quote:
Alleen in de supermarkt?quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:27 schreef UitStraling het volgende:
Als ik deze in de supermarkt hoor ga ik altijd extra praatjes met vreemde mensen en onbetamelijke knipoogjes geven aan caissières.
In mijn supermarkt heb je alleen maar kutmuziekquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:27 schreef UitStraling het volgende:
Als ik deze in de supermarkt hoor ga ik altijd extra praatjes met vreemde mensen en onbetamelijke knipoogjes geven aan caissières.
Als je wist dat het laatste uur had geslagen, armen en benen wijd wachtend op het vernietigende oordeel van 4 van die duivelinnen, ik zou het wel weten en heel stil blijven liggen!quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:31 schreef UitStraling het volgende:
Dat al deze vrouwen tegelijkertijd broeds en verliefd op je worden en dat je dan de behoefte voelt om je moeder te bellen![]()
Zou nog wel een allerlaatste piepje van vertwijfeld geluk slaken.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:37 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Als je wist dat het laatste uur had geslagen, armen en benen wijd wachtend op het vernietigende oordeel van 4 van die duivelinnen, ik zou het wel weten en heel stil blijven liggen!
Alhoewel ik niet zo veel met Frank Boeijen heb, toch een duimpje voor je verdriet!quote:
Wat het ook is, het is gewoon kut altijdquote:
Zolang het op tijd komt, weet je dat je je laatste gevoel voordat je dood gaat eeuwig herbeleefd in het niernamaals? Kies je moment dus wijsquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:38 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zou nog wel een allerlaatste piepje van vertwijfeld geluk slaken.
I have made my choice.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:42 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Zolang het op tijd komt, weet je dat je je laatste gevoel voordat je dood gaat eeuwig herbeleefd in het niernamaals? Kies je moment dus wijs
Had jou iets knapper ingeschat, maar je bent dus scheel.quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:44 schreef UitStraling het volgende:
Even ter ondersteuning aan Oekraïne, heb weinig met piems maar wat heeft die drummer opvallende dwaalogen net zoals ik, hopelijk overleven ze de strapatsen die lelijkerds.
quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:47 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Had jou iets knapper ingeschat, maar je bent dus scheel.
Joh is niet het innerlijke of hoe ver je komt wat telt?quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:47 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Had jou iets knapper ingeschat, maar je bent dus scheel.
Uh, neequote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:49 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Joh is niet het innerlijke of hoe ver je komt wat telt?
quote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:49 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Joh is niet het innerlijke of hoe ver je komt wat telt?
Here we goquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 00:51 schreef cosmosis het volgende:
Trouwen doet me nog steeds denken aan de zus van @:Uitstraling [ link | afbeelding ]
Jezus zo lang die niet meer gehoord, wel slechtquote:
Met zo'n vrouw in bed zou ik me trouwens ziek melden en haar na twee weken pas enthousiast laten bellen met haar moeder.quote:
Drummen zou ik ook nog wel eens willen leren, eerst maar naar een boederij in Groningen verhuizen voordat ik met pek en veren wordt verbannenquote:
Verbazingwekkend de eerste keer dat ik van Eruption hoor.....quote:
Wordquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 01:00 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Drummen zou ik ook nog wel eens willen leren, eerst maar naar een boederij in Groningen verhuizen voordat ik met pek en veren wordt verbannen
niet overtuigend genoeg om haar voorbij te laten gaanquote:Op zaterdag 6 augustus 2022 01:02 schreef UitStraling het volgende:
De rechtse is een man denk ik maar toch![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |