Iets met de melkboerquote:Op zondag 3 juli 2022 22:49 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Waarom hebben z'n broers donker haar en hij niet? Worden we in de maling genomen?
Stuitligging in de zon.quote:Op zondag 3 juli 2022 22:49 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Waarom hebben z'n broers donker haar en hij niet? Worden we in de maling genomen?
Hij kan de rest van zijn carriere leven van wildcards in het grasseizoen, dat scheeltquote:Op zondag 3 juli 2022 22:49 schreef Knipoogje het volgende:
Ik hou wel mijn hart vast voor niet -gras baansoorten waar je een bal meer dan 3x moet kunnen terugslaan
Deze jongens mogen zich gelukkig prijzen met zo’n broer. Voor hun de lekkerste pussy aan de Playa deze zomer.quote:Op zondag 3 juli 2022 22:49 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Waarom hebben z'n broers donker haar en hij niet? Worden we in de maling genomen?
Tegen Nadal maakt dat niet uit natuurlijk. Daar maakt iedereen kans. Zelfs iemand in een rolstoelquote:Op zondag 3 juli 2022 22:48 schreef GwaiLow het volgende:
Wat maakt die gast toch veel onnodige fouten zeg. Moet echt veel meer in balans zijn. Zo win je nooit van Djoko in een BO5
Dit is geil!quote:Op zondag 3 juli 2022 22:52 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Deze jongens mogen zich gelukkig prijzen met zo’n broer. Voor hun de lekkerste pussy aan de Playa deze zomer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |