Omdat ze op het Songfestival van 2013 achter Anouk gestaan heeft.quote:Op woensdag 11 mei 2022 18:41 schreef RipCity het volgende:
Oh god waarom wordt die dikke pad van een shirma altijd als expert in programma’s gehaald te oordelen.
Ze heeft niet eens gekeken lol.
Echt de zoveelste keer dat de haar vragen en ze vervolgens niet gekeken heeftquote:Op woensdag 11 mei 2022 18:41 schreef RipCity het volgende:
Oh god waarom wordt die dikke pad van een shirma altijd als expert in programma’s gehaald te oordelen.
Ze heeft niet eens gekeken lol.
Ze krijgen daarvoor betaald he. Dus dan ben je betaalde tafelgast om te praten over iets wat je niet hebt gezien. Zo respectloos, zo dom, zo asociaal. Shirma Rouse, de extreem succesvolle artiest, heeft het natuurlijk veel te druk om even 2 uur naar het songfestival te kijken.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Echt de zoveelste keer dat de haar vragen en ze vervolgens niet gekeken heeft
Desnoods kijk je alle optredens erna via YouTube als minimum maar daar gaan staan en dan niet gekeken hebben is gewoon respectloosquote:Op woensdag 11 mei 2022 19:05 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ze krijgen daarvoor betaald he. Dus dan ben je betaalde tafelgast om te praten over iets wat je niet hebt gezien. Zo respectloos, zo dom, zo asociaal. Shirma Rouse, de extreem succesvolle artiest, heeft het natuurlijk veel te druk om even 2 uur naar het songfestival te kijken.
Wel grappig dat jij ook het woord respectloos gebruikt, gezien je 'analyses' van de optredens van S10...quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:10 schreef RipCity het volgende:
[..]
Desnoods kijk je alle optredens erna via YouTube als minimum maar daar gaan staan en dan niet gekeken hebben is gewoon respectloos
Ze had S10 even snel ik de auto gekeken en vond Noorwegen heel grappig. Dat was het.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:05 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ze krijgen daarvoor betaald he. Dus dan ben je betaalde tafelgast om te praten over iets wat je niet hebt gezien. Zo respectloos, zo dom, zo asociaal. Shirma Rouse, de extreem succesvolle artiest, heeft het natuurlijk veel te druk om even 2 uur naar het songfestival te kijken.
Stefania kon ook niks anders in een top 3 bij Boulevard geven dan NL, goh, Griekenland, goh, en Oekraïne. Je verwacht het niet.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Echt de zoveelste keer dat de haar vragen en ze vervolgens niet gekeken heeft
Zo ver de kwaliteitsbijdrage van Shirma.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:22 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ze had S10 even snel ik de auto gekeken en vond Noorwegen heel grappig. Dat was het.
Ja Er zal eens iemand kritiek hebben op je lieveling.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:18 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Wel grappig dat jij ook het woord respectloos gebruikt, gezien je 'analyses' van de optredens van S10...
Dit heeft niks met lievelingen te maken, maar gewoon met onbeschoft gedrag. En dat weet je best.quote:Op woensdag 11 mei 2022 20:25 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ja Er zal eens iemand kritiek hebben op je lieveling.
quote:De Diepte
iTunes:
#1 Netherlands
#2 Belgium
#11 Sweden
#23 Norway
#25 Denmark
#26 Ukraine
#32 Italy
#39 Switzerland
#62 Austria
Spotify:
#1 Netherlands
#12 Iceland
#55 Lithuania
#82 Belgium
#170 Finland
YouTube:
#2 Netherlands
Apple Music:
#1 Netherlands
#8 Lithuania
#48 Estonia
#54 Belgium
#65 Malta
#69 Slovenia
#70 Finland
#74 Sweden
#87 Norway
#88 Latvia
Shazam:
#6 Netherlands
#132 Norway
#196 Belgium
Deezer:
#1 Lithuania
#2 Netherlands
#14 Estonia
quote:saudade, saudade
iTunes:
#2 Portugal
#8 Norway
#12 Switzerland
#31 Austria
#31 Italy
#41 New Zealand
#51 Belgium
#58 Netherlands
#85 Spain
Spotify:
#31 Portugal
#40 Iceland
#45 Lithuania
Apple Music:
#4 Lithuania
#10 Portugal
#75 Cyprus
#97 Latvia
Shazam:
#15 Portugal
#98 Italy
#197 Netherlands
Deezer:
#18 Portugal
quote:Die Together
iTunes:
#1 Greece
#7 Norway
#71 Belgium
#79 Netherlands
Spotify:
#28 Iceland
#81 Greece
#130 Norway
#174 Lithuania
Apple Music:
#17 Greece
#20 Cyprus
#32 Lithuania
#48 Norway
#108 Malta
Shazam:
#76 Greece
quote:Op woensdag 11 mei 2022 18:57 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
Zonet voor de tweede keer het optreden gekeken (via YouTube) en ik snap er nu niks meer van: ik was gisteren niet overtuigd, vond het te onzeker, blabla.....
En het leek wel of het geluid via Youtube wat beter was of zo (gisteren via mijn toch niet vekeerde installatie op luid volume). Maar nu pakte het me enorm zoals ze dat altijd doet.
Heel bijzonder dit. Wat zou het een stunt zijn als ze gaat winnen. En wat is ze toch leuk.
Ja, en let wel: dat zijn de streams van gisteren. Vandaag zijn het er normaal gesproken meer.quote:Op woensdag 11 mei 2022 22:08 schreef Mandy040986 het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
224.000 Nederlandse streams.
138.000 buitenlandse streams. Damn.
Ze heeft gisteren denk ik gewoon de televote gewonnenquote:Op woensdag 11 mei 2022 22:08 schreef Mandy040986 het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
224.000 Nederlandse streams.
138.000 buitenlandse streams. Damn.
Ik denk het ook.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ze heeft gisteren denk ik gewoon de televote gewonnen
Heel benieuwd naar morgen, inderdaad.quote:Op woensdag 11 mei 2022 22:36 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ja, en let wel: dat zijn de streams van gisteren. Vandaag zijn het er normaal gesproken meer.
Volgens Aran Bade ook de juryvotequote:Op woensdag 11 mei 2022 23:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ze heeft gisteren denk ik gewoon de televote gewonnen
😊 Wat maakt het uit, Staat haar mooier dan nep wimpers😊quote:Op woensdag 11 mei 2022 22:54 schreef Gerard-Joling het volgende:
BREKEND NIEUWS!!
De sproeten zijn nep, wat ik al vermoedde.
https://www.ad.nl/show/ne(...)ake-uphype~a1944d45/
Aran kan dat helemaal niet weten, maar Avrotros kan voorzichtig zenuwachtig worden als het wel zo isquote:Op woensdag 11 mei 2022 23:12 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Volgens Aran Bade ook de juryvote![]()
Dus heeft ze beide gewonnen volgens de geruchten
Ons Cor heeft het niet helemaal dit ESF, en ik moet nog maar zien of iedereen massaal voor het VK of Italie gaat. We gaan het zien. We doen in ieder geval mee. Mooi man.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:15 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Aran kan dat helemaal niet weten, maar Avrotros kan voorzichtig zenuwachtig worden als het wel zo is
Al verwacht ik dat Zweden, UK en Italie er nog wel overheen gaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |