quote:Pfizer en Moderna zijn ver met nieuwe booster tegen nieuwe omikronvarianten
Achter de schermen staan vaccinologen en farmaceuten al dik twee jaar op scherp. Wanneer duikt er een nieuwe variant van het coronavirus op? Wat is het precies voor variant? En misschien wel de belangrijkste vraag: werken de vaccins tegen die variant?
Om die laatste vraag meteen te beantwoorden: wereldgezondheidsorganisatie WHO constateerde afgelopen vrijdag dat de coronavaccins aangepast moeten worden voor de omikronvarianten die nu rondgaan.
Want, zeggen virologen, de huidige vaccins werken iets minder goed tegen omikron BA.4 en BA.5. ,,Dat is niet zo verwonderlijk, want we werken al anderhalf jaar met dezelfde vaccins en virussen muteren onder antistoffen vandaan. Bovendien zijn de BA4 en BA.5 varianten zeker niet de laatste waar we mee te maken zullen krijgen”, verklaart Ab Osterhaus.
Uit cijfers van het RIVM blijkt dat mensen die alleen de eerste twee prikken tegen het coronavirus kregen nauwelijks meer beschermd zijn. Ongeveer een jaar na de prikken is de zogeheten vaccineffectiviteit gedaald naar 0 procent. Bij mensen die een boosterprik kregen, beschermt het vaccin voor 63 procent tegen opname in het ziekenhuis en 74 procent tegen opname op de intensive care. Voor 60-plussers die al een vierde prik haalden, liggen die percentages op respectievelijk 77 en 80.
Winst te behalen voor milde ziekte
,,De huidige vaccins beschermen redelijk goed tegen ernstige ziekte. Maar er is vooral winst te behalen voor milde ziekte. Dan neemt de bescherming sneller af”, zegt Leonoor Wijnans, klinisch beoordelaar bij het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG), de Nederlandse medicijnautoriteit.
BioNTech-Pfizer en Moderna zijn al ver met de ontwikkeling van een nieuwe booster die beter tegen de omikronvarianten beschermt. Het CBG kijkt op dit moment al mee met de onderzoeken naar de aangepaste medicijnen. ,,Ze testen nu vaccins waaraan de omikronstam is toegevoegd. Wij beoordelen steeds de data die ze aanleveren”, verklaart Wijnans.
De farmaceuten proberen een vaccin te maken dat meer varianten van het coronavirus aanpakt. Ze proberen bescherming tegen de omikronvarianten toe te voegen aan de vaccins die er al zijn, gebaseerd op de zogenoemde Wuhan-stam, naar het coronavirus zoals dat uit China overwaaide. ,,De farmaceuten zetten in op een breder werkend vaccin. Ik denk dat dat goed is. Je weet niet of er nog een andere variant komt”, constateert emeritus hoogleraar vaccinologie Ben van der Zeijst.
https://www.bndestem.nl/b(...)nvarianten~adbf9bfe/
Uiteraard, een elke booster die ze verpatsen is weer ±20 eurotjes (minus innovatie en productiekosten) op de bank.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:58 schreef Jed1Gam het volgende:
De vaccinboeren willen lekker cashen komende herfst/winter.
quote:The NHS will enforce mask wearing again amid huge increases of Covid infections in hospitals, a leaked letter reveals.
Staff, patients and visitors will be asked to wear masks within all NHS hospitals, GP practices and dentists in the Midlands, according to the letter seen by The Independent.
Zolang het alleen in de zorg is, prima lijkt me, dat is ook wel een plek waar het nut heeft.quote:Op zondag 10 juli 2022 16:48 schreef capricia het volgende:
En in GB moeten de mondkapjes in een een bepaalde regio weer uit de mottenballen gehaald worden in de zorg:
[ twitter ]
[..]
In NL adviseren ze dat ook in bepaalde zorginstellingen.quote:“As a result of this, we are advising that, in line with [UK Health Security Agency] UKHSA guidance, all providers review their mask wearing guidance with a view to moving back towards universal mask wearing for staff. This includes colleagues in primary care settings.”
Het zijn in elk geval meer maatregelen dan NL treft.quote:Op zondag 10 juli 2022 16:56 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Zolang het alleen in de zorg is, prima lijkt me, dat is ook wel een plek waar het nut heeft.
[..]
In NL adviseren ze dat ook in bepaalde zorginstellingen.
Daar geloof ik dus he-le-maal niets van. Ik denk niet dat politici bewust en met een duivels genoegen de coronamaatregelen overtreden, ik denk echter wel dat de (nota bene door hen zelf opgestelde) regels hen gewoonweg totaal niet interesseerden. (en interesseren)quote:Op zondag 10 juli 2022 13:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk echt wel dat hij van plan was om het netjes te houden conform de geldende maatregelen. Maar zoiets is bij zo’n gelegenheid vrijwel niet te doen natuurlijk, dat had hij kunnen bedenken van tevoren. En ook dat hij in de spotlights stond en de kans dat er iemand graag wilde vastleggen dat het mis is, had hij ook kunnen incalculeren.
Dat is al lange tijd verplicht in Italie en wanneer hebben ze het nou significant beter gedaan?quote:Op zondag 10 juli 2022 16:40 schreef capricia het volgende:
[ twitter ]
Ben benieuwd of ze het echt significant beter gaan doen dit najaar. Met de FFP2 mondkapjes.
Een masker alleen in de trein heeft echt 0,0 nut als het op andere openbare plekken niet meer wordt gedragen. Dit is pure symboolpolitiek en dat ook nog eens voor een virus wat amper nog impact heeft op de samenleving. Als corona echt nog zo gevaarlijk was dan hadden de ziekenhuizen nu vol moeten liggen in andere landen na maanden zonder maskers in het OV. Maar ze laten die politici gewoon hun gang gaan met hun waardeloze beleid.quote:Op zondag 10 juli 2022 17:33 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat is al lange tijd verplicht in Italie en wanneer hebben ze het nou significant beter gedaan?
Zonder kapjes was het nog veel erger geweest daar.quote:Op zondag 10 juli 2022 17:33 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat is al lange tijd verplicht in Italie en wanneer hebben ze het nou significant beter gedaan?
Christ, uit nieuwsgierigheid even die dude gecheckt maar echt, dit komt niet meer goed hoor:quote:Op zondag 10 juli 2022 18:26 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
Je vraag je af of het nog goed komt met mensen zoals deze. Misschien kan hij beter niet naar een dergelijk event gaan
Deze crisis heeft goed laten zien hoeveel idioten er al rond liepen. Maar ook hoeveel idioten er gecreëerd zijn door al die Corona paniek.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:19 schreef josja het volgende:
[..]
Christ, uit nieuwsgierigheid even die dude gecheckt maar echt, dit komt niet meer goed hoor:
"I will tell (not ask) people to keep away from me or wear a mask. When someone ignores that demand and assault me by continuing to breathe close to me when I'm unmasked, I might use force to defend my health.
Respecting someone's choice to willfully endanger others is ludicrous"
Da's gewoon een zerocovidian die iets hoger op de radicalisatietrap staat als Ginny Mooy.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:19 schreef josja het volgende:
[..]
Christ, uit nieuwsgierigheid even die dude gecheckt maar echt, dit komt niet meer goed hoor:
"I will tell (not ask) people to keep away from me or wear a mask. When someone ignores that demand and assault me by continuing to breathe close to me when I'm unmasked, I might use force to defend my health.
Respecting someone's choice to willfully endanger others is ludicrous"
Ja inderdaad. En het blijft me verbazen, als ik al die twitterdraadjes moet geloven zijn er nog ontelbare mondkapjesaanhangers, maar ik zie nooit meer iemand. Nou ja, 1 oud dametje die ik altijd bij de appie tegenkom, maar dat is het dan ook.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Deze crisis heeft goed laten zien hoeveel idioten er al rond liepen. Maar ook hoeveel idioten er gecreëerd zijn door al die Corona paniek.
quote:Op zondag 10 juli 2022 18:26 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
Je vraag je af of het nog goed komt met mensen zoals deze. Misschien kan hij beter niet naar een dergelijk event gaan
Dat zijn vooral ''aanhangers'' als de hele bevolking de sjaak is en er eentje op moet. En ook dan willen ze vooral zelf beschermt worden. Als ze zo graag anderen zouden beschermen zouden ze er nu inderdaad ook al eentje opzetten.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:35 schreef josja het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En het blijft me verbazen, als ik al die twitterdraadjes moet geloven zijn er nog ontelbare mondkapjesaanhangers, maar ik zie nooit meer iemand. Nou ja, 1 oud dametje die ik altijd bij de appie tegenkom, maar dat is het dan ook.
Alsof zo'n cuck ook maar iets kan doenquote:Op zondag 10 juli 2022 19:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Deze wap wil geweld gaan gebruiken zelfs.
Zijn dat NLers?quote:Op zondag 10 juli 2022 19:35 schreef josja het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En het blijft me verbazen, als ik al die twitterdraadjes moet geloven zijn er nog ontelbare mondkapjesaanhangers, maar ik zie nooit meer iemand. Nou ja, 1 oud dametje die ik altijd bij de appie tegenkom, maar dat is het dan ook.
Ik zag 2 mannen in de appie met ffp2 maskers. Zouden toeristen kunnen zijn.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:35 schreef josja het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En het blijft me verbazen, als ik al die twitterdraadjes moet geloven zijn er nog ontelbare mondkapjesaanhangers, maar ik zie nooit meer iemand. Nou ja, 1 oud dametje die ik altijd bij de appie tegenkom, maar dat is het dan ook.
Hahaha. Oke maar wacht. Deze pipo wil dus niemand in zijn buurt hebben zonder maskertje op. Want hij is als de dood (letterlijk) om besmet te raken blijkbaar...?quote:Op zondag 10 juli 2022 19:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Deze wap wil geweld gaan gebruiken zelfs.
De laatste maand worden het meer en meer mensen met maskers op. Stoort me niet ofzo, iedereen doet waar ie zich fijn hij voelt.quote:Op zondag 10 juli 2022 20:43 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ik zag 2 mannen in de appie met ffp2 maskers. Zouden toeristen kunnen zijn.
"I might use force to defend myself" op een hackerscamp. Mooie televisie zou dat zijn.quote:Op zondag 10 juli 2022 18:26 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
Je vraag je af of het nog goed komt met mensen zoals deze. Misschien kan hij beter niet naar een dergelijk event gaan
Ik denk dat het er waarschijnlijk in de praktijk op neer komt dat hij in z'n eentje op het terrein met een FFP2 op zit, wel zonde ergens dat je zo enorm angstig bent, een beetje hulp om van die angst af te komen zou geen kwaad kunnen denk ik.quote:Op zondag 10 juli 2022 23:01 schreef nostra het volgende:
[..]
"I might use force to defend myself" op een hackerscamp. Mooie televisie zou dat zijn.
Is dat zo? Op tv zag ik ze eigenlijk alleen bij Ferrari weer met die dingen lopen. En de fans dragen die dingen toch niet?quote:
nee, de fans nietquote:Op maandag 11 juli 2022 09:21 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Is dat zo? Op tv zag ik ze eigenlijk alleen bij Ferrari weer met die dingen lopen. En de fans dragen die dingen toch niet?
Zo dat zijn geen halve maatregelen.quote:
Daar in Azië gaat het echt nog jaren duren voordat het weer een beetje normaal wordt. Zeker in China/Hong Kong.quote:
Was het ooit normaal in China dan?quote:Op maandag 11 juli 2022 12:16 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Daar in Azië gaat het echt nog jaren duren voordat het weer een beetje normaal wordt. Zeker in China/Hong Kong.
Man man man.
Al die mensen die hier telkens smeken om strengere maatregelen of constante mondkap bescherming zullen zich daar vast meer thuis voelen.quote:
Misschien moeten we ze een enkeltje aanbieden gefinancierd door Crowdfunding.quote:Op maandag 11 juli 2022 12:56 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Al die mensen die hier telkens smeken om strengere maatregelen of constante mondkap bescherming zullen zich daar vast meer thuis voelen.
Misschien kan hij maar beter thuisblijven in plaats van zijn gezondheid op het spel te zetten door naar zo'n onnodig evenement af te reizen. Lijkt me sowieso niet onverstandig, want de toon suggereert een zekere overmaat van onderliggende agressie.quote:Op zondag 10 juli 2022 19:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Deze wap wil geweld gaan gebruiken zelfs.
Mooie opmaat om binnenkort ook bij andere zaken mensen van enkelbanden te voorzien. Alles om virussen te bestrijden uiteraard.quote:
Misschien kunnen we daar die hacker naar toesturen. Kan die meteen zien hoe goed als de elektronische hulpmiddelen werken in de praktijk.quote:Op maandag 11 juli 2022 12:58 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Misschien moeten we ze een enkeltje aanbieden gefinancierd door Crowdfunding.
Opgeruimd staat netjes.
Uiteraard. Alles voor het welbevinden van de bevolking.quote:Op maandag 11 juli 2022 15:00 schreef OProg het volgende:
[..]
Mooie opmaat om binnenkort ook bij andere zaken mensen van enkelbanden te voorzien. Alles om virussen te bestrijden uiteraard.
Dit is ook niet zomaar een virus hé?quote:
Dit is gewoon het nieuwe normaal.quote:Op maandag 11 juli 2022 12:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Was het ooit normaal in China dan?
Tja, is er de afgelopen 2 jaar ook maar een keer een positieve kop geweest?quote:
In NL niet hoor. Hoef je geen enkele vaccinatie als je dat niet wil en veel mensen hebben dat dan ook niet gedaan.quote:Op maandag 11 juli 2022 20:51 schreef Viesdik het volgende:
Waarschijnlijk al voorbij gekomen, maar Novak Djokovic verwoort het hier prachtig.
Geen miljoen, geen 10 miljoen geen 100 miljoen euro wat mij overhaalt dit vaccin te nemen of een eerste plek op de wereldranglijst, eeuwige roem of een hamburger bij de macdonalds.
Dit heeft met fundamentele mensenrechten te maken, de integriteit van het menselijk lichaam, overtuigt zijn van het goede en slechte op aarde, je ziel niet verliezen en het fundament waarop de mensheid in het algemeen op gebaseerd is.
Als je het lef hebt om dit van mensen af te nemen (wat ze dus gedaan hebben), dan zijn we allemaal verloren en onherstelbaar beschadigd.
Allemaal leuk en aardig, maar ten eerste is er geen vaccinatieplicht, ten tweede maakt iedereen ook gewoon deel uit van een maatschappij, en moet je ook bereid zijn om daarvoor iets te doen.quote:Op maandag 11 juli 2022 20:51 schreef Viesdik het volgende:
Waarschijnlijk al voorbij gekomen, maar Novak Djokovic verwoort het hier prachtig.
Geen miljoen, geen 10 miljoen geen 100 miljoen euro wat mij overhaalt dit vaccin te nemen of een eerste plek op de wereldranglijst te behouden, of eeuwige roem ervoor te krijgen of zelfs een hamburger bij de macdonalds weer voor te kunnen krijgen
.
Dit heeft met fundamentele mensenrechten te maken, de integriteit van het menselijk lichaam, overtuigt zijn van het goede en kwade op aarde, je ziel niet verliezen en het fundament waarop de mensheid in het algemeen op gebaseerd is.
Als je het lef hebt om dit van mensen af te nemen (wat ze dus gedaan hebben), dan zijn we allemaal verloren en onherstelbaar beschadigd.
ik mag niet reageren.. mijn reacties worden gecensureerdquote:Op maandag 11 juli 2022 22:32 schreef Wantie het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar ten eerste is er geen vaccinatieplicht, ten tweede maakt iedereen ook gewoon deel uit van een maatschappij, en moet je ook bereid zijn om daarvoor iets te doen.
En zo'n heisa maken over een prik...
Ooh die gaat dit weekje ff keihard uitbuiten.quote:Op maandag 11 juli 2022 22:51 schreef capricia het volgende:
Ach..nu heeft ze het toch opgelopen.
[ twitter ]
Beterschap!
Mooi. Kan ze nu weer normaal doen. Is hierna immers beschermd.quote:Op maandag 11 juli 2022 22:51 schreef capricia het volgende:
Ach..nu heeft ze het toch opgelopen.
[ twitter ]
Beterschap!
quote:Op maandag 11 juli 2022 22:56 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Mooi. Kan ze nu weer normaal doen. Is hierna immers beschermd.
Ik zit op mijn handen om zoiets terug te tweeten. Maar ik hou me in.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:02 schreef OProg het volgende:
Erg jammer dat Asha zich blijkbaar niet goed aan maatregelen heeft gehouden.
Doen!quote:Op maandag 11 juli 2022 23:05 schreef capricia het volgende:
[..]
[..]
Ik zit op mijn handen om zoiets terug te tweeten. Maar ik hou me in.
Nee. Ga ik niet doen. Ga jij je gang maar.quote:
Het is een way of life voor sommige mensen, het geeft ook een gevoel van deugen en verheffing.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:08 schreef OProg het volgende:
Het heeft toch wel iets ironisch. Van die mensen die al tijden trots laten weten dat ze zich aan maatregelen houden. Zichzelf tweeten met een mondkapje op. Leuk laten zien dat ze ergens op een conferentie zijn in de buitenlucht met afstand houden, mondkapjes en weet ik het wat nog meer.
En dan 'gewoon' corona krijgen. Ik vraag me dan af wat hun meesterplan is om dit te voorkomen voortaan. Of zouden ze een keer door krijgen dat het niet echt te voorkomen is?
Betwijfel sterk of dit haar dit op andere gedachten brengt. De weg van het ingeslagen pad is een vaak een pad in een tunnel...quote:Op maandag 11 juli 2022 23:11 schreef Momo het volgende:
Misschien is het voor haar juist een blessing. Als ze gewoon een beetje ziekjes enkel is deze week. Sinds omicron bleek een stuk minder ziekmakend en veel besmettelijker bleek te zijn is het niet meer te doen om je zo af te houden van het openbare leven. Zelfs als je een risico factor als bijvoorbeeld overgewicht hebt. Als je verder gewoon geen ernstige ziektes hebt die je immuunsysteem aantasten of hoogbejaard bent.
Ik ben zelf bang voor long COVID. Zoals ik bang ben voor kanker en andere enge ziektes. Maar dat ligt aan mijn algemene angststoornis geloof ik.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:11 schreef Momo het volgende:
Misschien is het voor haar juist een blessing. Als ze gewoon een beetje ziekjes enkel is deze week. Sinds omicron bleek een stuk minder ziekmakend en veel besmettelijker bleek te zijn is het niet meer te doen om je zo af te houden van het openbare leven. Zelfs als je een risico factor als bijvoorbeeld overgewicht hebt. Als je verder gewoon geen ernstige ziektes hebt die je immuunsysteem aantasten of hoogbejaard bent.
Tja je hebt nooit een zekerheid in het leven he. Er zijn mensen die ernstig ziek worden en/of kanker krijgen. Ook voor het oog gezonde mensen. Maar met covid nu is de kans ook wel echt klein als relatief gezond iemand dat je echt problemen gaat ondervinden van covid.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:12 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben zelf bang voor long COVID. Zoals ik bang ben voor kanker en andere enge ziektes. Maar dat ligt aan mijn algemene angststoornis geloof ik.
Ik kan ook van de trap stuiteren of mezelf te pletter rijden, denk ik dan maar.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:18 schreef Momo het volgende:
[..]
Tja je hebt nooit een zekerheid in het leven he. Er zijn mensen die ernstig ziek worden en/of kanker krijgen. Ook voor het oog gezonde mensen. Maar met covid nu is de kans ook wel echt klein als relatief gezond iemand dat je echt problemen gaat ondervinden van covid.
Ik kan wel reageren met Cijfertjes42quote:Op maandag 11 juli 2022 23:05 schreef capricia het volgende:
[..]
[..]
Ik zit op mijn handen om zoiets terug te tweeten. Maar ik hou me in.
Go your gang.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik kan wel reageren met Cijfertjes42
Dat laatste snap ik: kanker komt frequent voor en niet zelden moeilijk te behandelen met dodelijk afloop.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:12 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben zelf bang voor long COVID. Zoals ik bang ben voor kanker en andere enge ziektes. Maar dat ligt aan mijn algemene angststoornis geloof ik.
Like gegeven.quote:
Die reacties ook, voor de bijl gaan, slagveld, Russische roulette... De angst is bij sommigen wel heel erg.quote:Op maandag 11 juli 2022 22:51 schreef capricia het volgende:
Ach..nu heeft ze het toch opgelopen.
[ twitter ]
Beterschap!
"Ik keek net op facebook en de helft van de berichten daar zijn foto’s van positieve tests."quote:Op dinsdag 12 juli 2022 00:01 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Die reacties ook, voor de bijl gaan, slagveld, Russische roulette... De angst is bij sommigen wel heel erg.
Ja, zoals ook in de reacties staat, kijken op een test of je "ziek" bent. Die leven in een soort parallelle dimensie.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 00:11 schreef zimmy910 het volgende:
[..]
"Ik keek net op facebook en de helft van de berichten daar zijn foto’s van positieve tests."
Sommige mensen leven echt in een heel andere wereld. Heel apart.
Ik snap je eerste deel van je post niet, maar ben het wel eens, dat de dagen van Rutte (en VVD) eigenlijk al lang geteld zijn.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 00:30 schreef Pokkehandtas het volgende:
Werkgevers (VVD) moeten eens stoppen met mensen op te jagen met 0-uren contracten en verplichte testen op dit BS-virus. Tief gewoon op, geef mensen een normaal contract en limiteer de huisjesmelkers. Opzouten dus met Rutte
Nou, Asha had graag maatschappij brede maatregelen gezien om het aantal besmettingen te beperken.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:08 schreef OProg het volgende:
Het heeft toch wel iets ironisch. Van die mensen die al tijden trots laten weten dat ze zich aan maatregelen houden. Zichzelf tweeten met een mondkapje op. Leuk laten zien dat ze ergens op een conferentie zijn in de buitenlucht met afstand houden, mondkapjes en weet ik het wat nog meer.
En dan 'gewoon' corona krijgen. Ik vraag me dan af wat hun meesterplan is om dit te voorkomen voortaan. Of zouden ze een keer door krijgen dat het niet echt te voorkomen is?
Je bent me voorquote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:29 schreef OProg het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)kwetsbaren~ae4494d9/
Hé, een stuk van het Red Team is terug.
Ik kan het verder niet lezen, maar ze 'dreigen naar het college voor de rechten van de mens' te stappen. Mijn hemel.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:30 schreef Spablauw214 het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)kwetsbaren~ae4494d9/
Daar gaan we weer. Jongens covid gaat niet meer weg, dus dan moeten we tot in de eeuwigheid met mondkapjes blijven lopen ofzo. Ga lekker fietsen ofzo.
Dt weten we al lang, maar zo gauw je daarover begint vallen je onmiddellijk pek en veren ten deel.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:43 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Met of zonder covid hebben we wel een probleem in de toekomst in de zorg
Dat die lui nog steeds podium krijgen, maar de kliks zullen wel hard teruggelopen zijn sinds de versoepelingen.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:29 schreef OProg het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)kwetsbaren~ae4494d9/
Hé, een stuk van het Red Team is terug.
Weten we al 70 jaar, doen we niets aanquote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:43 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Met of zonder covid hebben we wel een probleem in de toekomst in de zorg
Ik ken nog best wat hardliners. Triest, zoveel angst, zoveel paniek en zo weinig realismequote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:50 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat die lui nog steeds podium krijgen, maar de kliks zullen wel hard teruggelopen zijn sinds de versoepelingen.
Artikel gelezen, is inderdaad weinig anders dan de LP van voorgaande jaren.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:56 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik ken nog best wat hardliners. Triest, zoveel angst, zoveel paniek en zo weinig realisme
Wat is nu concreet de oplossing volgens ze? Mondkapjes overal en weer grotendeels terug naar afstand en wat roepen over 'tracing en testen'?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 09:04 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Artikel gelezen, is inderdaad weinig anders dan de LP van voorgaande jaren.
quote:Een epidemioloog die The Washington Post sprak, noemde BA.5 ‘de ergste versie van het virus die we hebben gezien’. De nieuwste subvariant neemt het snel over van andere omikronvarianten omdat hij gemakkelijk de immuniteit van eerdere infecties en vaccins kan ontwijken, waardoor het risico op herinfectie toeneemt.
Ik ben helemaal voor kwetsbaren beschermen.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:29 schreef OProg het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)kwetsbaren~ae4494d9/
Hé, een stuk van het Red Team is terug.
het is ook niet zo moeilijk, als je het niet wil oplopen moet je ervan uitgaan dat ieder ander het heeftquote:Op dinsdag 12 juli 2022 09:26 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik ben helemaal voor kwetsbaren beschermen.
Dus precies doen zoals het eerst moest.
Verplicht thuiswerken voor kwetsbaren, qr code voor kwetsbaren etc
Ik ben gejengel om maatregelen echt helemaal zat.
Helemaal wap die lui.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 08:40 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik kan het verder niet lezen, maar ze 'dreigen naar het college voor de rechten van de mens' te stappen. Mijn hemel.
Wat staat erin ik heb geen abonnement op het AD. Maar ze zijn niet allen, overal beginnen die covid clubjes te wereld weer te zeuren om maatregelen. De landen waar ze wel genomen worden halen ze amper wat uit, maar goed dat zien ze niet.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 09:04 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Artikel gelezen, is inderdaad weinig anders dan de LP van voorgaande jaren.
Lang verhaal kort :quote:Op dinsdag 12 juli 2022 09:52 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Wat staat erin ik heb geen abonnement op het AD. Maar ze zijn niet allen, overal beginnen die covid clubjes te wereld weer te zeuren om maatregelen. De landen waar ze wel genomen worden halen ze amper wat uit, maar goed dat zien ze niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |