Als ze Deens gaan praten, snapt niemand het meerquote:Op zondag 3 juli 2022 17:47 schreef capuchon_jongen het volgende:
OOk die aankondingen in het Frans.
Er zullen niet veel Denen zijn die dit begrijpen
Engels hequote:Op zondag 3 juli 2022 17:48 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Als ze Deens gaat praten, snapt niemand het meer
Dat wel echt genot zijnquote:Op zondag 3 juli 2022 17:44 schreef capuchon_jongen het volgende:
Stel je voor dat Jakobsen straks Groenewegen de railing in duwt
Een flinke spuit cortisonen voor DE KNIE.quote:
Dresden - Neurenberg.quote:Op zondag 3 juli 2022 17:45 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met twee Duitse overgangsetappes zit je in de Vogezen.
Die werd al heel jong wereldkampioen tijdrijden bij de beloften in Bergen. Volgend jaar mag hij ook nog meedoen met de jongerentrui.quote:Op zondag 3 juli 2022 17:51 schreef Sabata het volgende:
Damn, is Bjerg nog jongere? Dacht dat ie al in de 30 was haha
leuk ideequote:Op zondag 3 juli 2022 17:53 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik heb een idee om een nieuwe trui in te voeren.
We moeten eigenlijk de oudjes ook in de bloemen zetten
De oude trui:
Kleur: Zwart
De eerste 35+er draagt hem
Ook nog een Hugo Houle klassement voor diegene die het vaakst tussen 15-25 rijdt?quote:Op zondag 3 juli 2022 17:53 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik heb een idee om een nieuwe trui in te voeren.
We moeten eigenlijk de oudjes ook in de bloemen zetten
De oude trui:
Kleur: Zwart
De eerste 35+er draagt hem
Ik heb de sprint 5 keer gezien en niets opgemerktquote:Op zondag 3 juli 2022 18:14 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik ben vooral blij dat ik nog heel ben. Je moet gewoon maar naar de televisie kijken om een oordeel te vellen over de sprint."
De ietwat gefrustreerde Sagan.
Origineel, vorig jaar al geopperd en uitgebreid besproken in de uitzendingen van de NOS.quote:Op zondag 3 juli 2022 17:53 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik heb een idee om een nieuwe trui in te voeren.
We moeten eigenlijk de oudjes ook in de bloemen zetten
De oude trui:
Kleur: Zwart
De eerste 35+er draagt hem
Dan heb je z’n opmerkingen over Fabio wel gemistquote:Op zondag 3 juli 2022 18:42 schreef JohnDDD het volgende:
Die Thijs zoekt ook altijd overal problemen. Wat een immens gefrustreerde jongen is dat toch. Er komt ook nooit iets positiefs uit zijn mond. Altijd maar problemen, cynische opmerkingen en pure frustratie.
wat dan?quote:Op zondag 3 juli 2022 19:00 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dan heb je z’n opmerkingen over Fabio wel gemist
Beetje rellerigere kop als je de rest van het artikel leest.quote:
Heel erg clickbait inderdaadquote:Op zondag 3 juli 2022 19:44 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Beetje relligere kop als je de rest van het artikel leest.
Denk dat dat ook wel even blijft helaas als de ander wint. Is het ook moeilijk te verwachten dat ze weer echt maatjes zouden worden. Rechtszaken komen er nog aan volgens mij ook.quote:Op zondag 3 juli 2022 19:46 schreef Marcoss het volgende:
Ze blijven Jakobsen er elke keer ook naar vragen.. verwacht je dan dat hij zegt dat ze vanavond samen een biertje open trekken?
Hij heeft hier, gezien de situatie de afgelopen weken, best een prima punt.quote:Op zondag 3 juli 2022 18:42 schreef JohnDDD het volgende:
Die Thijs zoekt ook altijd overal problemen. Wat een immens gefrustreerde jongen is dat toch. Er komt ook nooit iets positiefs uit zijn mond. Altijd maar problemen, cynische opmerkingen en pure frustratie.
https://nos.nl/collectie/(...)enen-na-val-in-polenquote:
Probleem is natuurlijk dat er nog geen streep onder is en omdat er nog steeds allemaal aansprakelijkheidskwesties, verzekeringskwesties en mogelijke rechtszaken liggen. Jakobsen is wat betreft zelf degene die het ook nog wel eens aanhaalt en dat die papieren excuses (lees aansprakelijkheid) wilt van Groenewegen.quote:Op zondag 3 juli 2022 19:55 schreef TargaFlorio het volgende:
Mag van mij nu ook wel een streep onder. Vanuit de media hoeft er ook niet telkens over begonnen te worden.
Maar dit is iets voor de groene tafel en heeft niks met het sportieve te maken.quote:Op zondag 3 juli 2022 20:16 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Probleem is natuurlijk dat er nog geen streep onder is en omdat er nog steeds allemaal aansprakelijkheidskwesties, verzekeringskwesties en mogelijke rechtszaken liggen. Jakobsen is wat betreft zelf degene die het ook nog wel eens aanhaalt en dat die papieren excuses (lees aansprakelijkheid) wilt van Groenewegen.
Komende drie etappes kan Wout zomaar weer tweede worden.quote:Op zondag 3 juli 2022 20:34 schreef Pino112 het volgende:
[ twitter ]
Voor de categorie 'leuke feitjes'
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |