Praadje wast nog netjes met de hand afquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:25 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Heerlijk bord..ik vraag me wel af hoe praadje's vaatwasser dit soort borden handelt.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:29 schreef praadje het volgende:
[..]
Praadje wast nog netjes met de hand af
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:29 schreef praadje het volgende:
[..]
Praadje wast nog netjes met de hand af
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:29 schreef praadje het volgende:
[..]
Praadje wast nog netjes met de hand af
Ja, als je alleen bent vind ik het niet zo nodig. Dan sta je toch iedere keer te wachten tot je vaatwasser vol is of je haalt het er vuil uit om het met de hand af te wassen omdat je het nodig hebt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:36 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]Jeeeej! Hier nog zo een
Niks mis mee
Iets gebruikt, gelijk even afwassen, voor ik ga eten even snel de pannen afwassen... etc... Nooit het idee echt een vaat te hebben. Tijd terug was dat wel anders, toen spaarde ik vaat op. Niet te doen, maar dit systeemquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:38 schreef praadje het volgende:
[..]
Ja, als je alleen bent vind ik het niet zo nodig. Dan sta je toch iedere keer te wachten tot je vaatwasser vol is of je haalt het er vuil uit om het met de hand af te wassen omdat je het nodig hebt.
Ik doe de voorbereidingen voor het eten in de ochtend en dat was ik gelijk af, als ik het dan 's avonds afwerk heb ik niet veel vaat.
Wat fijn dat het nu wel goed gaat want het brengt je toch een stukje rust zo'n opgeruimd aanrecht. Hier staat er ook nooit vaat.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:43 schreef ChildoftheStars het volgende:
(toen ik opspaarde ging het niet zo goed met me en dan lukte me het niet om het direct te doen)
Het is je gegund hoor. Maar het is niet iets wat ik mis dus dan hoef ik het ook niet haha.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:44 schreef potjecreme het volgende:
Doe mij maar een vaatwasser. Heerlijk!!!!! Opgeruimd aanrecht en heerlijk zachte handen.
Jaquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:46 schreef praadje het volgende:
[..]
Wat fijn dat het nu wel goed gaat want het brengt je toch een stukje rust zo'n opgeruimd aanrecht. Hier staat er ook nooit vaat.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:47 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Jahet gaat best wel oke nu
al moet ik erg op mijn denkpatronen letten merk ik, maar dat geeft niet
Toen ik student was spaarde ik het voor een week op. Dat was echt ranzig (zeker met een gemeenschappelijke keuken)quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:42 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Iets gebruikt, gelijk even afwassen, voor ik ga eten even snel de pannen afwassen... etc... Nooit het idee echt een vaat te hebben. Tijd terug was dat wel anders, toen spaarde ik vaat op. Niet te doen, maar dit systeemhelemaal prima
Daar heb ik niet eens de ruimte voor en ik heb ook zoiets van ik werk niet, ben alleen; dus alé afwassen met de hand. Daarnaast wil ik mijn servies niet in een vaatwasser stoppen, beetje duur.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:50 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Toen ik student was spaarde ik het voor een week op. Dat was echt ranzig (zeker met een gemeenschappelijke keuken)![]()
![]()
Vaatwasser is wat dat betreft ideaal…je hebt altijd een schoon aanrecht.
Toen had ik wegwerp bestek en servies. Ik heb een hekel aan vaat.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:50 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Toen ik student was spaarde ik het voor een week op. Dat was echt ranzig (zeker met een gemeenschappelijke keuken)![]()
![]()
Vaatwasser is wat dat betreft ideaal…je hebt altijd een schoon aanrecht.
Zoals dat gezin uit het eerste seizoen van een Huis Volquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 19:10 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Toen had ik wegwerp bestek en servies. Ik heb een hekel aan vaat.
Ik leef met je mee... helaasquote:Op zondag 14 augustus 2022 15:21 schreef Ole het volgende:
ohw hi![]()
lig maar binnen naast de ventilator. Ben echt een bleekscheet die niet tegen deze vochtige warmte kan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |