Dat is de verrassing in de helicopter.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:06 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Maar de hamvraag is.
WAAR IS ARNE
Vannacht liep ik met mijn fiets weg van mijn werk, 50 meter verder, net uit het steegje, werd ik al door een politieman afgekat omdat ik mijn mobiel in de hand had en mijn licht uit.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dit is waarom ik jouw mentions doorgaans ongelezen wegklik
@:el-stinho
Raar.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat is de verrassing in de helicopter.
Dat is ook wel heel dom van je. In het verkeer hoor je gewoon op te letten.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:07 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Vannacht liep ik met mijn fiets weg van mijn werk, 50 meter verder, net uit het steegje, werd ik al door een politieman afgekat omdat ik mijn mobiel in de hand had en mijn licht uit.
Dat is de mentaliteit die jij ook zou moeten hebben.
KoertGodquote:Op zondag 17 juli 2022 15:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Koert vindt AZ een walgelijke club.
Het was 03:30 en ik loop een steegje uit. Weet ik veel dat die man op drie Marokkanen staat te letten daar!!quote:Op zondag 17 juli 2022 15:13 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is ook wel heel dom van je. In het verkeer hoor je gewoon op te letten.
Zat ik als insider weer eens goed.quote:Op zondag 17 juli 2022 15:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Raar.
Gernot hoort daar te zitten
Ik zag hem persoonlijk niet aankomen.quote:Op zondag 17 juli 2022 19:30 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens de Telegraaf heeft Boëtius intern bij Feyenoord aangegeven graag opnieuw een contract met Feyenoord te willen aangaan.
Het bericht dat je wist dat zou komen.
Als ie gewoon werkt de hele dag zou ik het ook geen vakantie meer noemen. Hij zal hem niet voor niets inkortenquote:Op zondag 17 juli 2022 23:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nwoah beetje opmerkelijk mss, maar het is niet zo dat hij vanaf zijn vakantieadres compleet nutteloos is. Als hij nu op kantoor facetimed of onder een palmboom met een kokosnoot in de hand, inhoud zal hetzelfde zijn.
Natuurlijk zal hij niet 100% ermee bezig zijn. Maar als hij iets moet oppakken wat een ander niet kan is dat toch zo gedaan? Zie het probleem niet zo. Het is niet zo dat hij elke ochtend de prullenbak moet legen.quote:Op zondag 17 juli 2022 23:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als ie gewoon werkt de hele dag zou ik het ook geen vakantie meer noemen. Hij zal hem niet voor niets inkorten
Bovendien zal zo'n vakantie echt wel in overleg zijn gegaan. Te Kloese gaat niet op een dag weg en zegt 'krijg lekker allemaal de tering maar hoor, transfers regelen we wel weer als ik terug ben'.quote:Op zondag 17 juli 2022 23:27 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Natuurlijk zal hij niet 100% ermee bezig zijn. Maar als hij iets moet oppakken wat een ander niet kan is dat toch zo gedaan? Zie het probleem niet zo. Het is niet zo dat hij elke ochtend de prullenbak moet legen.
quote:Op zondag 17 juli 2022 19:30 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens de Telegraaf heeft Boëtius intern bij Feyenoord aangegeven graag opnieuw een contract met Feyenoord te willen aangaan.
Het bericht dat je wist dat zou komen.
Ik krijg onderhand lichte braakneigingen van dat ‘multi-inzetbaar’ heel de tijd. Haal gewoon eens goede spelers, in plaats van ‘multi-inzetbare’. Alsof ze inzetten op een selectie van 15 man joh…quote:Op zondag 17 juli 2022 21:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Multi-inzetbaar. Dat is toch wel de grootste plus eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |