Ik kan me wel indenken dat je met een enkele rups wel gras kapotmaakt ivm sturen, maar wanneer gebruik je dat? Voor ploegen of zaaien is dat geen issuequote:Op maandag 4 juli 2022 23:03 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Juist niet, met rupsbanden heb je een veel groter loopvlak.
quote:Op maandag 4 juli 2022 22:57 schreef vipergts het volgende:
[..]
Meeste van die trekkers is lease tegenwoordig. Zal de lease maatschappij leuk vinden als er een ingenomen wordt.
Jawel juist wel dan heb je het net netjes en draai je met rupsen alles verrot.quote:Op maandag 4 juli 2022 23:05 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik kan me wel indenken dat je met een enkele rups wel gras kapotmaakt ivm sturen, maar wanneer gebruik je dat? Voor ploegen of zaaien is dat geen issue
Want?quote:Op maandag 4 juli 2022 21:58 schreef tuinkabouter50000 het volgende:
[..]
Hij zegt opzich niets raars toch?
Dus je weet niet hoe het daar allemaal werkt en hoe het er allemaal aan toe gaat.quote:Op maandag 4 juli 2022 21:59 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Neuh, geen behoefte aan. Een deel begrijpt al lang hoe ze hun producten meerwaarde kunnen geven. Die hebben mijn hulp niet nodig (behalve als klant die lekkere verse streekproducten bij de boerderijwinkel koopt)
Een ander deel van de boeren is zo eigenwijs dat ze zelfs na decennia aanklpten nog steeds de basisregels economie niet begrijpen. Ik heb niet de illusie dat ik bij die groep genoeg kan doordringen om hen de goede richting uit te helpen.
Nja, fijne weet ik er ook niet van. Maar het zal niet voor niets zijn dat alle fabrikanten de grote modellen met rups aanbieden. Zal dan toch wel ergens een voordeel inzittenquote:Op maandag 4 juli 2022 23:07 schreef vipergts het volgende:
[..]
Jawel juist wel dan heb je het net netjes en draai je met rupsen alles verrot.
dan kan die in z'n eentje drie rijbanen blokkeren.quote:Op maandag 4 juli 2022 23:01 schreef vipergts het volgende:
[..]
Rupsen maken denk meer kapot kunnen ze beter dubbele banden gebruiken
¤55k aan bandjesquote:Op maandag 4 juli 2022 23:04 schreef vipergts het volgende:
[..]
Hier staat hij op dubbel lucht. Dat is waar maar je moet aan de kopse kanten ook draaien.
https://www.trekkerweb.nl(...)-nederland-verkocht/
De derde die ze verkocht hebben in Nederland is diepzwart gespoten. Trekkers zijn gewoon echt duur in het gulden tijdperk was het altijd 1000 gulden per pk. Nu zal dat in euro's ook zo zijn.quote:
Wanneer wordt het leger nou eens ingezet?quote:Op maandag 4 juli 2022 23:13 schreef TheFreshPrince het volgende:
Boeren zijn echt het spoor bijster...
Ze blokkeren de Friesland Campina fabriek waar boeren mede-eigenaar van zijn...
Nog even en ze gaan hun eigen boerderijen blokkeren.
https://www.waldnet.nl/wn/nieuws/71686/Kaasfabriek_uur_lang_geblokkeerd_door_boeren.html
Van mij mogen ze hun eigen coöperatie wel blokkeren.quote:Op maandag 4 juli 2022 23:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wanneer wordt het leger nou eens ingezet?
Haha, ik ken die meneer! Hij woont in Rotterdam en hij zingt ook (een soort van).quote:
Is niet nodig. Gewoon genoeg ME is genoeg. Zie de beelden. Iedereen rent wegquote:Op maandag 4 juli 2022 23:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wanneer wordt het leger nou eens ingezet?
Lekker voor ze. Opzoute met die kutboertjes.quote:
In de moderne zit ook wel een bak technologie waar je u tegen zegt. En het is natuurlijk wel gewoon professioneel zwaar materiaal. Bouwmachines zijn bijv ook flink aan de prijsquote:Op maandag 4 juli 2022 23:16 schreef vipergts het volgende:
[..]
De derde die ze verkocht hebben in Nederland is diepzwart gespoten. Trekkers zijn gewoon echt duur in het gulden tijdperk was het altijd 1000 gulden per pk. Nu zal dat in euro's ook zo zijn.
In de file, achter de trekkers.quote:Op maandag 4 juli 2022 23:22 schreef nils7 het volgende:
Waarom roepen die boeren dat heel NL achter ze staat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |