SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De stand:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De competitieformule:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met pijn en moeite derde![]()
Broekjes uit in huize van het Schipquote:Op zondag 12 juni 2022 22:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
We feliciteren de Grieken met promotie naar League B.U MAD?![]()
Frankrijk en Engeland die degraderen naar Divisie B zou wel een goede grap zijn
"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
Erg mooi. Hup Spanje.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
En zeker van een play-off ticket voor het EK (als ze zich niet via de reguliere kwalificatie plaatsen).quote:Op zondag 12 juni 2022 22:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
We feliciteren de Grieken met promotie naar League B.leven zoals het leven is![]()
Portugal mimimi over de arbitrage, leuke rubriek.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Die bal over de lijn tegen Servië was destijds wel vrij schandalig. Gisteren een beetje gejank.quote:Op maandag 13 juni 2022 08:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Portugal mimimi over de arbitrage, leuke rubriek.![]()
zuid-europees dingetje mexiquote:Op maandag 13 juni 2022 08:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Portugal mimimi over de arbitrage, leuke rubriek.graag op anoniem![]()
Van alle jonge spelers die Nederland heeft zijn alleen Brobbey en Gakpo de enige twee die er telkens bovenuit steken. De rest is echt pure middelmaat of te wisselvallig.graag op anoniem![]()
Toch leuk met dat Eredivisietintjequote:Op zondag 12 juni 2022 22:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
We feliciteren de Grieken met promotie naar League B.![]()
Brobbey is ook niet veel. Alleen Groot en sterk.quote:Op maandag 13 juni 2022 09:05 schreef KingRoland het volgende:
Van alle jonge spelers die Nederland heeft zijn alleen Brobbey en Gakpo de enige twee die er telkens bovenuit steken. De rest is echt pure middelmaat of te wisselvallig.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Gravenberch, Timber, Zirkzee.quote:Op maandag 13 juni 2022 09:05 schreef KingRoland het volgende:
Van alle jonge spelers die Nederland heeft zijn alleen Brobbey en Gakpo de enige twee die er telkens bovenuit steken. De rest is echt pure middelmaat of te wisselvallig.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Brobbey? Nah. Zou veel eerder een Timber noemen. Die is echt zó talentvol.quote:Op maandag 13 juni 2022 09:05 schreef KingRoland het volgende:
Van alle jonge spelers die Nederland heeft zijn alleen Brobbey en Gakpo de enige twee die er telkens bovenuit steken. De rest is echt pure middelmaat of te wisselvallig.![]()
Wat een kutploeg dat Kazachstan.
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Klopt. Maar het zou een gouden generatie worden toch?quote:Op maandag 13 juni 2022 09:05 schreef KingRoland het volgende:
Van alle jonge spelers die Nederland heeft zijn alleen Brobbey en Gakpo de enige twee die er telkens bovenuit steken. De rest is echt pure middelmaat of te wisselvallig.![]()
Switch op Ziggoquote:Op maandag 13 juni 2022 20:04 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nog een leuk potje voetbal vanavond?
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Waarom speelt die David luiz look a like altijd bij Frankrijk ? Die kan er echt niks van.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Het blijft Nations League he? Dan hoef je niet perse de beste mensen uit te nodigen.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:20 schreef LordVoldermort het volgende:
Waarom speelt die David luiz look a like altijd bij Frankrijk ? Die kan er echt niks van.![]()
Halve finale conference League?quote:Op maandag 13 juni 2022 20:20 schreef LordVoldermort het volgende:
Waarom speelt die David luiz look a like altijd bij Frankrijk ? Die kan er echt niks van.![]()
Omdat de Nations Liek eerder een hinderlijk iets is dan een serieus toernooi .quote:Op maandag 13 juni 2022 20:20 schreef LordVoldermort het volgende:
Waarom speelt die David luiz look a like altijd bij Frankrijk ? Die kan er echt niks van.RED ONS HENNIEGOD![]()
Nee maar deze kerel staat bij PSV nog wissel.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:24 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het blijft Nations League he? Dan hoef je niet perse de beste mensen uit te nodigen.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Nouja die trainer ziet er blijkbaar echt iets in, lol.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:36 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Omdat de Nations Liek eerder een hinderlijk iets is dan een serieus toernooi .“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Deschamps was vroeger ook een irritante lul als spelerquote:Op maandag 13 juni 2022 20:51 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nouja die trainer ziet er blijkbaar echt iets in, lol.RED ONS HENNIEGOD![]()
C'est passé voor de Fransen.Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/![]()
Lekker zo'n scheids. Nog slechter dan Emiel Schelvis.
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Ook echt een van de slechtste bondscoaches die er is. Die zien we nooit bij een topclub.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Deschamps was vroeger ook een irritante lul als speler“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Oliedom met een VAR.quote:Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/![]()
Ek finalist, WK winnaar en Nations league winnaar, het is niet helemaal niets he.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:55 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ook echt een van de slechtste bondscoaches die er is. Die zien we nooit bij een topclub.![]()
Met afstand toen het beste materiaal. Vind het niet zo bijzonder. Spanje en Duitsland speelden tenminste erg leuk voetbal naast hun dominantie toen ze zo goed waren. Dat blijft toch veel langer hangen.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ek finalist, WK winnaar en Nations league winnaar, het is niet helemaal niets he.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Deschamps won het EK 2000 en dit gedrocht bestond nog niet.quote:Op maandag 13 juni 2022 20:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ek finalist, WK winnaar en Nations league winnaar, het is niet helemaal niets he.Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/![]()
Met afstand vind ik schromelijk overdreven en zelfs dan gaat het nog vaak mis. Dat tiki taki voetbal was mensonterend trouwens. Niet dat ik het een topcoach vind verder hoor.quote:Op maandag 13 juni 2022 21:00 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Met afstand toen het beste materiaal. Vind het niet zo bijzonder. Spanje en Duitsland speelden tenminste erg leuk voetbal naast hun dominantie toen ze zo goed waren. Dat blijft toch veel langer hangen.![]()
Kroatie had blijkbaar een totale offday toen ze met 0-3 verloren van Oostenrijk"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
Dat die Rabiot ook steeds erin staat. Dat is bij het matige Juve al zowat de slechtste speler.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Niemand wilt laatste worden, zeker als je een beetje 'gunstig' uitgeloot wilt worden als het op (kwalificatie) toernooien aankomt, sommigen gokken op de eerste twee wedstrijden, anderen op de wedstrijden waarop de tegenstander de belangrijkste spelers vrij dient te geven om deze tevreden te houden.quote:Op maandag 13 juni 2022 21:03 schreef TLC het volgende:
Kroatie had blijkbaar een totale offday toen ze met 0-3 verloren van Oostenrijk![]()
Die Hjulmand heeft het heel goed voor elkaarquote:Op maandag 13 juni 2022 21:07 schreef maxi-mus het volgende:
De Deentjes presteren echt fantastisch he.![]()
Het voetbal van Frankrijk is wel echt mensonterend slecht vandaag, nog veel erger dan normaal. Zit totaal geen snelheid en chemie in.![]()
Degradatie??quote:Op maandag 13 juni 2022 21:05 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Deze oefencompetitie doet er toch niet toe?speak only if it improves the silence.![]()
Ja als je degradeert zit je zo ook in een lastige poule voor EK kwalificatie.quote:Op maandag 13 juni 2022 21:24 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Niemand wilt laatste worden, zeker als je een beetje 'gunstig' uitgeloot wilt worden als het op (kwalificatie) toernooien aankomt, sommigen gokken op de eerste twee wedstrijden, anderen op de wedstrijden waarop de tegenstander de belangrijkste spelers vrij dient te geven om deze tevreden te houden.![]()
Ja je zal je moeten plaatsen via kwalificatieroute. Dit is hooguit een ontsnappingsroute mocht je het niet halen via reguliere route. Zou voor Frankrijk in normale doen geen probleem moeten zijn.quote:Op maandag 13 juni 2022 21:39 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ja, maar dan kun je toch alsnog meedoen met EK en WK?![]()
Heeft Frankrijk een probleem?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Oeh ja, ik heb het even opgezocht.quote:Op maandag 13 juni 2022 21:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja je zal je moeten plaatsen via kwalificatieroute. Dit is hooguit een ontsnappingsroute mocht je het niet halen via reguliere route. Zou voor Frankrijk in normale doen geen probleem moeten zijn.
Ik kon me alleen herinneren dat finale Nations League voor NL in 2019 niet genoeg was voor plaatsing...![]()
Zo pingelalarm bij Peru - Australië voor de liefhebber.
https://www.fifa.com/fifa(...)K6aHFYcvChdFfU9kcVzg![]()
Noem een speler van Feyenoord die beter dan hem isquote:Op maandag 13 juni 2022 17:46 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Brobbey die er boven uitsteekt.graag op anoniem![]()
Als er een club is die helemaal geen recht van spreken heeft over de gouden generatie dan is het Feyenoord wel. Die hebben de afgelopen jaren alleen maar pure middelmaat geleverd.graag op anoniem![]()
Ik hoop dat Frankrijk degradeert[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Jeetje.quote:Op maandag 13 juni 2022 22:40 schreef KingRoland het volgende:
Als er een club is die helemaal geen recht van spreken heeft over de gouden generatie dan is het Feyenoord wel. Die hebben de afgelopen jaren alleen maar pure middelmaat geleverd.![]()
Wel gelachen om de het slotoffensief van Frankrijk. Echt lachwekkend.
[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 13-06-2022 22:45:23 ]![]()
Brazilië, Argentinië of Portugal gaat het WK winnen als je dit allemaal ziet[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Spelen die ook al Nations League?quote:
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Omdat dat altijd een leuke rubriek isquote:Op maandag 13 juni 2022 22:47 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Waarom is het relevant om Feyenoord erbij te halen?graag op anoniem![]()
Het is King Rolandquote:Op maandag 13 juni 2022 22:47 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Waarom is het relevant om Feyenoord erbij te halen?![]()
Ik ben blij dat je Feyenoord als graadmeter neemt.quote:Op maandag 13 juni 2022 22:37 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Noem een speler van Feyenoord die beter dan hem is
Bedankt voor dat compliment.
Brobbey steekt nergens boven uit overigens![]()
niemand dus primaquote:Op maandag 13 juni 2022 22:48 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je Feyenoord als graadmeter neemt.
Bedankt voor dat compliment.
Brobbey steekt nergens boven uit overigensgraag op anoniem![]()
het is maar een gebbetje makker ( @Coco ). anders heb ik het aan de stok met goede vriend @Wereldgozer als ik iets naars over Feyenoord zegquote:Op maandag 13 juni 2022 22:56 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dan steek je er wel meteen heel vwr bovenuit ja.graag op anoniem![]()
?quote:Op maandag 13 juni 2022 22:59 schreef KingRoland het volgende:
[..]
het is maar een gebbetje makker ( @:coco ). anders heb ik het aan de stok met goede vriend @:wereldgozer als ik iets naars over Feyenoord zeg
Je mag van mij alles zeggen over die parodie op een voetbalclub![]()
Maar ze knielen nietquote:Op dinsdag 14 juni 2022 21:24 schreef Marcoss het volgende:
Hongarije gewoon bovenaan in een poule met Engeland, Italië en Duitsland
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
De Nations League is zo’n mooi toernooi
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 14-06-2022 22:25:15 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |