Die kop is toch wel weer een beetje clickbait hoor.quote:Op woensdag 11 mei 2022 15:48 schreef Dave het volgende:
S10 kreeg paniekaanval voor optreden
https://www.nu.nl/292988/(...)de-iedereen-weg.html
Die bombast, met sterk aanwezige reverb over de (niet zelden al geautotunede en vaak wat lijzige of mompelende) stemmen, is gewoon het standaard popgeluid van nu.quote:Op woensdag 11 mei 2022 15:14 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het rare is dat de oorspronkelijke versie van het nummer het daar juist helemaal niet van moet hebben. Die uithaal is later toegevoegd, waarschijnlijk om het meer Eurovisie-proof te maken, maar daar is het nummer echt niet beter van geworden. Maar goed, bijna iedereen maakt een knieval naar Eurovisie-bombast, in het nummer van S10 is dat toch ook wel te horen.
Omdat ze op het Songfestival van 2013 achter Anouk gestaan heeft.quote:Op woensdag 11 mei 2022 18:41 schreef RipCity het volgende:
Oh god waarom wordt die dikke pad van een shirma altijd als expert in programma’s gehaald te oordelen.
Ze heeft niet eens gekeken lol.
Echt de zoveelste keer dat de haar vragen en ze vervolgens niet gekeken heeftquote:Op woensdag 11 mei 2022 18:41 schreef RipCity het volgende:
Oh god waarom wordt die dikke pad van een shirma altijd als expert in programma’s gehaald te oordelen.
Ze heeft niet eens gekeken lol.
Ze krijgen daarvoor betaald he. Dus dan ben je betaalde tafelgast om te praten over iets wat je niet hebt gezien. Zo respectloos, zo dom, zo asociaal. Shirma Rouse, de extreem succesvolle artiest, heeft het natuurlijk veel te druk om even 2 uur naar het songfestival te kijken.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Echt de zoveelste keer dat de haar vragen en ze vervolgens niet gekeken heeft
Desnoods kijk je alle optredens erna via YouTube als minimum maar daar gaan staan en dan niet gekeken hebben is gewoon respectloosquote:Op woensdag 11 mei 2022 19:05 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ze krijgen daarvoor betaald he. Dus dan ben je betaalde tafelgast om te praten over iets wat je niet hebt gezien. Zo respectloos, zo dom, zo asociaal. Shirma Rouse, de extreem succesvolle artiest, heeft het natuurlijk veel te druk om even 2 uur naar het songfestival te kijken.
Wel grappig dat jij ook het woord respectloos gebruikt, gezien je 'analyses' van de optredens van S10...quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:10 schreef RipCity het volgende:
[..]
Desnoods kijk je alle optredens erna via YouTube als minimum maar daar gaan staan en dan niet gekeken hebben is gewoon respectloos
Ze had S10 even snel ik de auto gekeken en vond Noorwegen heel grappig. Dat was het.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:05 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ze krijgen daarvoor betaald he. Dus dan ben je betaalde tafelgast om te praten over iets wat je niet hebt gezien. Zo respectloos, zo dom, zo asociaal. Shirma Rouse, de extreem succesvolle artiest, heeft het natuurlijk veel te druk om even 2 uur naar het songfestival te kijken.
Stefania kon ook niks anders in een top 3 bij Boulevard geven dan NL, goh, Griekenland, goh, en Oekraïne. Je verwacht het niet.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Echt de zoveelste keer dat de haar vragen en ze vervolgens niet gekeken heeft
Zo ver de kwaliteitsbijdrage van Shirma.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:22 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ze had S10 even snel ik de auto gekeken en vond Noorwegen heel grappig. Dat was het.
Ja Er zal eens iemand kritiek hebben op je lieveling.quote:Op woensdag 11 mei 2022 19:18 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Wel grappig dat jij ook het woord respectloos gebruikt, gezien je 'analyses' van de optredens van S10...
Dit heeft niks met lievelingen te maken, maar gewoon met onbeschoft gedrag. En dat weet je best.quote:Op woensdag 11 mei 2022 20:25 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ja Er zal eens iemand kritiek hebben op je lieveling.
quote:De Diepte
iTunes:
#1 Netherlands
#2 Belgium
#11 Sweden
#23 Norway
#25 Denmark
#26 Ukraine
#32 Italy
#39 Switzerland
#62 Austria
Spotify:
#1 Netherlands
#12 Iceland
#55 Lithuania
#82 Belgium
#170 Finland
YouTube:
#2 Netherlands
Apple Music:
#1 Netherlands
#8 Lithuania
#48 Estonia
#54 Belgium
#65 Malta
#69 Slovenia
#70 Finland
#74 Sweden
#87 Norway
#88 Latvia
Shazam:
#6 Netherlands
#132 Norway
#196 Belgium
Deezer:
#1 Lithuania
#2 Netherlands
#14 Estonia
quote:saudade, saudade
iTunes:
#2 Portugal
#8 Norway
#12 Switzerland
#31 Austria
#31 Italy
#41 New Zealand
#51 Belgium
#58 Netherlands
#85 Spain
Spotify:
#31 Portugal
#40 Iceland
#45 Lithuania
Apple Music:
#4 Lithuania
#10 Portugal
#75 Cyprus
#97 Latvia
Shazam:
#15 Portugal
#98 Italy
#197 Netherlands
Deezer:
#18 Portugal
quote:Die Together
iTunes:
#1 Greece
#7 Norway
#71 Belgium
#79 Netherlands
Spotify:
#28 Iceland
#81 Greece
#130 Norway
#174 Lithuania
Apple Music:
#17 Greece
#20 Cyprus
#32 Lithuania
#48 Norway
#108 Malta
Shazam:
#76 Greece
quote:Op woensdag 11 mei 2022 18:57 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
Zonet voor de tweede keer het optreden gekeken (via YouTube) en ik snap er nu niks meer van: ik was gisteren niet overtuigd, vond het te onzeker, blabla.....
En het leek wel of het geluid via Youtube wat beter was of zo (gisteren via mijn toch niet vekeerde installatie op luid volume). Maar nu pakte het me enorm zoals ze dat altijd doet.
Heel bijzonder dit. Wat zou het een stunt zijn als ze gaat winnen. En wat is ze toch leuk.
Ja, en let wel: dat zijn de streams van gisteren. Vandaag zijn het er normaal gesproken meer.quote:Op woensdag 11 mei 2022 22:08 schreef Mandy040986 het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
224.000 Nederlandse streams.
138.000 buitenlandse streams. Damn.
Ze heeft gisteren denk ik gewoon de televote gewonnenquote:Op woensdag 11 mei 2022 22:08 schreef Mandy040986 het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
224.000 Nederlandse streams.
138.000 buitenlandse streams. Damn.
Ik denk het ook.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ze heeft gisteren denk ik gewoon de televote gewonnen
Heel benieuwd naar morgen, inderdaad.quote:Op woensdag 11 mei 2022 22:36 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ja, en let wel: dat zijn de streams van gisteren. Vandaag zijn het er normaal gesproken meer.
Volgens Aran Bade ook de juryvotequote:Op woensdag 11 mei 2022 23:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ze heeft gisteren denk ik gewoon de televote gewonnen
😊 Wat maakt het uit, Staat haar mooier dan nep wimpers😊quote:Op woensdag 11 mei 2022 22:54 schreef Gerard-Joling het volgende:
BREKEND NIEUWS!!
De sproeten zijn nep, wat ik al vermoedde.
https://www.ad.nl/show/ne(...)ake-uphype~a1944d45/
Aran kan dat helemaal niet weten, maar Avrotros kan voorzichtig zenuwachtig worden als het wel zo isquote:Op woensdag 11 mei 2022 23:12 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Volgens Aran Bade ook de juryvote![]()
Dus heeft ze beide gewonnen volgens de geruchten
Ons Cor heeft het niet helemaal dit ESF, en ik moet nog maar zien of iedereen massaal voor het VK of Italie gaat. We gaan het zien. We doen in ieder geval mee. Mooi man.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:15 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Aran kan dat helemaal niet weten, maar Avrotros kan voorzichtig zenuwachtig worden als het wel zo is
Al verwacht ik dat Zweden, UK en Italie er nog wel overheen gaan
Russische hackers, obviously.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Gewoon niet. Waarschijnlijk een gerucht via Jantje naar Pietje naar Klaasje
Aran wordt elk jaar een beetje vervelender, gaat iets teveel in zichzelf als ESF-orakel geloven en zit er op feiten al zo vaak naast, laat staan bij dit soort geneuzel.quote:
Ohja 10 verschillende kloppende uitslagen van hackende Russen.quote:
Laten we dat afronden op 100Stien miljoen miljard.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:24 schreef Momo het volgende:
[..]
Ohja 10 verschillende kloppende uitslagen van hackende Russen.
Ik heb gehoord dat Stien gisteren 100 miljoen miljard punten heeft gehaald echt
Inderdaad, was altijd juist één van de beteren en ook echt op de hoogte, maar wat hij de laatste tijd toch allemaal roept.quote:Op woensdag 11 mei 2022 23:23 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Aran wordt elk jaar een beetje vervelender, gaat iets teveel in zichzelf als ESF-orakel geloven en zit er op feiten al zo vaak naast, laat staan bij dit soort geneuzel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |