Niet gewoon in de pit blijven staan?quote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:57 schreef Perox het volgende:
Max moet geen risico nemen in Q3. Lekker op intermediates, sommige van die bochten zijn nog plassen.
Ik denk dat iemand het gaat proberenquote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
denk niet als je zoń plas raakt zit je in de muur.
Dan gaat niemand meer rijden, tijd verbeteren zit er toch niet meer in.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:57 schreef vaarsuvius het volgende:
Opdrogende baan is het beste dat je kunt hebben in de Q. Eventueel nog met een buitje in de laatste 5 minuten om de boel echt op te schudden.
In de race is het dan binnen 20 rondjes alsnog business as usual , maar dat betekent in elk geval flink wat actie
Toch waren het wel goede raceauto's. Lekker smal. Minder gezeik met dirty air ook vanwege kleinere vleugels.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:57 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Mijn god wat waren die auto's lelijk zegik was het alweer bijna vergeten.
Dumplingquote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:58 schreef Perox het volgende:
Leuk voor Zhou - Q3. Hij is toch geen pannekoek ook al heeft ie geld.
Dat bedoel ik ja, dus dan kan een random iemand ineens de snelste tijd hebbenquote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:58 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Dan gaat niemand meer rijden, tijd verbeteren zit er toch niet meer in.
Prima bezig hoor hij had helaas paar keer pech met de auto.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:58 schreef Perox het volgende:
Leuk voor Zhou - Q3. Hij is toch geen pannekoek ook al heeft ie geld.
De voorvleugel was veel groter manquote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:58 schreef Tijn het volgende:
[..]
Toch waren het wel goede raceauto's. Lekker smal. Minder gezeik met dirty air ook vanwege kleinere vleugels.
misschien na paar rondjes?quote:Op zaterdag 18 juni 2022 22:58 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik denk dat iemand het gaat proberen
Niet zeiken, was een puike prestatiequote:Op zaterdag 18 juni 2022 23:00 schreef Sfancta het volgende:
lets go boyz lets gooo
rapper sjors is zhou?
Niet iedereen wil dominantie van RedBullquote:
Rapper Zhoursquote:Op zaterdag 18 juni 2022 23:00 schreef Sfancta het volgende:
lets go boyz lets gooo
rapper sjors is zhou?
Landverradersquote:Op zaterdag 18 juni 2022 23:00 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Niet iedereen wil dominantie van RedBull
baan is echt nog behoorlijk nat.quote:
het was er in het nat ook alquote:Op zaterdag 18 juni 2022 23:02 schreef Tijn het volgende:
Baan droogt op en gelijk is het porpoisen terug bij Mercedes.
Denk toch dat er iemand het risico gaat nemenquote:Op zaterdag 18 juni 2022 23:02 schreef theguyver het volgende:
[..]
baan is echt nog behoorlijk nat.
niet overal maar je hebt echt zeiknatte plekken.
Volgens mij niet.quote:
quote:Op zaterdag 18 juni 2022 23:07 schreef theguyver het volgende:
ik wil een hamilton bobble head voor in de auto
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |