Zolang ik maar alles op #ANONIEM dan kan laten zetten want ik heb liever dat men mijn porno historie opzoektquote:
Nog altijd beter dan op je cv FOK!MOD hebben staanquote:Op woensdag 20 juli 2022 17:17 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Het heeft altijd iets triest. Dat het nodig is om eigen topics te promoten omdat je anders een kleurloos bestaan hebt op dit forum.
Ik ben geen mod?quote:Op woensdag 20 juli 2022 20:54 schreef corehype het volgende:
[..]
Nog altijd beter dan op je cv FOK!MOD hebben staan
Ik heb duidelijk iets gemistquote:Op woensdag 20 juli 2022 21:49 schreef Raw85 het volgende:
Gelukkig zijn je topics tegenwoordig wel van een hoog niveau
De angst dat één van de meest pure aspecten van je identiteit blootgesteld wordt voor ieder ander om te zien waar je deze normaal alleen bij een stel tyfuskneuzen echt durft te botvieren. Ik denk dat het veilig is om te zeggen dat iedereen dit in zekere zin herkent, in meerdere of mindere mate. Maar @Opa.Bakkebaard niet, nee, dat denk ik niet. Nee, die is echt zo.quote:Op woensdag 20 juli 2022 17:14 schreef corehype het volgende:
[..]
Zolang ik maar alles op #ANONIEM dan kan laten zetten want ik heb liever dat men mijn porno historie opzoekt
Ik zie dat het niveau destijds niet veel hoger lag dan tegenwoordig itt wat sommige zeikerds hier beweerden.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:57 schreef corehype het volgende:
Ik zit hier al ruim 10 jaar en daarvoor meegespiekd, als ik mijn topics lees van vroeger dan krijg ik toch wel een
Voor diegenen die mij niet kennen - ik zit hier (officieel) sinds de jaren 2010' ja ik weet ik ben oud
En het laatste wat ik ooit wil is dat men mijn FOK!historie in real life kent
Een greep uit mijntopics:
KLB / Agressieve mannen in porno... met horloge
JNG / Hasj roken zonder sigarettenmond doet zeer
SEX / Wat gaat er door de harses van een vrouw
KLB / Thai-joint brandt in 1x af
KLB / Poep laten smelten met koffie
SEX / Waar denkt een vrouw aan tijdens het neuken?
KLB / Geen vrienden meer om mee te chillen
KLB / Chicks in dit lekkere weer maken me gefrustreerdJezus
KLB / Chicks die me dissen op straat teveel topics over dronken nachten...
Ook werd je vroeger niet geband met dit soort topics (niet van mij) en kon je zelfs mod worden!
KLB / Rijke Chinezen uit China die hier komen studeren en autistisch doen
KLB / ali b en boef komen op voor homos HYPOCRIEt wow dit is 2017!
KLB / Mensen die depressief zijn als ik nu dit open dan krijg ik een ban
Maa goed wel leuk om zelf af en toe terug te kijken jullie vinden vast meer in mijn PH
klacht: niet altijd een top gangster zijn geweest
antiklacht: als ik het kan...
Iedere dag voor het slapengaan, leest Putin een klein stukje van mijn PoHi hardop aan zichzelf voor als een bron van mindfulness en inspiratie waaruit hij de broodnodige kracht put om zijn persoonlijke strijd tegen het Westen alsmaar voort te kunnen blijven zetten.quote:Op woensdag 20 juli 2022 23:20 schreef chroestjov het volgende:
Mijn PoHi wordt binnenkort gepubliceerd in boekvorm en het wordt uitgegeven door het Museum van de Hedendaagse Kunst.
Slava Russiiquote:Op woensdag 20 juli 2022 23:30 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Iedere dag voor het slapengaan, leest Putin een klein stukje van mijn PoHi hardop aan zichzelf voor als een bron van mindfulness en inspiratie waaruit hij de broodnodige kracht put om zijn persoonlijke strijd tegen het Westen alsmaar voort te kunnen blijven zetten.
Ook ben ik net klaar met werken (bij de Mac) en kwam zojuist tot de ontdekking dat er meeuwenpoep op mijn zadel is beland, echter zijn de servetjes op door de huidige problemen in de verschillende supply chains en moet daardoor nu staand naar huis fietsen.quote:Op woensdag 20 juli 2022 23:30 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Iedere dag voor het slapengaan, leest Putin een klein stukje van mijn PoHi hardop aan zichzelf voor als een bron van mindfulness en inspiratie waaruit hij de broodnodige kracht put om zijn persoonlijke strijd tegen het Westen alsmaar voort te kunnen blijven zetten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |