door de pijn?quote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:37 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dan heb je toch meer dan ik, had er maar drie
Jip. Maar slaap altijd al slecht hoor.quote:
Nooit lekker gevonden, smaken naar oliequote:
Heb er wel een op zolder staanquote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:44 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Hopelijk kom ik er onderweg 1 tegen
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nooit lekker gevonden, smaken naar olie
Wat heb je met je been dan?quote:
dan heb je geen echte goede gehadquote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nooit lekker gevonden, smaken naar olie
O dat lijkt mij ook geen pretje. Hopelijk kunnen ze wat voor je doenquote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:58 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Had zo'n spatader en daar zit nu een onsteking
Heb volgende week vrijdag zo'n echo onderzoek
ZOu maar zou kunnen dat ik de goede niet heb gehad. Die van de Lidl zijn helemaal niet te etenquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:04 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
dan heb je geen echte goede gehad
ik weet nu een paar adresjes van waar ik ze wel kan waarderen
vast welquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:05 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dat lijkt mij ook geen pretje. Hopelijk kunnen ze wat voor je doen
Trombose is gevaarlijk, balliequote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:59 schreef bitterbal het volgende:
maar begin ook te denken dat het trombose is want voldoet ook wel aan die dingen
ja het is alleen niet oz opgezwollen als dat ik op google zie. maar goed de huisarts weet het ook nietquote:
verschillen tussen bakkers zijn ook fors, we hadden vroeger 1 bij oudelijk huis die waren duidelijk zelf gemaakt en super lekker, en daarna heb ik er nooit 1 gevonden die net zo lekker was, meeste leek bij fabrieksspulquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
ZOu maar zou kunnen dat ik de goede niet heb gehad. Die van de Lidl zijn helemaal niet te eten
Heb ze wel eens bij een bakker gehaald, maar ik kan er niet echt warm voor lopen
Ik heb dan liever een lekker knapperig hard broodje
neem aan dat als de huisarts trombose had vermoedde dat je wel wat mwer spoed had gekregenquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:08 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja het is alleen niet oz opgezwollen als dat ik op google zie. maar goed de huisarts weet het ook niet
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:08 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja het is alleen niet oz opgezwollen als dat ik op google zie. maar goed de huisarts weet het ook niet
nou ja ze zei dat ze zelfs de al de vorige keer aan trombose dacht, toen ik naar griekenland ging ben ik ook bij de huisarts geweestquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:11 schreef mschol het volgende:
[..]
neem aan dat als de huisarts trombose had vermoedde dat je wel wat mwer spoed had gekregen
Trombose kunnen ze ook zien aan je bloedwaarde en dan een echoquote:Op zaterdag 4 juni 2022 07:59 schreef bitterbal het volgende:
maar begin ook te denken dat het trombose is want voldoet ook wel aan die dingen
Hey Fogelquote:
Jezus loop je er al zo lang mee.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:12 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou ja ze zei dat ze zelfs de al de vorige keer aan trombose dacht, toen ik naar griekenland ging ben ik ook bij de huisarts geweest
Toen was het een rond plekje, ben ik ook voor een echo geweest. Maar toen deed het niet zo'n pijn als nu. alleen als je er op druktequote:
Zou maar zo kunnen, je wordt ook bij de warme bakkers genept ben ik laatst achter gekomenquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:10 schreef mschol het volgende:
[..]
verschillen tussen bakkers zijn ook fors, we hadden vroeger 1 bij oudelijk huis die waren duidelijk zelf gemaakt en super lekker, en daarna heb ik er nooit 1 gevonden die net zo lekker was, meeste leek bij fabrieksspul
misschien is het het ook niet hoor, maar ze zei dat het wel zou kunnenquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:14 schreef Budapestenaar het volgende:
Toen een arts in Hongarije vermoedde dat mijn vader trombose had, lag hij een kwartiertje later gestrekt in een ambulance.
Dat snap ik. Maar het vermoeden dat het trombose zou kunnen zijn, was daar aanleiding om gelijk drastische stappen te zetten. Ik snap dus niet dat jouw huisarts het zo op z’n beloop laat.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:16 schreef bitterbal het volgende:
[..]
misschien is het het ook niet hoor, maar ze zei dat het wel zou kunnen
ik ook niet :p nou goed komt wel goed allemaalquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Dat snap ik. Maar het vermoeden dat het trombose zou kunnen zijn, was daar aanleiding om gelijk drastische stappen te zetten. Ik snap dus niet dat jouw huisarts het zo op z’n beloop laat.
Keuringsdienst van Waarde ging er laatst over, alle croissantjes komen van Europastry a 20 cent per stuk, of het nu van de bakker is of de supermarkt, ergens in Nice zit blijkbaar nog een echte croissantjesbakker maar om nu 1400 kilometer te rijden voor een plebsbroodje.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:17 schreef bitterbal het volgende:
Al heeeeeel lang geen croissantjes op. Haalde ze vorig jaar nog bij de ah voor werk maar mee gestopt ook
Heeft hij jou wel door gestuurd voor een bloedonderzoek dan?quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:08 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja het is alleen niet oz opgezwollen als dat ik op google zie. maar goed de huisarts weet het ook niet
Uw hoofd ligt er misschien af maar ik ben er niet helemaal zeker van want ik zie hier ook alleen maar pantynegers in mijn praktijk dus verwijs ik u door voor een scan over twee weken.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Dat snap ik. Maar het vermoeden dat het trombose zou kunnen zijn, was daar aanleiding om gelijk drastische stappen te zetten. Ik snap dus niet dat jouw huisarts het zo op z’n beloop laat.
dat wist ik wel.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:16 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zou maar zo kunnen, je wordt ook bij de warme bakkers genept ben ik laatst achter gekomen
Geloof dat ik die aflevering ook heb gezienquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:20 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Keuringsdienst van Waarde ging er laatst over, alle croissantjes komen van Europastry a 20 cent per stuk, of het nu van de bakker is of de supermarkt, ergens in Nice zit blijkbaar nog een echte croissantjesbakker maar om nu 1400 kilometer te rijden voor een plebsbroodje.
Zou zomaar kunnen, kijk af en toe wat gedownloade afleveringen achter elkaar.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:23 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Geloof dat ik die aflevering ook heb gezienIs die niet al een paar jaartjes oud?
Raar dat ze je dan laat doorlopen,, een trombose been kan een longembolie veroorzaken daar laten ze echt niet zo lang mee doorlopen zonder gedegen onderzoek.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:12 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou ja ze zei dat ze zelfs de al de vorige keer aan trombose dacht, toen ik naar griekenland ging ben ik ook bij de huisarts geweest
Nee, nog 1:10 te gaan. En daarna nog twee korte vluchten voordat ik thuis ben.quote:
Geniaal programma.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zou zomaar kunnen, kijk af en toe wat gedownloade afleveringen achter elkaar.
Zijquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:22 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heeft hij jou wel door gestuurd voor een bloedonderzoek dan?
nou het scheelt dat je het leuk vindtquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:24 schreef Fogel het volgende:
[..]
Nee, nog 1:10 te gaan. En daarna nog twee korte vluchten voordat ik thuis ben.
snap ikquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
ZOu maar zou kunnen dat ik de goede niet heb gehad. Die van de Lidl zijn helemaal niet te eten
Heb ze wel eens bij een bakker gehaald, maar ik kan er niet echt warm voor lopen
Ik heb dan liever een lekker knapperig hard broodje
is bitterbal ook zelf bij en neem aan dat ze net zo mondig is bij huisarts als hierquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:24 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Raar dat ze je dan laat doorlopen,, een trombose been kan een longembolie veroorzaken daar laten ze echt niet zo lang mee doorlopen zonder gedegen onderzoek.
Raar dat ze het dan denkt maar er niets mee doet
Die laatste twee vluchten had ik graag overgeslagen nu, maarja, dan had ik maar niet in een uithoek van Europa moeten gaan wonen.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:25 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou het scheelt dat je het leuk vindt
In het echt is ze een stille verlegen introvert met opvallend rare gewrichten die voornamelijk met klikjes praat.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:26 schreef mschol het volgende:
[..]
is bitterbal ook zelf bij en neem aan dat ze net zo mondig is bij huisarts als hier
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
In het echt is ze een stille verlegen introvert met opvallend rare gewrichten die voornamelijk met klikjes praat.
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
In het echt is ze een stille verlegen introvert met opvallend rare gewrichten die voornamelijk met klikjes praat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2026: Peru, België, Nederland, St. Maarten
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Oslo
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:30 schreef Fogel het volgende:
Over croissants gesproken, heb er zojuist een op. Geen idee waar die vandaan kwam.Van Europastry waarschijnlijk?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als het maar lekker is.Autocorrect
(zelfst. naamw.)
Een feature die je relatie kan verpesten met één letter.
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:30 schreef Fogel het volgende:
Over croissants gesproken, heb er zojuist een op. Geen idee waar die vandaan kwam.Het ziet er wel luxe uit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Autocorrect
(zelfst. naamw.)
Een feature die je relatie kan verpesten met één letter.
Het zou niet nodig moeten zijn dat je je muil moet opentrekken bij de huisarts.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:26 schreef mschol het volgende:
[..]
is bitterbal ook zelf bij en neem aan dat ze net zo mondig is bij huisarts als hier
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:30 schreef Fogel het volgende:
Over croissants gesproken, heb er zojuist een op. Geen idee waar die vandaan kwam.Wat heb je gedaan in LA?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik koop wel van die brunch zakken bij de supermarkt, met een mix van croissantjes en bolletjes.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:32 schreef Karzai het volgende:
zijn goede croissants van een echte bakker, kosten ook 1,35 per stuk
Helaas is de praktijk soms anders.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het zou niet nodig moeten zijn dat je je muil moet opentrekken bij de huisarts.
Nee. Jij?quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:35 schreef bitterbal het volgende:
[..]
moggel haags
ga je naar strand vandaag?
Ja dat kan ik wel gebruiken. Thanks!quote:
Hij heeft momenteel geen vrienden of eventuele vijanden..quote:
Dat is de schuld van een halve eeuw aan veelal vrouwelijke hypochonders die om elk pijntje al bij de huisarts zitten.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het zou niet nodig moeten zijn dat je je muil moet opentrekken bij de huisarts.
neequote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:36 schreef Haags het volgende:
[..]
Nee. Jij?
[..]
Ja dat kan ik wel gebruiken. Thanks!
Enige waar mijn maag naar snakt de eerste drie uur na het ontwaken is koffie, koffie, koffie, koffie.quote:
Huisje? Best groot. Flinke lap tuin erbij...quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:41 schreef Budapestenaar het volgende:
Oud-collega uit Boedapest deelt foto’s van z’n tweede huisje.
[ afbeelding ]
oeh leuk. Ga je bij hem op bezoek?quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:41 schreef Budapestenaar het volgende:
Oud-collega uit Boedapest deelt foto’s van z’n tweede huisje.
[ afbeelding ]
Ja, het was ook een tikje cynisch bedoeldquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:42 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Huisje? Best groot. Flinke lap tuin erbij...
nou, liever wel hoor.. een huisarts is ook maar een mens en kan fouten maken..quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het zou niet nodig moeten zijn dat je je muil moet opentrekken bij de huisarts.
Weinig eigenlijk. In een hangmat hangen tussen de palmbomen om het strand met een Mai Tai oa.quote:
Klinkt helemaal niet verkeerdquote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:44 schreef Fogel het volgende:
[..]
Weinig eigenlijk. In een hangmat hangen tussen de palmbomen om het strand met een Mai Tai oa.
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:44 schreef Fogel het volgende:
[..]
Weinig eigenlijk. In een hangmat hangen tussen de palmbomen om het strand met een Mai Tai oa.
Een kennis van mij begon jaren geleden ook eens een verhaal over dat hij een lap grond in Hongarije wilde kopen om daar een huisje op te laten bouwen. Kost geen drol zei hij.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:43 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ja, het was ook een tikje cynisch bedoeld
Kost dat?quote:Op zaterdag 4 juni 2022 08:44 schreef bitterbal het volgende:
k ben aan het kijken wat er zoal in thailand te huur is
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |