Dus jij zegt als je een deurwaarder weigert te betalen je niet hoeft te zitten. Nooit?quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:51 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Euhm lijfsdwang is niet toegelaten voor financiële verplichtingen (uitgezonderd alimentatie)...
Denk dat veel partners dan ineens raar opkijken waarom er 20 euro van de rekening naar een woningbouwvereniging gegaan is. Wekt toch argwaanquote:Op woensdag 15 juni 2022 18:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Serieus, iedereen die hier leest en die in een relatie zit waarbij je afhankelijk bent van het inkomen van je partner: schrijf je in bij een woningbouwvereniging. Het woningprobleem in Nederland is groot en alleen met een flink inkomen kan je per direct ergens anders gaan wonen. Doe het ook maar als je relatie prima is. Je hebt nooit de garantie dat het voor altijd is. In aanmerking komen voor een beetje een fatsoenlijk huis duurt jaren.
Met kinderen onder de 12 kan je soms nog wel urgentie krijgen, al zeggen de meeste woningbouwverenigingen al standaard dat ze geen urgentie meer verstrekken want anders kwamen mensen die geen urgentie hebben nooit meer aan de beurt. Zoveel mensen die wel iets hebben waardoor ze snel een huis moeten.
Hopelijk komt het snel goed. Ik zou vooral heel actief blijven zoeken en desnoods iets aanpakken wat te klein/te oud etc is. En dan van daaruit weer verder zoeken. Als je maar een eigen dak boven je hoofd en dat van je kinderen hebt. (de daklozenopvang zit overigens in heel Nederland ook propvol...)
Als statushouder.quote:Op woensdag 15 juni 2022 16:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar van daaruit krijg je wel een urgentie neem ik aan?
Correct, tenzij het gaat om alimentatie of overheidsboetes.quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:58 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Dus jij zegt als je een deurwaarder weigert te betalen je niet hoeft te zitten. Nooit?
Hier is het gratis. Je betaalt pas als je een huis aanvaart.quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:59 schreef hollandia02 het volgende:
Denk dat veel partners dan ineens raar opkijken waarom er 20 euro van de rekening naar een woningbouwvereniging gegaan is. Wekt toch argwaan
Dat wist ik niet. Wat gaan ze dan doen als je weigert?quote:Op woensdag 15 juni 2022 19:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Correct, tenzij het gaat om alimentatie of overheidsboetes.
Vroeger werden mensen regelmatig opgesloten omdat ze de zorgverzekering niet betaaldenquote:Op woensdag 15 juni 2022 19:01 schreef trein2000 het volgende:
Correct, tenzij het gaat om alimentatie of overheidsboetes.
In het huis blijven? Laat de vader voor de kinderen betalen en zoek een goed betaalde baan. Als hij echt en vetrokken en een ander heeft, zal de rechter hachee van 'm maken. Kinderen in de steek laten wordt niet gewaardeerd.quote:Op woensdag 15 juni 2022 16:59 schreef scorned het volgende:
[..]
Dat is wat ik ook aan het bekijken ben. Alleen, lastig hier in de buurt. Je mag haast nooit permanent wonen.
Te erg voor woorden. Leuke woning en alles voor elkaar. Dan gaat je man vreemd. Hij vertrekt naar een (dure) huurwoning die hij kan blijven betalen omdat hij nu geen geld meer overhoudt voor partneralimentatie en ik sta even later bijna blut op straat. erg moeilijk te verkroppen kan ik je zeggen.
En nee, geen urgentie.
Niet om te discrimineren en ik heb ook zeker met die mensen te doen, maar iemand opperde het al...
Omweg maken naar Syrie of Oekraïne, en dan op de trein terug. grotere kans op een woning dan vanuit NL...
Maar ik hoopte iets over het hoofd te zien.
Wel ben ik nog aan het bekijken of de scheiding wel goed genoeg voor mij geregeld is. Maar daar maak ik denk een ander topic voor aan.
Beslag leggen.quote:Op woensdag 15 juni 2022 19:02 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Dat wist ik niet. Wat gaan ze dan doen als je weigert?
Is maar te hopen voor mensen dat ze dan allemaal in zo'n regio wonen. Anders denk ik dat je nog al een discussie krijgt met het avondeten.quote:Op woensdag 15 juni 2022 19:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hier is het gratis. Je betaalt pas als je een huis aanvaart.
Mijn nicht en haar vriend doen dat. Maar dat is eigenlijk niet te doen, zeker niet met kids die naar school gaan.quote:Op woensdag 15 juni 2022 17:08 schreef sjorsie1982 het volgende:
Met een camper rijd je dan ook rond en sta je niet op een vaste plek.
Ik ken 1 jong iemand met baan die dat doet omdat er niks beschikbaar is.
DIt is toch om woest van te worden....quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:07 schreef hollandia02 het volgende:
Vaak krijg je zelfs dan pas urgentie bij psychische gevallen of als je in de gevangenis gezeten hebt.
Als je zogenaamd verder perfect bent als je begrijpt wat ik bedoel (geen kwalen, geen leed, geen niks) heb je helaas op weinig dingen recht.
En buiten dat hebben deze kinderen nog een vader dus is het enkel een volwassene die op straat slaapt.
Welnee, je kan het ook gewoon als volwassenen bespreken en je dan inschrijven. Er kunnen allerlei redenen zijn waarom het verstandig is om ingeschreven te staan. Een man die daar bij mij moeilijk over zou gaan doen past al niet bij mij. En ja, ik sta gewoon ingeschreven.quote:Op woensdag 15 juni 2022 19:04 schreef hollandia02 het volgende:
Is maar te hopen voor mensen dat ze dan allemaal in zo'n regio wonen. Anders denk ik dat je nog al een discussie krijgt met het avondeten.
'kinderen: mama wilt mij niet meer'
Beslaglegging mogelijk??quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:58 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Dus jij zegt als je een deurwaarder weigert te betalen je niet hoeft te zitten. Nooit?
dan gaan ze weer verder naar het volgende huis.quote:Op woensdag 15 juni 2022 19:02 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Dat wist ik niet. Wat gaan ze dan doen als je weigert?
tja, het is dat of onder de brug, want de daklozenopvang zit ook al geregeld vol.quote:Op woensdag 15 juni 2022 19:04 schreef blomke het volgende:
[..]
Mijn nicht en haar vriend doen dat. Maar dat is eigenlijk niet te doen, zeker niet met kids die naar school gaan.
klopt, als je iedereen in een soortgelijke situatie urgentie geeft dan komen andere uberhaupt nooit aan de beurt en krijg je 2 wachtlijsten. 1tje met urgentiegevallen en een gewone en die gewone blijft alleen maar groeien. Die urgentielijst trouwens ook op veel plekken.quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:53 schreef Isabeau het volgende:
Met kinderen onder de 12 kan je soms nog wel urgentie krijgen, al zeggen de meeste woningbouwverenigingen al standaard dat ze geen urgentie meer verstrekken want anders kwamen mensen die geen urgentie hebben nooit meer aan de beurt.
Daar is je antwoord dat er geen sprake van urgentie is. Je hebt nog zes en een halve maand woonruimte.quote:Op woensdag 15 juni 2022 16:32 schreef scorned het volgende:
Per eind van dit jaar moet ik echt het huis uit zijn. het zal waarschijnlijk snel verkocht zijn.
Moet je maar meer uren gaan werken. Iemand die 800 euro verdient en aanklopt bij de bijstand krijgt ook gewoon te horen dat ze met fulltime werken wel uit de uitkering raken.quote:Op woensdag 15 juni 2022 16:40 schreef Elan het volgende:
Met zo'n inkomen kun je toch nooit iets huren in de particuliere markt, laat staan kopen?
Is meer werken geen optie?quote:
Alsof je met 2000 netto ineens wel in aanmerking komt om wat te huren waar je met twee jonge kinderen kan wonen.quote:Op woensdag 15 juni 2022 22:52 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Moet je maar meer uren gaan werken. Iemand die 800 euro verdient en aanklopt bij de bijstand krijgt ook gewoon te horen dat ze met fulltime werken wel uit de uitkering raken.
Is dit serieus?quote:Op woensdag 15 juni 2022 18:15 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
En ook een daklozenopvang is maar triest, kost 8 euro per nacht en overdag zal je dus maar rond moeten lopen en frikandelbroodjes van de appie halen want je hebt geen pan. Overigens is die 8 euro voorziening maar een vieze stinkbende waarbij je moet denken aan dit:
[ afbeelding ]
Zie daar snachts je eigendom en kinderen maar te beschermen tegen wat er wel niet aanwezig is
Dan kan je zoals de eerdere suggestie inderdaad maar beter zwerven in een camper dan ben je iig droog als het regent.
2000 netto + 700 alimentatie + 450 kinderbijslag. En dan nog een spaarrekening met 30k.quote:Op woensdag 15 juni 2022 23:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Alsof je met 2000 netto ineens wel in aanmerking komt om wat te huren waar je met twee jonge kinderen kan wonen.
Kinderalimentatie telt in tegenstelling tot partneralimentatie niet mee als inkomen.quote:Op woensdag 15 juni 2022 23:44 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
2000 netto + 700 alimentatie + 450 kinderbijslag. En dan nog een spaarrekening met 30k.
Dan moet het toch wel lukken om een woning te vinden? Woningtekort is wel vervelend dat geef ik toe.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |