SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.➞
Cort doet het okequote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:40 schreef wimderon het volgende:
Die gekleurde rommel van Vohters is het vandaag niet helemaal.
*tenzijquote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:41 schreef Pedroso het volgende:
Als het een beetje meezit dan rijden Van Baarle en Kruiswijk in de beste omstandigheden mits er nog een bui aankomt.
Zou het wat uitmaken?quote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:41 schreef Pedroso het volgende:
Als het een beetje meezit dan rijden Van Baarle en Kruiswijk in de beste omstandigheden mits er nog een bui aankomt.
Kruiswijk niet, V. Baarle heeft wel meer verrastquote:
quote:
Beeld van Matje was kleinerquote:
quote:
Voel je niets van.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:44 schreef fetX het volgende:
De piepkleine zeemeermin. Wat een teleurstelling is dat beeld.
Mits er nog een bui aankomt nadat v. Baarle gereden heeft...quote:
Eerlijk gezegd liever Lampaert dan Woutquote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:45 schreef Scorpion_17 het volgende:
Als ik t iemand niet gun - naast Evenepoel en Cavendish - is t Lampaert wel. Geen toeval dat ze allemaal voor patlef rijden
Wout is een prima gozer, gun het hem zeker wel. De media die hem zo hyped daarentegen..quote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:46 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd liever Lampaert dan Wout.
Oh ik dacht voordat ze reden. Dan wordt het anders jaquote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:46 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Mits er nog een bui aankomt nadat v. Baarle gereden heeft...
Dat is geen Vlaams he, zeg dan gewoon Buren.quote:
quote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:46 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd liever Lampaert dan Wout.
Waarom?quote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:46 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd liever Lampaert dan Wout.
Waarbij de kans groot is dat hij hem alsnog pakt de komende dagen als hij nu net verslagen wordtquote:Op vrijdag 1 juli 2022 17:48 schreef Faraday01 het volgende:
Wout in het geel is prima. Zo'n goede renner verdient het om in zijn carrière een keer geel gedragen te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |