Ik vond Dilrosun tegen Heerenveen onze beste aanvaller. Daar kwam de meeste dreiging vanaf. Hij moet alleen leren wat vaker een voorzet te gaan geven. Wil het te vaak alleen doen en zo goed is hij gewoon niet. Eerlijk gezegd denk ik dat hij over een paar wedstrijden al op de bank zit als dit zo doorgaat. Paixao op links en Szymanski/Walemark op rechts. Vermoed dat het daar op uit gaat draaien.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:30 schreef Tomatenboer het volgende:
Over Gimenez kunnen we nog te weinig zeggen, maar op die wereldgoal tegen Vitesse na is Dilrosun tot nu toe alleen maar goed voor balverlies.
Komt nooit zijn man voorbij, er komt nooit een voorzet van zijn voet, en hij vertraagt de aanval en dus het verrassingseffect / het gevaar van een aanval.
We zijn natuurlijk pas 3 wedstrijden onderweg, maar ik zie Dilrosun niet ineens 180 graden veranderen.
Dat die 2-5 niet bijzonder was wisten we toch allang? Snap niet dat mensen daar zoveel waarde aan bleven hechten. Het ging mij meer om de manier waarop. We speelden fris, aanvallend en best zorgvuldig. Dat heb ik daarna niet meer gezien. Wat ook niet gek is, want die 2 wedstrijden daarna speel je tegen een muur.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:57 schreef satecl het volgende:
Aankomende 3 wedstrijden overleven, dan PSV-uit die je hoogstwaarschijnlijk niet gaat winnen. Vlak daarna AZ en Twente... Hopelijk dat er dan meer een team staat. Want gisteren was echt dramatisch. Op dit moment ben je minder dan die twee teams.
Die 2-5 tegen Vitesse was achteraf ook niet heel bijzonder
Die Braziliaan komt ook nog hequote:Op maandag 22 augustus 2022 09:59 schreef satecl het volgende:
Als die Gnoto op te halen is voor 4/5 miljoen, zou ik toch proberen om die op te halen. Kan op rechts, en in de spits. Idrissi gaat m toch niet worden. Gnoto heeft toch wel een mooie restwaarde.
Dat is dus niet zo bijzonder tegen een team die 0-4 op z'n neus krijgt tegen Heerenveen in eigen huis. En niet eens weet te winnen van Excelsior.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:00 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat die 2-5 niet bijzonder was wisten we toch allang? Snap niet dat mensen daar zoveel waarde aan bleven hechten. Het ging mij meer om de manier waarop. We speelden fris, aanvallend en best zorgvuldig. Dat heb ik daarna niet meer gezien. Wat ook niet gek is, want die 2 wedstrijden daarna speel je tegen een muur.
Die zie ik niet snel in de basis komen. Komt uit de tweede divisie van Brazilië toch, en dit jaar onderin staan in de Serie A van Brazilie? Die zal, net als Walemark en Sinisterra, wel even moeten wennen aan de intensiteit.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:03 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Die Braziliaan komt ook nog he
Wel als je met een heel nieuw elftal samenspeelt. Dat vond ik best verrassend.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:03 schreef satecl het volgende:
[..]
Dat is dus niet zo bijzonder tegen een team die 0-4 op z'n neus krijgt tegen Heerenveen in eigen huis. En niet eens weet te winnen van Excelsior.
Als ik de reacties las van mensen die de Braziliaanse competitie kijken is hij toch wel een kleine revelatie te noemen daar. Het is altijd afwachten maar ik hoop eigenlijk wel dat ie snel in de basis komt.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:06 schreef satecl het volgende:
[..]
Die zie ik niet snel in de basis komen. Komt uit de tweede divisie van Brazilië toch, en dit jaar onderin staan in de Serie A van Brazilie? Die zal, net als Walemark en Sinisterra, wel even moeten wennen aan de intensiteit.
Welk nummer heeft Lopez genomen?quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:08 schreef fetX het volgende:
[..]
Nummer 33. Opvallend, maar verder niet zo rullevant.
En daar staat Aursnes nog niet eens bijquote:Op maandag 22 augustus 2022 10:20 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Transferbalans genot.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die leeftijden zijn wel geweldig natuurlijk, alles onder de 25. In potentie ontzettend veel waarde gecreëerd en ook nog eens de lastige contractsituaties door alle verkopen opgelost.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:21 schreef fetX het volgende:
[..]
En daar staat Aursnes nog niet eens bij![]()
Nu nog Bullaude en een opvolger van Aursnes.
Klopt, dat zei Slot tenminste. En volgende week nog 1 dacht ik.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:23 schreef Scrummie het volgende:
We spelen deze week toch nog een oefenpotje?
Hopelijk kan Hancko dan gelijk meespelen.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:27 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Klopt, dat zei Slot tenminste. En volgende week nog 1 dacht ik.
Als er 2 slagen heb je het er alweer bijna uit. Dit is beleid wat ik graag ziequote:Op maandag 22 augustus 2022 10:24 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Die leeftijden zijn wel geweldig natuurlijk, alles onder de 25. In potentie ontzettend veel waarde gecreëerd en ook nog eens de lastige contractsituaties door alle verkopen opgelost.
Dat kloptquote:Op maandag 22 augustus 2022 10:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dus 5 en 4 zijn nu allebei beschikbaar? Niet dat ik er veel waarde aan hecht maar toch apart.
Gábor Babosquote:Op maandag 22 augustus 2022 10:25 schreef Caland het volgende:
Zijn er ooit wel eens zoveel mutaties geweest in één transferwindow, onder Gullit misschien?
Als er maar twee slagen hebben we wel een probleem verder, maar okequote:Op maandag 22 augustus 2022 10:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Als er 2 slagen heb je het er alweer bijna uit. Dit is beleid wat ik graag zie
Wat een ellende, hopelijk kijken we over 20 jaar anders terug op het rijtje van deze zomerquote:Op maandag 22 augustus 2022 10:30 schreef satecl het volgende:
[..]
Gábor Babos
Alexander Östlund
Karim Saïdi
André Bahia
Pascal Bosschaart
Cory Gibbs
Bruno Basto
Ivan Bandalovski(?)
Wouter Artz
Bart Goor
Gérson Magrão
Romeo Castelen
+/- 12 spelers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |