gewoon een foutje lijkt me.
Wat is er? Wil jij niet de unieke Spa experience kunnen beleven voor maar weinig geld?quote:
Dan nog blijft heel die post gewoon relevantquote:Op woensdag 24 augustus 2022 16:22 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Staat volgend jaar nog steeds op de kalender volgens de laatste geruchten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |