quote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zo knokig. Ik vind die zachte met haartjes leuk.
Zou mijn huis in de fik steken als dit ineens over de vloer loopt.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:57 schreef bitterbal het volgende:
had deze nog zien Gerrie, je ziet het niet goed op de foto maar deze was ook vrij groot.. denk net wat kleiner dan mijn hand
[ afbeelding ]
ja deze hangen geloof ik meestal wat hoger in de lucht. Deze foto is erg ingezoomd maar vanaf de weg kon je er niet zomaar bij gelukkigquote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:59 schreef Ama het volgende:
[..]
Zou mijn huis in de fik steken als dit ineens over de vloer loopt.
ik zou eerst proberen 1 van de buurkinderen te offerenquote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:59 schreef Ama het volgende:
[..]
Zou mijn huis in de fik steken als dit ineens over de vloer loopt.
Ik zie hier amper kinderen.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:01 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik zou eerst proberen 1 van de buurkinderen te offeren
Dat is een orbje, regelmatig in zo'n web gelopen.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:57 schreef bitterbal het volgende:
had deze nog zien Gerrie, je ziet het niet goed op de foto maar deze was ook vrij groot.. denk net wat kleiner dan mijn hand
[ afbeelding ]
Die eten kleine aapjes toch?quote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:58 schreef bitterbal het volgende:
Had een best wel groot web gemaakt tussen de elektriciteitsdraden
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 13:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zo knokig. Ik vind die zachte met haartjes leuk.
2 redenen om er niet op vakantie te gaanquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:03 schreef CherryLips het volgende:
In Australië zijn er toch spinnen die slangen eten?
Orb spiders zijn dat, wielwagenspinnetjes.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:02 schreef bitterbal het volgende:
het zou deze kunnen zijn
https://www.columbusmagaz(...)o/442471/enorme-spin
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tap tap tap
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:04 schreef CherryLips het volgende:
man man manSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zodat ze je ongezien in je nek kunnen springenquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:00 schreef bitterbal het volgende:
ja deze hangen geloof ik meestal wat hoger in de lucht.
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:04 schreef CherryLips het volgende:
Ik wist dat ik niet op de spoiler moest klikkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik deed het toch.Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
Keer in zo'n web gelopen met mijn piel nog uit mijn broek, toen kwam ik wel eventjes een handje tekort.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:04 schreef bitterbal het volgende:
Trichonephila inaurata is een spinnensoort uit de familie van de wielwebspinnen (Araneidae) die voorkomt in Zuid-Afrika en op enkele eilanden in de Indische Oceaan. In Madagaskar komt de ondersoort Trichonephila inaurata madagascariensis voor.
Deze spin heeft zo'n sterk web, dat zelfs vogels en vleermuizen erin verstrikt raken. En uiteraard ontkomen die niet aan de spin. Leeft vooral in bomen. Hij voedt zich met vliegen, muggen, vlinders, wespen en kevers.
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:05 schreef CherryLips het volgende:
https://www.earthtouchnew(...)lloween-horror-show/
Zat er niet ver naastquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:04 schreef bitterbal het volgende:
Trichonephila inaurata is een spinnensoort uit de familie van de wielwebspinnen (Araneidae) die voorkomt in Zuid-Afrika en op enkele eilanden in de Indische Oceaan. In Madagaskar komt de ondersoort Trichonephila inaurata madagascariensis voor.
Deze spin heeft zo'n sterk web, dat zelfs vogels en vleermuizen erin verstrikt raken. En uiteraard ontkomen die niet aan de spin. Leeft vooral in bomen. Hij voedt zich met vliegen, muggen, vlinders, wespen en kevers.
Ja een waarschuwing voorafgaand aan de spoiler is wel zo handig, al klik ik dan alsnogquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:05 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Ik wist dat ik niet op de spoiler moest klikken
Ik deed het toch.
Het zal eens niet.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:05 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Keer in zo'n web gelopen met mijn piel nog uit mijn broek, toen kwam ik wel eventjes een handje tekort.
ik gelukkig nog nooitquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:07 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Denk wel tientallen keren in zo'n web gelopen, meestal wel met mijn gulp dicht.
Over de iets grotere wegen spannen ze geen wielweb maar zodra je ook maar iets van de weg afgaat heb je 100 procent kans dat je constant door de webben heen loopt, toen ik dat doorhad liep ik ook altijd met een stok voor me uit te zwaaienquote:
Nee, dank je welquote:Op dinsdag 17 mei 2022 12:32 schreef Karzai het volgende:
Zijn er nog ouwe rockers hier? @:bomenverzameling iets voor jou?
[ afbeelding ]
Oké Morbius.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Over de iets grotere wegen spannen ze geen wielweb maar zodra je ook maar iets van de weg afgaat heb je 100 procent kans dat je constant door de webben heen loopt, toen ik dat doorhad liep ik ook altijd met een stok voor me uit te zwaaien![]()
Vlakbij je eiland ook gezien dat ze bij honderden hun webben hadden bij de uitgang van een grot om vleermuizen te vangen.
En als ik nu 3 spoilers plaats waarvan er in twee iets zwaar verontrustends staat en in de ander wat schattigs?quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:06 schreef CherryLips het volgende:
Als ik iets in een spoiler plaats en je klikt toch, dan is het echt op eigen risico.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic![]()
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:13 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En als ik nu 3 spoilers plaats waarvan er in twee iets zwaar verontrustends staat en in de ander wat schattigs?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.oh, dan klik ik op alle 3 niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.![]()
ja maar waarom ga je dan ook de weg afquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Over de iets grotere wegen spannen ze geen wielweb maar zodra je ook maar iets van de weg afgaat heb je 100 procent kans dat je constant door de webben heen loopt, toen ik dat doorhad liep ik ook altijd met een stok voor me uit te zwaaien![]()
Vlakbij je eiland ook gezien dat ze bij honderden hun webben hadden bij de uitgang van een grot om vleermuizen te vangen.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:13 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En als ik nu 3 spoilers plaats waarvan er in twee iets zwaar verontrustends staat en in de ander wat schattigs?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.die 3e is echt kapot schattigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Jungletrektochtjes maken, als je beestjes wil zien en mooie natuur.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:15 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja maar waarom ga je dan ook de weg af
Forum Opties Forumhop: Hop naar: