Wat voor een motor heb je? Hier staat een hagelnieuwe MT-07 in de garage te blinkenquote:Op zaterdag 17 december 2022 16:43 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Thanks.![]()
Heel erg blij mee, was echt bang dat het wéér niet door zou gaan ivm de gladheid, gelukkig nog net geluk gehad.
Nog geen 1, ik wou er geen halen voor ik iig een proefrit kan doen.quote:Op zaterdag 17 december 2022 16:44 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Wat voor een motor heb je? Hier staat een hagelnieuwe MT-07 in de garage te blinken
Oké nicequote:Op zaterdag 17 december 2022 16:46 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nog geen 1, ik wou er geen halen voor ik iig een proefrit kan doen.
Ik twijfel nog een beetje maar gaat zeer waarschijnlijk een adventure model worden om lekker mee aan te kloten.
Ja zal wel top zijn zo'n MT-07 denk ik, ik heb gelest op een honda cb650f, vond dat ook wel top rijden over het algemeen. Maar verder geen ervaring met andere modellen dus dat zegt ook niet veel.quote:Op zaterdag 17 december 2022 16:47 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Oké niceIk heb 'm in maart al gekocht. Uiteindelijk in september geleverd. Dus proefrit zat er niet in. Ik les op een Z650 en verwacht niet veel verschil met die motor. MT-07 schijnt net iets beter te rijden heb ik gelezen. Dus zal wel prima zijn
Ik heb 'm alleen vanaf de oprit de garage ingereden, dus kan er nog weinig over zeggenquote:Op zaterdag 17 december 2022 16:50 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja zal wel top zijn zo'n MT-07 denk ik, ik heb gelest op een honda cb650f, vond dat ook wel top rijden over het algemeen. Maar verder geen ervaring met andere modellen dus dat zegt ook niet veel.
Nice. Heb je pics van dat project?quote:Op zaterdag 17 december 2022 17:34 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik heb nog flink wat off-road gereden met mijn winter projectje, Kawa kle 500
Maar kon niet laten en deze ligt uit elkaar.
Heb alle kappen en de tank gespoten in de schuur. Zelf een cabine gebouwd van plastic met een fan filter en naverwarming voor ventilatie. Werkte perfect.
Bij Crop een goed pistool, lak en blanke lak gekocht. En gespoten in een soort Redbull blauw.
De framedelen worden redbull zilver.
Ook een nieuwe uitlaat (systeem) gekocht omdat de originele niet symmetrisch is.
Met meer lucht en grotere sproeiers zou dit +10pk moeten schelen.
Ik vind zo'n Husqvarna Norden heel vet maar beetje boven budget nu.quote:Op zaterdag 17 december 2022 16:55 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ik heb 'm alleen vanaf de oprit de garage ingereden, dus kan er nog weinig over zeggen![]()
Maar ik denk dat over het algemeen een Z650, MT07, SV650, CB650, Trident660, etc. wel aardig gelijk zijn
Nou zat even te kijken, nee dusquote:Op zaterdag 17 december 2022 18:15 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Nice. Heb je pics van dat project?
Gefeliciteerd nog, goed gedaan.quote:Op zaterdag 17 december 2022 16:43 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Thanks.![]()
Heel erg blij mee, was echt bang dat het wéér niet door zou gaan ivm de gladheid, gelukkig nog net geluk gehad.
Ah ik heb van Revit een jas en broek ben daar ook wel tevreden mee tot noch toe.
Thanks!quote:Op donderdag 29 december 2022 21:19 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Gefeliciteerd nog, goed gedaan.![]()
![]()
quote:Rechter bevestigt: motorrijders die langs auto’s piepen bij verkeerslicht strafbaar
Iedere motorrijder heeft het op enig moment gedaan: de ruimte tussen stilstaand- of langzaam rijdend verkeer benutten om – met gepaste snelheid – door te kunnen rijden. Maar buiten files op de autosnelweg om is dit gedrag eigenlijk uit den boze. Strafbaar zelfs, zo bleek uit een rechtszaak die onlangs gevoerd werd tegen een motorrijder.
https://knmv.nl/2022/dece(...)eerslicht-strafbaar/
Wat een slecht geschreven stukje zeg. Er staat letterlijk dat hij een prent kreeg voor het niet volgen van de richting voorsorteervak. Oftewel hij reed over de strook voor linksaf en vervolgens vooraan te staan op de strook voor rechtdoor en dat mag niet.quote:
Ja eensquote:Op vrijdag 30 december 2022 14:34 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Wat een slecht geschreven stukje zeg.
Oh, toch wel: https://uitspraken.rechts(...)I:NL:GHARL:2022:3732quote:Op vrijdag 30 december 2022 14:39 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja eens
Uitspraak lijkt nog niet gepubliceerd, maar ben erg benieuwd naar de letterlijke tekst van de uitspraak van de rechter.
Gaat dus alleen om de rijstrookrichting, dus paniek om niksquote:3. De onderhavige gedraging betreft – na wijziging door de officier van justitie – een overtreding van artikel 62 in verbinding met artikel 78, eerste lid, van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 (RVV 1990), hetgeen, kort gezegd, inhoudt dat bestuurders die de rijbaan volgen verplicht zijn op een kruispunt de richting te volgen die de voorsorteerstrook waarop zij zich bevinden aangeeft.
4. Gelet op de stukken in het dossier, waaronder met name de foto’s van de gedraging, en op hetgeen namens de betrokkene naar voren is gebracht staat vast dat de onder 1 vermelde gedraging is verricht. Het hof zal het bezwaar van de gemachtigde beoordelen in het licht van de vraag of sprake is van omstandigheden die het opleggen van een sanctie niet billijken dan wel matiging van de sanctie rechtvaardigen.
5. Volgens een in 1991 opgestelde gedragscode (zie www.motorplatform.nl) mag een motorrijder langzaam tussen de file doorrijden. Bij snelwegen met meer dan twee rijstroken, mag de motorijder tussen de twee meest linkse rijstroken rijden. Daarbij is uitdrukkelijk benoemd dat de motorrijder geen gebruik mag maken van de vluchtstrook rechts van de rijbaan, de redresseerstrook links van de rijbaan, doelgroepenstroken, verdrijvingsvlakken of puntstukken. Deze gedragscode is een dringend advies en geen wettelijke regeling. De gedragscode is alleen bedoeld om toe te passen bij stilstaand of langzaam rijdend verkeer op de Nederlandse snelwegen.
6. Nog daargelaten dat de in geding zijnde gedraging van de betrokkene niet plaatsvond op de snelweg en de betrokkene niet tussen een file reed, zodat de gedragscode niet van toepassing was, laat de gedragscode onverlet dat de bestuurder op de kruising de richting dient te volgen die de voorsorteerstrook aangeeft. Dit betekent dat de betrokkene de andere voertuigen moest volgen op de rijstrook voor rechtdoor gaand verkeer.
Het TET projectje vordert mooi.quote:Op zaterdag 17 december 2022 19:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nou zat even te kijken, nee dus![]()
Maar het was een oude paarse jaren 90 ding en dit is de styling waar ik heen wil:
[ afbeelding ]
en iedereen neemt het ook klakkeloos over want het kwam net op de feesboek voorbij van autoweekquote:Op vrijdag 30 december 2022 14:39 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja eens
Uitspraak lijkt nog niet gepubliceerd, maar ben erg benieuwd naar de letterlijke tekst van de uitspraak van de rechter.
legaal niet want redbull is daar niet zo happig op. Je zult dus iemand met een hele grote stickerprinter moeten vinden of een bedrijfje dat het niet zo nauw neemt met merkenrechtquote:Op vrijdag 30 december 2022 20:54 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De stickers zijn kut te krijgen. Wie weet hoe ik redbull stickers kan krijgen? Hele grote.
De uitlaat:
[ afbeelding ]
Ja haha dat klopt, ze staan ook op bol.comquote:Op vrijdag 30 december 2022 20:56 schreef Salatrel het volgende:
[..]
legaal niet want redbull is daar niet zo happig op. Je zult dus iemand met een hele grote stickerprinter moeten vinden of een bedrijfje dat het niet zo nauw neemt met merkenrecht
Ja regel dan zo’n stickerquote:Op zondag 1 januari 2023 10:41 schreef Salatrel het volgende:
Dat is idd een kalfje in plaats van een stier
Nice hoor, sticker is wat kleiner ja maar verder netjes.quote:Op zaterdag 31 december 2022 18:22 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou motor vandaag tussen het bbq-en en vuurwerk door in elkaar geschroefd en hij loopt en klinkt goed.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd!quote:
Thanks!quote:
Thanks!quote:
Gefelicteerd!quote:
Laatste fase van motoropleiding. Eerst theorie, dan AVB (voertuigbeheersing), daarna AVD (verkeerdsdeelneming), daarna rijbewijsquote:
Nou gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 7 januari 2023 17:12 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Laatste fase van motoropleiding. Eerst theorie, dan AVB (voertuigbeheersing), daarna AVD (verkeerdsdeelneming), daarna rijbewijs
*theorie mag volgens mij ook later, maar voordat je met AVD begint en de weg opgaat als ik het goed heb. En AVB examen mag je alleen doen als je óf je theorie hebt, óf je autorijbewijs
Hoeveel jaar terug was dat?quote:Op zaterdag 7 januari 2023 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nou gefeliciteerd!
Had er nog nooit van gehoord joh!
Wij hadden gewoon afrijden motor en motor examen gehaald.
Maar dat was dan ook een uurtje rijden en je papiertje ophalen, beetje bijzondere verrichtingen in dat uurtje gepropt.
Mijn examen was helemaal achterlijk. De examinator zei dat ik vlot moest rijden ook als ik de lesauto niet meer achter me zag.
Nou ik gslijk door oranje en half uur niets gezien.
Moest ik stoppen bij een machine fabriek.
Daar ging de examinator koffiedrinken en ik moest langs de machines rijden.
Daarna nog 10 min terug en geslaagd
Ah oke.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 18:34 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat was net voordat het veranderde in 2 examens. Denk wel 18 jaar geleden
Ik had een hele dag rijles. Nog 2 uur terug voor extra oefeningen. En dan examen. 1,5 dag gekostquote:Op zaterdag 7 januari 2023 18:36 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ah oke.![]()
Nu is het wel echt een flink gekut om je motorrijbewijs te halen als achttienjarige.
Tja... Het is vrij streng nu zoals ik ervaren heb... Mijn auto examen stelde destijds (16 jaar geleden) ook vrij weinig voor. Maar met de motor vinden ze de regeltjes enz. niet zo boeiend schijnbaar. 'Gewoon' gassen en laten zien dat je snel wilt zijn op een verantwoorde manier. Ik rijd veel kilometers per jaar met de auto (35 - 40k), dus doe het meestal wat rustiger aan omdat haast je niet zoveel oplevert. Maar dat is heel moeilijk af te leren dus...quote:Op zaterdag 7 januari 2023 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nou gefeliciteerd!
Had er nog nooit van gehoord joh!
Wij hadden gewoon afrijden motor en motor examen gehaald.
Maar dat was dan ook een uurtje rijden en je papiertje ophalen, beetje bijzondere verrichtingen in dat uurtje gepropt.
Mijn examen was helemaal achterlijk. De examinator zei dat ik vlot moest rijden ook als ik de lesauto niet meer achter me zag.
Nou ik gslijk door oranje en half uur niets gezien.
Moest ik stoppen bij een machine fabriek.
Daar ging de examinator koffiedrinken en ik moest langs de machines rijden.
Daarna nog 10 min terug en geslaagd
Ja ik heb binnen 12 maanden beide gehaald en dat verschil was erg groot, met de auto juist absoluut niet te hard rijden en met de motor standaard omgeveer 10% erboven en als de situatie er om vraagt nog wel iets meer even.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 21:42 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Tja... Het is vrij streng nu zoals ik ervaren heb... Mijn auto examen stelde destijds (16 jaar geleden) ook vrij weinig voor. Maar met de motor vinden ze de regeltjes enz. niet zo boeiend schijnbaar. 'Gewoon' gassen en laten zien dat je snel wilt zijn op een verantwoorde manier. Ik rijd veel kilometers per jaar met de auto (35 - 40k), dus doe het meestal wat rustiger aan omdat haast je niet zoveel oplevert. Maar dat is heel moeilijk af te leren dus...
Als je er een keer bent geweest, heb je het voor de opvolgende 5 jaar wel gezien, toch?quote:
true.quote:Op woensdag 22 februari 2023 15:08 schreef Anne het volgende:
[..]
Als je er een keer bent geweest, heb je het voor de opvolgende 5 jaar wel gezien, toch?.
Ik pas ook weer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |