quote:Santiago Gimenez is de volgende aanwinst van Feyenoord. De 21-jarige spits komt over van de Mexicaanse club CD Cruz Azul en heeft in De Kuip een contract getekend tot medio 2026 en gaat spelen met rugnummer 29.
''Ik was meteen heel enthousiast toen ik hoorde van de interesse van Feyenoord'', vertelt Gimenez. ''Het is een droom voor mij om voor zo’n grote club te mogen spelen. Ik heb heel bewust voor deze stap gekozen en ben iedereen dankbaar voor het warme welkom. Ik geloof dat we hier samen naar iets heel moois toe kunnen werken en mooie successen kunnen beleven.''
Gimenez speelt zijn hele voetballende leven bij Cruz Azul. Op 18-jarige leeftijd maakte hij zijn eerste minuten voor de club uit Mexico-Stad en sindsdien kwam hij in actie in meer dan 100 wedstrijden, waarin hij goed was voor 20 doelpunten en 11 assists. De in Buenos Aires geboren maar in Mexico opgegroeide Gimenez maakte in oktober 2021 zijn debuut voor het Mexicaanse nationale elftal. Inmiddels heeft hij zeven interlands achter zijn naam staan. Daarin scoorde hij twee keer en gaf hij één assist.
Wel betere stats dan Vincent J dan.quote:Op vrijdag 29 juli 2022 22:16 schreef Pleun2011 het volgende:
20 goals in 100 wedstrijden. Ongelooflijk wat een fenomeen.
Hmm weet ik niet. Vind de hype een beetje overdreven gezien zijn stats, maar ik ben wel benieuwd naar deze speler.quote:
Vreemd. Ik vond hem niet. Nou ja dan gooien we de mijne maar meteen weer op slot.quote:
quote:Op vrijdag 29 juli 2022 23:29 schreef de_boswachter het volgende:
Kan er weinig van, anders ga je niet naar Feyenoord
Op de betreffende zomerse warme dag vergat ik wel het woordje topic in de TT. Dus vast daarom.quote:Op maandag 10 april 2023 10:23 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Vreemd. Ik vond hem niet. Nou ja dan gooien we de mijne maar meteen weer op slot.
Bedankt voor de kick
Om toekomstige blunders te voorkomen ben ik zo vrij geweest het woordje topic toe te voegen aan de TT.quote:Op maandag 10 april 2023 10:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Op de betreffende zomerse warme dag vergat ik wel het woordje topic in de TT. Dus vast daarom.
Gini heeft een andere route afgelegd, wat bewijst dat Gimenez ook beter nu kan vertrekken naar een mooie club. De vrij is ook alweer bijna 10 jaar weg bij Feyenoord en nam ook een tussenstap via Lazio.quote:Op maandag 10 april 2023 10:21 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Stefan de Vrij
Gini Wijnaldum
Goed puntquote:Op maandag 10 april 2023 12:11 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Gini heeft een andere route afgelegd, wat bewijst dat Gimenez ook beter nu kan vertrekken naar een mooie club. De vrij is ook alweer bijna 10 jaar weg bij Feyenoord en nam ook een tussenstap via Lazio.
Die 2 mogen wel terugkomen als Geertgod en Kökcü verkocht worden voor 50 miljoen.quote:Op maandag 10 april 2023 10:21 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Stefan de Vrij
Gini Wijnaldum
Twee middelmatige spelers, die moet feyenoord gewoon behouden.quote:Op maandag 10 april 2023 12:15 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Die 2 mogen wel terugkomen als Geertgod en Kökcü verkocht worden voor 50 miljoen.
Maar wat is nu precies je punt met betrekking tot Gimenez? Als hij voor Ajax of PSV gespeeld had dan was hij klaar geweest voor de top maar omdat hij bij Feyenoord speelt niet? Want hij werkt nu niet samen met Sjonnie 'double digit IQ' Heitinga maar met Arne Slot en Robin van Persie? Wat is er zo bijzonder aan Ajax en PSV in jouw ogen?quote:Op maandag 10 april 2023 12:11 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Gini heeft een andere route afgelegd, wat bewijst dat Gimenez ook beter nu kan vertrekken naar een mooie club. De vrij is ook alweer bijna 10 jaar weg bij Feyenoord en nam ook een tussenstap via Lazio.
Leuke speler, maar de top is wel erg overdreven.quote:Op maandag 10 april 2023 12:39 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Maar wat is nu precies je punt met betrekking tot Gimenez? Als hij voor Ajax of PSV gespeeld had dan was hij klaar geweest voor de top maar omdat hij bij Feyenoord speelt niet? Want hij werkt nu niet samen met Sjonnie 'double digit IQ' Heitinga maar met Arne Slot en Robin van Persie? Wat is er zo bijzonder aan Ajax en PSV in jouw ogen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |