Lijkt mij ook inderdaad... met dat warme weer kun je beter in een écht huis zitten dan in een hete tent of caravan ofzo... al kan het ook meevallen in de schaduw (onder een boom) met een zwembad of iets dergelijks bij de hand...quote:Op vrijdag 15 juli 2022 17:09 schreef Papabear het volgende:
Wij vertrekken morgenmiddag voor drie weken naar een camping in de buurt van Emmen, maar maandagochtend rijden we weer naar huis en dan donderdagochtend weer terug.
Geen zin om daar in die bloedhitte te zitten![]()
Dan maar een paar geeltjes benzine extra. Tanken doen we wel in Duitsland
Ja, dat is daar ook allemaal wel hoor, maar die heetste dagen vermijd ik lieverquote:Op vrijdag 15 juli 2022 17:41 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Lijkt mij ook inderdaad... met dat warme weer kun je beter in een écht huis zitten dan in een hete tent of caravan ofzo... al kan het ook meevallen in de schaduw (onder een boom) met een zwembad of iets dergelijks bij de hand...
Niet eens. Van de week kwam ik thuis en het was best wel warm binnen. Toevallig moest ik nog boodschappen doen, en dus liep ik naar de vomar aan de overkant. Half uur rondgelopen en heerlijk koel gekregenquote:Op vrijdag 15 juli 2022 16:44 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Geïnspireerd door Married With Children - You Better Shop Around
HELP!quote:Op vrijdag 15 juli 2022 20:10 schreef Momo het volgende:
Zouden we nog dichtbij ons record van 40,7 komen?
2-3 jaar terug zaten we toen die live temperaturen in Spanje en vooral Portugal te volgen in een week dat er mogelijk een nieuw (volgens mij) Europees hitterecord gehaald werd. Is dat nu ook weer aan de orde en waar kunnen we dat volgen? 'Live', zeg maar zoals die KNMI-waarnemingensite.quote:Op vrijdag 15 juli 2022 18:22 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
In Spanje en Portugal krijgen ze ook een hete periode.
Bizar, record is van 2019 en nu mogelijk alweer verpulverd.quote:Op vrijdag 15 juli 2022 19:48 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Om het modewoordje van weerwoord.be nog maar ff te gebruiken...
On-ge-kèèèèènd!!
Maareuh... daar gaat-ie weer, run na run.
Zagen de CAPE/LI-kaartjes er maar zo uit.
Dat is maar net 35 graden en lang geen 40.quote:Op vrijdag 15 juli 2022 20:16 schreef cherrycoke het volgende:
[ afbeelding ]
dat ziet er al beter uit
Trui uit de kast!quote:Op vrijdag 15 juli 2022 20:56 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat is maar net 35 graden en lang geen 40.
Al die sensatieweersites.:')
Dat was dus waar wij ook aan hadden gedacht, maar het is ruim voordeliger voor ons om 2 x 200km naar huis en terug te rijden (thuis wel airco). Hopelijk blijft het daarna een beetje rustig met de extremenquote:Op vrijdag 15 juli 2022 21:41 schreef Pvt.Webster het volgende:
EC blijft ook in de nieuwste run gematigder en daarmee afwijken van enkele andere modellen. Met gematigder wordt dan 35-36 graden bedoeld, dus nog warm zat. Ontwikkelingen blijven wel interessant.
Wel een mooi moment om een hotelletje te boeken met airco voor twee nachtjes
Nou, zeg dat! Het is nu gewoon koud buiten! En over een paar nachtjes godsgruwelijk warm en benauwdquote:
Woendag knetter benauwd natuurlijk met buien in aantocht.quote:Op vrijdag 15 juli 2022 15:39 schreef Blik het volgende:
[..]
alleen dinsdag, maandag en woensdagen zijn relatief normale tropische dagen (als we tropisch al halen op beide dagen)
Mooi om alles binnen nog even af te laten koelenquote:Op vrijdag 15 juli 2022 22:21 schreef Papabear het volgende:
[..]
Nou, zeg dat! Het is nu gewoon koud buiten! En over een paar nachtjes godsgruwelijk warm en benauwd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |