Integendeel, ik kom op voor mensen die het moeilijk hebben, punt. Daar laat ik verder een nadruk op iets als ras achterwege.quote:Op woensdag 18 mei 2022 12:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De PvdA is al het hele bestaan een partij die opkomt voor mensen die het moeilijker hebben dan anderen dus het is nogal vreemd hier te gaan foeteren dat ze dat zouden doen.
Maar kennelijk is opkomen voor andere groepen dan enkel jouw stereotype arbeider "woke" ofzo. Kennelijk hebben die een soort monopolie op zielig zijn.
Ja, zo staat de Tweede Wereldoorlog en de Duitse bezetting ook nog heel dicht bij mij, want mijn opa zit thans met een oorlogstrauma.quote:Op woensdag 18 mei 2022 13:25 schreef Hanca het volgende:
[..]
Jij steekt vooral je kop in het zand dus. Dat er hier mensen zijn wiens opa en oma nog slaaf waren is gewoon een feit en dus is het ook dichtbij voor die mensen. Dat af doen als 'woke' (en dan negatief bedoeld, eigenlijk gek voor zo'n positieve term, ik blijf woke dus ook maar als compliment zien, net als deugen) is gewoon te gek voor woorden en ik denk geboren uit angst.
Maar goed, bedankt dat je mij woke noemt, dat doet me goed.
Welke politici zeggen precies dat jij dat moet of niet mag? Want je bent gewoon extreemrechtse propaganda aan het verspreiden.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:23 schreef EttovanBelgie het volgende:
Stellen dat je slavernij en racisme verwerpelijk vind is niet meer genoeg; je moet er continu mee doodgegooid worden dat er ooit iets als slavernij en kolonialisme is geweest; je moet alles van straatnamen en koetsen tot monumenten en kinderhelden cancelen omdat dat weleens kwetsend kan zijn; andersom mag je ook weer niet met dreadlocks rondlopen of Hip Hop luisteren, want dat is dan weer cultural appropriation.
Wat de **** is er extreemrechts aan die post?quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Welke politici zeggen precies dat jij dat moet of niet mag? Want je bent gewoon extreemrechtse propaganda aan het verspreiden.
Kap toch eens met dit soort onzin. Ik ben het bijna nooit met Etto eens maar wat hij hier zegt is gewoon waar.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Want je bent gewoon extreemrechtse propaganda aan het verspreiden.
Het waanbeeld verspreiden dat ons land geheel bedreigd wordt door zogenaamde "woke"-agenten van wie jij van alles moet en veel niet mag komt direct uit hun propagandakoker.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat de **** is er extreemrechts aan die post?
Wat vooral ook heel woke is, is iedereen die niet meedeint op de golven van deze nieuwe achterlijke vorm van discriminatoir denken, extreem-rechts noemen. Wat op zichzelf bijzonder grappig is.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:33 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het waanbeeld verspreiden dat ons land geheel bedreigd wordt door zogenaamde "woke"-agenten van wie jij van alles moet en veel niet mag komt direct uit hun propagandakoker.
Ik rechts en conservatief... dan heb je het écht niet begrepen.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:37 schreef Hanca het volgende:
Maar nog steeds geen enkel concreet verschil tussen PvdA en Gl dus, het blijft bij dat gejammer over een term met een zelfverzonnen definitie waarbij de echte definitie vooral genegeerd wordt.
Helaas zullen we ook nooit een concreet antwoord krijgen an de rechtse conservatieven die doen alsof de progressieve linkse PvdA hen na aan net hart gaat.
Nee hoor, ik noem je geen extreemrechts. Je verspreid alleen hun propaganda.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:36 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat vooral ook heel woke is, is iedereen die niet meedeint op de golven van deze nieuwe achterlijke vorm van discriminatoir denken, extreem-rechts noemen. Wat op zichzelf bijzonder grappig is.
Ook dat hebben jullie goed afgekeken van jullie voorgangers, alleen noemden die wanneer het allemaal wat ingewikkeld werd hun opponenten communisten, socialisten en rasverraders.
Ik verwijs naar de geschiedenis van het woord en naar de definities in woordenboeken en encyclopedieën. Woke is gewoon een positieve term over het opkomen voor de zwakken, van oorsprong de mensen met een andere huidskleur.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik rechts en conservatief... dan heb je het écht niet begrepen.
En de echte definitie van woke? Daarvoor verwijs ik de lezer naar mijn uit de primaire bronnen getrokken posts. Graag gedaan.
Interessant.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik verwijs naar de geschiedenis van het woord en naar de definities in woordenboeken en encyclopedieën. Woke is gewoon een positieve term over het opkomen voor de zwakken, van oorsprong de mensen met een andere huidskleur.
Als die daar nu nog last van hebben, zoals mensen met een andere huidskleur wel op dagelijkse basis last hebben van racisme die mede komt door de geschiedenis, ja natuurlijk. De meeste progressieve mensen komen dan ook net zo goed op voor hier gediscrimineerde moslims of mensen met een andere huidskleur als voor christenen die worden gediscrimineerd in het Midden Oosten. Het is niet alsof ook maar 1 progressieve stroming ooit heeft beweerd dat slechts 1 groep zielig kan zijn, oid.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Interessant.
Vallen daar ook de nazaten van katholieke Nederlanders onder, die tot 1853 tweederangsburgers waren?
Richt er een belangenvereniging voor op in plaats van je tekort gedaan te voelen vanwege een andere groep.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Interessant.
Vallen daar ook de nazaten van katholieke Nederlanders onder, die tot 1853 tweederangsburgers waren?
Rechts = kleine overheid en ruim baan voor de vrije marktquote:Op woensdag 18 mei 2022 19:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik verwijs naar de geschiedenis van het woord en naar de definities in woordenboeken en encyclopedieën. Woke is gewoon een positieve term over het opkomen voor de zwakken, van oorsprong de mensen met een andere huidskleur.
En ja, je komt in dit topic rechtsconservatief over. Kan ik ook weinig aan doen, jij praat allemaal rechtsconservatieve talkingpoints na.
Het was sarcasme, Hex... ik heb namelijk wel wat beters te doen dan te zwelgen in wat voor mogelijk leed mijn voorouders allemaal door jan en alleman is aangedaan en hoe ik daar jaren, decennia, eeuwen later nog enorm veel last van heb...quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:49 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Richt er een belangenvereniging voor op in plaats van je tekort gedaan te voelen vanwege een andere groep.
https://thenewsglory.com/(...)k-resistance-symbol/quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee hoor, ik noem je geen extreemrechts. Je verspreid alleen hun propaganda.
Maar welke "woke"-macht komt jou precies verbieden dreadlocks te dragen?
Nee, dat is het niet. Of denk je dat Fortuyn de term 'witte privilege' uitgevonden heeft?quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik verwijs naar de geschiedenis van het woord en naar de definities in woordenboeken en encyclopedieën. Woke is gewoon een positieve term over het opkomen voor de zwakken, van oorsprong de mensen met een andere huidskleur.
Ik had het over mensen met macht.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:51 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
https://thenewsglory.com/(...)k-resistance-symbol/
Deze woke mensen.
Heel progressief en goed tegen onderdrukking en dergelijke.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:51 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
https://thenewsglory.com/(...)k-resistance-symbol/
Deze woke mensen.
Met name dat je allerlei rechtse onzin over woke en anti-islam nonsens die verzonnen is door rechtse politici om er politieke munt uit te slaan na praat.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Rechts = kleine overheid en ruim baan voor de vrije markt
Conservatisme = behoudend
Me dunkt dat we rechts meteen kunnen schrappen, aangezien ik al jaren fulmineer tegen decentralisering en doorgeslagen kapitalisme.
Conservatief? Dat ik juist veel problemen heb met bijvoorbeeld de islam en orthodox christendom is omdat ik verre van conservatief ben. Alleen ben ik in die zin ook echt progressief, niet 'deugen-voor-de-bühne-ach-die-arme-negertjes'-progressief. En ik hecht waarde aan mooie tradities en volksgebruiken, maar zeg ook 'doei' tegen een paus die nog steeds tegen homo's tekeer gaat.
Dus ik ben benieuwd wat mij in deze 'rechtsconservatief' maakt.
Oh dat scheelt... Het is pas erg als mensen met macht racistisch zijn.quote:
Nouja jij bent ook niet aan het leven maar in het zwelgen in al het leed dat allerlei onzichtbare woke-agenten jou aandoen en waardoor je van je eigen waandenkbeelden ineens van alles niet mag.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het was sarcasme, Hex... ik heb namelijk wel wat beters te doen dan te zwelgen in wat voor mogelijk leed mijn voorouders allemaal door jan en alleman is aangedaan en hoe ik daar jaren, decennia, eeuwen later nog enorm veel last van heb...
Leven, bijvoorbeeld.
Alle mensen hebben enige macht.quote:
Alleen als je nog steeds als minderwaardig wordt neergezet door je huidskleur, zoals ook in Nederland gewoon dagelijkse praktijk is, is het erg lastig los te komen van de ellende die je opa en oma nog mee hebben gemaakt.quote:Op woensdag 18 mei 2022 19:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het was sarcasme, Hex... ik heb namelijk wel wat beters te doen dan te zwelgen in wat voor mogelijk leed mijn voorouders allemaal door jan en alleman is aangedaan en hoe ik daar jaren, decennia, eeuwen later nog enorm veel last van heb...
Leven, bijvoorbeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |