Wel hopen dat de regie wat aandacht heeft voor de zevenkamp, dat wil nog wel eens zeer matig zijn.quote:
100m heeft natuurlijk flink aan glans verloren sinds de gloriejaren en dat zie je ook aan de tijden wel (breedte is wel iets beter), 400m is op dit moment denk ik meer 'the place to be', zowel met de solo als estafettes, kijk enkel al naar het schema dit WK 400m allemaal in het laatste weekend.quote:Op zondag 17 juli 2022 10:30 schreef Dale__Cooper het volgende:
De 100 meter bij de mannen viel qua tijden wat tegen in de halve finale en finale na die series. Toch de druk? Maar goed, Kerley maakt het wel waar. Medailles op de 400 en 100, dat moet toch vrij bijzonder zijn?
Heel de avond idd. Lekker.quote:
Het was een grap.quote:
Dat was ook wel duidelijkquote:
Terwijl de 100m op het moment eigenlijk sterker is dan de 400m.quote:Op zondag 17 juli 2022 10:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
100m heeft natuurlijk flink aan glans verloren sinds de gloriejaren en dat zie je ook aan de tijden wel (breedte is wel iets beter), 400m is op dit moment denk ik meer 'the place to be', zowel met de solo als estafettes, kijk enkel al naar het schema dit WK 400m allemaal in het laatste weekend.
Dit is dan weer het voordeel van deze tijden: 's ochtends in amper anderhalf uur een sessie van drie uur terugkijkenquote:Op zondag 17 juli 2022 12:14 schreef Felagund het volgende:
Het was in de begin van de uitzending wel heel veel wachten en voorstellen. Ik was blij dat ik vooruit kon spoelen. Ze hadden het qua onderdelen beter kunnen plannen.
Ik denk hier in totaal richting de 2 uur, maar het eerste uur was veel doorspoelen ja. Kogelfinale ook meteen beslist, gelukkig wel spannend om brons. 100m met de Amerikaanse zwiep ach. Ver was nog wel geinigquote:Op zondag 17 juli 2022 12:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dit is dan weer het voordeel van deze tijden: 's ochtends in amper anderhalf uur een sessie van drie uur terugkijken
Die 10 seconden doorspoelknop in de NPO app werkt mooi zonder bufferen, dat is wel handig voor dit soort zaken.quote:Op zondag 17 juli 2022 12:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dit is dan weer het voordeel van deze tijden: 's ochtends in amper anderhalf uur een sessie van drie uur terugkijken
Komende dagen de wekker iets eerder zetten en dan mooi voor het werk de boel terugkijken.
Op iTV via de browser is het 5 seconden met de pijltjestoetsen (of 30 seconden met de knop midden in beeld), maar dat werkt ook lekker ja. YouTube heeft 5 en 10 seconden per toets zonder een knop in beeld, Eurosport Player 15 seconden, ook allemaal primaquote:Op zondag 17 juli 2022 12:43 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Die 10 seconden doorspoelknop in de NPO app werkt mooi zonder bufferen, dat is wel handig voor dit soort zaken.
Desisa lijkt me de grootste kanshebberquote:Op zondag 17 juli 2022 15:00 schreef TommyL0204 het volgende:
Goud voor Abdi (1 van de 2) of iemand anders?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |