Ga je vuurwerk afsteken?quote:Op maandag 4 juli 2022 10:30 schreef Scrummie het volgende:
Fijne onafhankelijkheidsdag iedereen.
[ afbeelding ]
Klopt, overkomt mij ook.quote:Op maandag 4 juli 2022 10:32 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat onthoud ik niet allemaal, maar ik kreeg net nog een like voor dit erg leuke grapje in F1. Daar gebeurt het vaker.
Sked in F1 / [Live] Formula 1 British Grand Prix 2022 #16
Schiphorrorquote:Op maandag 4 juli 2022 11:13 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
forum moderator @:onlogisch is er maar druk mee
Dit viel mij ook al op ja.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:13 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
forum moderator @:onlogisch is er maar druk mee
@JanCeesquote:"De boeren hebben zelf niet echt een verwachting hoelang ze hier willen staan. De een heeft het over de hele dag, maar ik heb ook een week gehoord", zegt RTV Drenthe-verslaggever Mathijs Renkema. "Anderen zeiden: we blijven hier net zolang staan tot het probleem is opgelost."
"De boeren drinken koffie en luisteren naar voornamelijk Nederlandstalige muziek", vervolgt Renkema. "Ze lijken in afwachting van wat komen gaat, naar alle waarschijnlijkheid een bezoek van de politie."
Ik was er een half uur geleden en de melk was al bijna op.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:19 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
@:JanCees
Iemand al gaan hamsteren bij de supermarkt voordat alle schappen leeg zijn?
@kapiteintje heeft z'n kelder vol houdbare melk.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik was er een half uur geleden en de melk was al bijna op.
In de stress zitten om je vakantie naar een pauperbestemmingquote:Op maandag 4 juli 2022 11:13 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
forum moderator @:onlogisch is er maar druk mee
@onlogisch gaat de zee niet in, die draagt netjes schoenen op zijn strandbedjequote:Op maandag 4 juli 2022 11:36 schreef 3rr0r het volgende:
Gaat @:onlogisch naar Egypte? Jaws is daar bezig... al twee vrouwen doodgebeten bij snorkelen.
Het zand (eigenlijk meer kleine steentjes) kan in Turkije wel smerig heet zijn, maar slippers lijken me dan beter.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:39 schreef Sked het volgende:
[..]
@:onlogisch gaat de zee niet in, die draagt netjes schoenen op zijn strandbedje
Die foto kwam uit Spanje toch. Hij was bij Malaga wezen kijken.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:43 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Het zand (eigenlijk meer kleine steentjes) kan in Turkije wel smerig heet zijn, maar slippers lijken me dan beter.
Oh heb ik niet gezien.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:45 schreef Sked het volgende:
[..]
Die foto kwam uit Spanje toch. Hij was bij Malaga wezen kijken.
Kapotte chocoladeletter?quote:Op maandag 4 juli 2022 11:46 schreef MC-M het volgende:
Zojuist beflikkerd door de Greetz bezorger.
Daar bestel ik NIKS meer.
Zeker, dit is toch een moment waar je iedere keer weer naartoe leeft.quote:Op maandag 4 juli 2022 10:25 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Tong heeft niet de dagelijkse spanning van het wel of niet een banaan te pakken krijgen.
Dan moet je toch wat.
@:afcniels
Pakket voor de deur voor iemand die 20km verder woont.quote:
Hun klantenservice is wel goed weet ik uit ervaring maar daar heb je nu direct niks aan.quote:Op maandag 4 juli 2022 11:48 schreef MC-M het volgende:
[..]
Pakket voor de deur voor iemand die 20km verder woont.
Ons eigen pakket is nergens te bekennen maar er staat wel "bestelling bezorgd".
Waardeloos!
Gratis chocoladereep als goedmakertje?quote:Op maandag 4 juli 2022 11:49 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Hun klantenservice is wel goed weet ik uit ervaring maar daar heb je nu direct niks aan.
Nou bij zoiets als jij nu meemaakt weet ik niet wat ze doen, ik kreeg eens een chocoladeletter die in '100' stukjes was. Toen ik er een opmerking over had gemaakt dat ze het beter anders konden bezorgen/mee om gaan omdat de dure chocoladeletter in tig stukjes aankomt, zou ik een nieuwe krijgen. Deze keer een Greetz bezorger zelf die hem wilde overhandigen ipv door de brievenbus flikkeren. Laat die jongen het terwijl hij het aan me wil geven uit z'n handen vallen op de grondquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |