Als DSM geen renners aan de start heeft snap ik dit overigens wel.quote:Op donderdag 23 juni 2022 19:29 schreef Devolder het volgende:
DSM wil voor alle renners gelijke steun bieden. En omdat de andere nationaliteiten in de ploeg ook niet optimaal op de NK's gesteund kunnen worden, hebben ze het ook afgeschaald voor de Nederlanders...
Bij de beloften doen er vijf mee!quote:Op donderdag 23 juni 2022 23:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Als DSM geen renners aan de start heeft snap ik dit overigens wel.
Puck Tietema start in elk geval. Goed, hij zal ook echt niks anders te doen hebben natuurlijk en hij kan er weer een schijtlollig filmpje van maken, maar toch...quote:Op donderdag 23 juni 2022 23:44 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ afbeelding ]
Dit kan écht niet.
Bas DNFema schijnt hersteld te zijn van een voedselvergiftiging, lees ik op het twitteraccount van het NK wielrennen. Het excuus voor een nieuwe DNF is alvast gevonden.
Bax had 'n positieve test in Zwitserland volgens mij.quote:Op donderdag 23 juni 2022 23:47 schreef I.R.Baboon het volgende:
Klopt die lijst? Dan heeft DSM ook geen Tusveld en dus gewoon _HELEMAAL NIEMAND_ aan de start. En dan start nr 2 van vorig jaar (Bax) niet. En geen Jan Willem van Schip voor in de ontsnapping.
Binck Burger naar de BinckBank?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Eskil Huiting, dan móet je toch wel vernoemd zijn naar Ervik?
Ook nog een schaatsachtergrond, kan niet missen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Eskil Huiting, dan móet je toch wel vernoemd zijn naar Ervik?
Was tot en met vorig jaar een van de kleppers in het continentale circuit.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:01 schreef heywoodu het volgende:
Jeetje, Bax was tweede vorig jaar? Nooitvangehoord.jpg
Ja. Als de rest deze ochtend positief test of op andere mysterieuze wijze uit koers verdwijnt, maakt 'ie wel een kansje.quote:
Afgaande op z'n Strava een week niet gefietst. Na wat kloten in de Ardennen met z'n maatjes.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:53 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Rondje een stuk minder zwaar dan vorig jaar, uitrijden zou wel het doel zijn.
Die hebben de slag wel aardig gemist.quote:Op donderdag 23 juni 2022 23:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Bij de beloften doen er vijf mee!
Dit klinkt een beetje als de onderlinge wedstrijd binnen Eurosportquote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:56 schreef Mykonos het volgende:
Kroonen klopt Van Belle in de sprint zo te zien.
Voorzichtige voorspelling; DNFquote:
Jij durft wel.quote:
quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:57 schreef Halcon het volgende:
[..]
Afgaande op z'n Strava een week niet gefietst. Na wat kloten in de Ardennen met z'n maatjes.
Kroonen lijkt wel een echte kampioenschapsrenner te zijn. Wint amper, maar won ook bij de junioren al eens 'n NK.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 12:07 schreef Mykonos het volgende:
[ twitter ]
Dacht dat Van Belle best rap was, die heeft misschien net teveel gedaan onderweg. Hij baalde ook flink op het filmpje
Ik dacht ook eerst dat het zaterdag of zondag zou zijn ja.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:33 schreef 4-elements het volgende:
Het is dat ik het ergens anders las, maar ik had niet door dat het NK vandaag is.
Tot nu toe is het ook niet echt reclame voor het Nederlandse wielrennen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:33 schreef 4-elements het volgende:
Het is dat ik het ergens anders las, maar ik had niet door dat het NK vandaag is.
Denk dat Tom wel gaat knechten vandaag jaquote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:38 schreef Halcon het volgende:
Tietema hangt al in het laatste wiel.
Dumoulin op kop. Gaat Tom weer knechten?
Door de TT snap ik wel dat het zondag niet kon, maar snap niet waarom ze niet vanavond of anders morgen rijden, dit is net niksquote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:33 schreef 4-elements het volgende:
Het is dat ik het ergens anders las, maar ik had niet door dat het NK vandaag is.
Zolang Riesebeek en Eenkoorn daar nog zitten lijkt het me niet problematisch. Maar ben benieuwd of ie de 100km haalt. Ook geen peloton om je eens lekker weg te steken.quote:
Te weinig politiecapaciteit ook op zaterdag. Geen idee of politie overigens vandaag met veel motards meerijdt.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:41 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Door de TT snap ik wel dat het zondag niet kon, maar snap niet waarom ze niet vanavond of anders morgen rijden, dit is net niks
Nieuwelingen moeten 's avonds, anders zouden die onder schooltijd moeten rijden en die zijn nog leerplichtigquote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:41 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Door de TT snap ik wel dat het zondag niet kon, maar snap niet waarom ze niet vanavond of anders morgen rijden, dit is net niks
Riesebeek en Eenkhoorn rijden 'n gat dat valt wel dicht. Voor Tietenman is dat wat lastiger en zal 'm krachten kosten die hij beter kan gebruiken.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:41 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Zolang Riesebeek en Eenkoorn daar nog zitten lijkt het me niet problematisch. Maar ben benieuwd of ie de 100km haalt. Ook geen peloton om je eens lekker weg te steken.
Oké, morgen ook de TT uiteraard, maar blijkbaar wel voldoende capaciteit voor de race bij de vrouwen?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:41 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Te weinig politiecapaciteit ook op zaterdag. Geen idee of politie overigens vandaag met veel motards meerijdt.
Was Ouddorp/Brouwersdam niet vroeg op een zaterdagmorgen ivm gelooftokkies, en EK voetbal?
Normaal gesproken hadden we nu toch ook WK voetballen gehad ?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:45 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Oké, morgen ook de TT uiteraard, maar blijkbaar wel voldoende capaciteit voor de race bij de vrouwen?
En NK is ook al eens verplaatst ivm voetbal inderdaad
Wordt het eigenlijk wel uitgezonden?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:36 schreef Halcon het volgende:
[..]
Tot nu toe is het ook niet echt reclame voor het Nederlandse wielrennen.
Op een vrijdagmiddag
En dan doen er nog veel bekende renners niet mee, waardoor het een beetje 'n derderangs deelnemersveld is.
En dan weer die overhypte "Col du VAM"
Correct.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Normaal gesproken hadden we nu toch ook WK voetballen gehad ?
Ja, vanaf 15:30 (of zo) komt de NOS in de lucht.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:46 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wordt het eigenlijk wel uitgezonden?
Da's al snelquote:
Wesley Mol is volgens mij niet gestart.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Wel in goed gezelschap van Wesley Mol en Lars van Uum.
Jullie hebben het continu over hem, en dragen daarmee bij aan het succes.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
Da's al snel
Begint wel lachwekkend te worden deze circus-act van Bingoal. Voor zo ver het dat al niet was.
Bij van Uum staat DNF inderdaad, Mol lijkt helemaal niet gestart te zijnquote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Wel in goed gezelschap van Wesley Mol en Lars van Uum.
Daar heb je wel een punt. Negatieve aandacht is ook aandacht.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:55 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jullie hebben het continu over hem, en dragen daarmee bij aan het succes.
Ik moet bekennen, toen ie aan het begin van het seizoen de ronde van Antalya uitreed dacht ik dat het wel wat kon worden. Natuurlijk niet de zwaarste ronde met Team Felbermayr - Simplon Wels, Terengganu Polygon Cycling Team en de Minsk Cycling Club aan de start, maar hij slaagde erin om (iig soms) in het peloton te finishen, het was z'n allereerste wedstrijd en hij was pas kort serieus aan het trainen. Helaas lijkt het daarna alleen maar slechter gegaan te zijn.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
Da's al snel
Begint wel lachwekkend te worden deze circus-act van Bingoal. Voor zo ver het dat al niet was.
ja ze hadden de DNF weer weggehaald.. Nou ja,ben benieuwd of er de komende rondes nog een hoop continentale renners afgaan of dat er straks een kopgroepje komt en het peloton het rustig aandoet.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:55 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wesley Mol is volgens mij niet gestart.
Dat zijn flutrondjes daar in Antalya. Denk dat 'ie met een geschikte aanpak voor het continentale circuit in den verre wel geschikt is. In de zin van uit kunnen rijden en zo.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:56 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik moet bekennen, toen ie aan het begin van het seizoen de ronde van Antalya uitreed dacht ik dat het wel wat kon worden. Natuurlijk niet de zwaarste ronde met Team Felbermayr - Simplon Wels, Terengganu Polygon Cycling Team en de Minsk Cycling Club aan de start, maar hij slaagde erin om (iig soms) in het peloton te finishen, het was z'n allereerste wedstrijd en hij was pas kort serieus aan het trainen. Helaas lijkt het daarna alleen maar slechter gegaan te zijn.
Voorspelling uitgekomen. Al was deze niet zo moeilijkquote:
3000 euro in de maand voor een bak aan publiciteit, je zou voor minder.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:55 schreef Marcoss het volgende:
Voor de liefhebbers, Tietema DNF
https://www.cyclingonline.info/data/4988-Profs-M.htm
Er zijn er 5 niet gestart zo te zien. 2 DNF. 8 gelost. Op een pelotonnetje van 71 gaat het dan wel hardquote:Op vrijdag 24 juni 2022 13:58 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
ja ze hadden de DNF weer weggehaald.. Nou ja,ben benieuwd of er de komende rondes nog een hoop continentale renners afgaan of dat er straks een kopgroepje komt en het peloton het rustig aandoet.
Ook lachwekkend inderdaad. Maar hij rijdt nog mee in elk geval. Kwam als 5e door.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:02 schreef Mykonos het volgende:
Over DNFjes gesproken, Wout van Elzakker rijdt ook mee, die had vorig jaar zo'n grandioos seizoen bij Vini Zabù.
Zie dat hij nu bij de Bahrain Cycling Academy rijdt![]()
Zijn aller eerste prof koers in Turkije ging geeneens zo slecht, alle etappes uitgereden in het peloton. Als je het daar tegen afzet is het nu wel erg matig hoe die presteert.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:07 schreef Afhaalchinees het volgende:
Ik vind Tietema een sympathieke gozer en hoop toch dat hij het beter doet, maar DNF na 20km is toch best genant
Ik ookquote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat Bokkema wint.
Dat is ook wel wat dit NK verdient, een verloren NK te zijn.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:16 schreef Mani89 het volgende:
Als Mollema niet wint is dit een verloren NK.
Daar zou ik tevreden mee zijn. Maar vd Hoorn, Riesebeek, Dumoulin (quote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat Bokkema wint.
Als Dumoulin wint, zie je de trui enkel nog in de ronde van Polen waarschijnlijkquote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:17 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Daar zou ik tevreden mee zijn. Maar vd Hoorn, Riesenbeek, Dumoulin () mag ook.
Teunissen, Eenkhoorn of Kooij zou ik ook mee kunnen leven.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:17 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Daar zou ik tevreden mee zijn. Maar vd Hoorn, Riesebeek, Dumoulin () mag ook.
Ja dat zou wel het mooist zijn. Was het ook nooit eens met kritiek op kampioenen als Koerts en Stefan van Dijk (die natuurlijk ook niet clean waren maar dat was de rest ook niet), dan moet de rest maar gewoon beter z'n best doen.quote:
Je had best vaak een volledig vlak NK, terwijl Nederland enkel in de marge meedeed qua sprinters.. dan krijg je inderdaad zo'n kampioen. Nu heb je bij een dergelijk NK eigenlijk altijd wel een grote naam als winnaarquote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:25 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja dat zou wel het mooist zijn. Was het ook nooit eens met kritiek op kampioenen als Koerts en Stefan van Dijk (die natuurlijk ook niet clean waren maar dat was de rest ook niet), dan moet de rest maar gewoon beter z'n best doen.
Ja. Of op komen dagen, of een fatsoenlijk parcours uitzoeken, etc.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 14:25 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja dat zou wel het mooist zijn. Was het ook nooit eens met kritiek op kampioenen als Koerts en Stefan van Dijk (die natuurlijk ook niet clean waren maar dat was de rest ook niet), dan moet de rest maar gewoon beter z'n best doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |