Je hebt ook z'n broer J. Luk.k.quote:Op maandag 9 mei 2022 12:27 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die heeft een andere voornaam en achternaam he!
https://www.espn.nl/voetb(...)e-leeftijd-overledenquote:Op maandag 9 mei 2022 12:33 schreef freaky40 het volgende:
Bericht van ESPN.nl gehaald, dus blijkbaar fake news.
quote:Op maandag 9 mei 2022 11:57 schreef Marsenal het volgende:
Is dat gifje met de Cler al gepost? Daarmee leeft hij oneindig door in onze harten.
Maar triest. Zo jong.
Nee staat er nog gewoon.quote:Op maandag 9 mei 2022 12:33 schreef freaky40 het volgende:
Bericht van ESPN.nl gehaald, dus blijkbaar fake news.
Wat een kansloze figuren zijn dat soort mensen.quote:Op maandag 9 mei 2022 11:46 schreef Bolasie het volgende:
[ twitter ]
Topic kan dicht. Komt door het vaccin allen.
En Lukoki was ook Rotterdammer. Daar is genoeg over te vinden.quote:Op maandag 9 mei 2022 12:27 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die conclusie trekken sommige mensen hier omdat Lukoki 29 jaar is en het slachtoffer in Rotterdam ook 29 jaar is. Verder is dat nergens op gebaseerd, toch?
Even los of dit klopt staat Club Blu niet bepaald bekend als een gezellige discotheek. Daar gebeuren geregeld incidenten. Granaatje hier, schoten daar. Staan ook alleen maar paupers op het programma.quote:Op maandag 9 mei 2022 12:51 schreef LordVoldermort het volgende:
Doodgeslagen in een Discotheek, lekker dan. Was vast geen gezellig circuit.
Las ook ergens dat er in het klooster van Lutjebroek een 29 jarige man is overleden. RIP Jody Lukoki.quote:Op maandag 9 mei 2022 12:51 schreef LordVoldermort het volgende:
Doodgeslagen in een Discotheek, lekker dan. Was vast geen gezellig circuit.
Alsof Jody daar nog wat aan heeft. Stemmingmakerij van personen die dat posten zodat ze zelf in de belangstelling kunnen staan.quote:
Hopelijk heeft hij hem niet geraakt tijdens het schoppen en slaan van z’n vriendin.quote:
Onbeduidend voetballertje die zijn wijf slaat is toch wat anders dan pak 'em beet Cyriel Dessers.quote:Op maandag 9 mei 2022 13:44 schreef Jeroboam het volgende:
Duurt het echt een dikke twee dagen voordat bekend is dat er een profvoetballer doodgemaakt is in een uitgaansclub?
Ik snap dat je iemand een paar gigantische klappen geeft. Ik kan nog ergens snappen dat je iemand zijn tanden door zijn lip mept, maar ik kan NIET begrijpen dat je iemand DOOD slaat. Iemand is al buiten bewustzijn (waarschijnlijk) en dan sla je door en door en door. Bizar.quote:Op maandag 9 mei 2022 16:22 schreef de_boswachter het volgende:
De man die is overleden na een zware mishandeling in de nacht van vrijdag 6 op zaterdag 7 mei is de 29-jarige voetballer Jody Lukoki, dat bevestigt een familielid van het slachtoffer tegenover deze site.
Bron: Boevennieuws
Lukoki en deze Victor Kuku volgen elkaar op Instagram, en liken regelmatig elkaars posts. Misschien een uit de hand gelopen ruzie tussen vrienden?quote:Op maandag 9 mei 2022 16:22 schreef de_boswachter het volgende:
De man die is overleden na een zware mishandeling in de nacht van vrijdag 6 op zaterdag 7 mei is de 29-jarige voetballer Jody Lukoki, dat bevestigt een familielid van het slachtoffer tegenover deze site.
Bron: Boevennieuws
Niet ons probleem.quote:Op maandag 9 mei 2022 16:26 schreef bomptonking het volgende:
Bericht is inmiddels verdwenen op Boevennieuws.
Hun probleem inderdaad. Wij nemen dit voor waarheid aanquote:Op maandag 9 mei 2022 16:26 schreef bomptonking het volgende:
Bericht is inmiddels verdwenen op Boevennieuws.
Ja dat las ik ook inderdaad. Ben jij daar wel eens geweest?quote:Op maandag 9 mei 2022 13:07 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Even los of dit klopt staat Club Blu niet bepaald bekend als een gezellige discotheek. Daar gebeuren geregeld incidenten. Granaatje hier, schoten daar. Staan ook alleen maar paupers op het programma.
Mes, steek, pijn.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:36 schreef PicoMMP het volgende:
Benieuwd naar de doodsoorzaak, zonde. Veel te jong.
User @Scrummie waarschijnlijk wel.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:39 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ja dat las ik ook inderdaad. Ben jij daar wel eens geweest?
Beetje ver weg.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:41 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
User @:scrummie waarschijnlijk wel.
https://www.boevennieuws.(...)-na-geweldsincident/quote:Volgens het familielid zou de politie hen hebben medegedeeld dat MMA-vechter Victor ‘Tigri’ K. een van de verdachten zou zijn van het geweldsincident tegen Jody Lukoki. Hij zou samen met zijn twee broers en een andere man de voetballer hebben aangevallen. Zijn advocaat Jan-Hein Kuijpers ontkent echter dat Victor K. een verdachte is in de zaak.
Moet jij weten.quote:Op maandag 9 mei 2022 19:20 schreef Scrummie het volgende:
Vind het niet echt een probleem eigenlijk.
Wat een bizar verhaalquote:Algemeen Dagblad: Jody Lukoki overleden na ruzie met familieleden
Jody Lukoki is overleden na een gewelddadige ruzie met familieleden, zo schrijft het Algemeen Dagblad. Aanvankelijk was er niets bekend over zijn doodsoorzaak, maar volgens de krant heeft de voetballer 'rake klappen' geïncasseerd op een feest. Toen hij eenmaal thuis was, besloot hij vanwege extreme hoofd- en kniepijn naar het ziekenhuis te gaan, waar het snel bergafwaarts ging met zijn gezondheid.
Dokters constateerden dat een been van Lukoki als gevolg van een hardnekkige infectie en zuurstoftekort geamputeerd moest worden. Na die zware ingreep werd hij tijdelijk in coma gehouden. Maandag rond 06.00 uur overleed hij aan een hartstilstand, meldt de krant op basis van bronnen rondom de overleden aanvaller.
Lukoki speelde gedurende zijn carrière onder meer voor Ajax, SC Cambuur en PEC Zwolle. Meest recentelijk stond hij onder contract bij FC Twente, waar zijn verbintenis eerder dit jaar werd verbroken. De aanvaller kwam geen minuut in actie voor de Tukkers, daar hij in de zomer zwaar geblesseerd raakte. Lukoki zag zijn verbintenis eerder dit jaar verbroken worden.
"Het is ongelofelijk. Op deze jonge leeftijd. Zo triest. Dit is echt verschrikkelijk. We leven mee met zijn familie en vrienden", reageerde technisch directeur Jan Streuer van FC Twente tegenover De Telegraaf. Lukoki vertegenwoordigde Nederland in verschillende jeugdelftallen, daar hij beschikte over de dubbele nationaliteit. In maart 2015 ontving de buitenspeler zijn eerste oproep voor DR Congo en maakte hij zijn debuut tegen Irak. In totaal kwam hij drie keer uit voor zijn geboorteland.
Het heeft verschillende namen gehad ervoor (zoals wel gebruikelijk voor nachtclubs). In mijn middelbare school tijd had ik er wel eens een schoolfeest, mooie tijd was het toen. Nu is het echt bar en boos.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:39 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ja dat las ik ook inderdaad. Ben jij daar wel eens geweest?
Ik wist niet dat kringverjaardagen zo uit de hand konden lopen.quote:Op maandag 9 mei 2022 20:11 schreef Littlerabbit het volgende:
Familiefeestjes van ex Ajax spelers zouden niet mijn voorkeur hebben.
quote:Op maandag 9 mei 2022 20:10 schreef Marsenal het volgende:
Geamputeerd been door een vechtpartij en daarna weggegleden in zn coma, wat de fak.
Familie nog wel.
Vaccin?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |