Hmm, speelt nu toch wel aardig tegen Dimi (maar die speelt ook wel drama)quote:Op dinsdag 14 juni 2022 14:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Verbaast me niks; heeft hele lange slagen en zweert bij spin. Denk nog een 1e ronde exit en op Wimby ook. Op naar HC.
En was Botic nog zo vreselijk tegen Jubb, al moet ik zeggen dat Jubb beter was dan ik had verwacht. Het kan verkeren!quote:Op woensdag 15 juni 2022 17:11 schreef Norrage het volgende:
Break voor in de 2e set.
Gisteren spelede Dimitrov nog fenomenaal goed tegen Norrie...Die vent is wel echt zo wisselvallig![]()
Maar knap van Botic. Nu afmaken.
Bizar hoe goed Medvedev speelde tegen Goffin! En daar heeft onze Rijtje gewoon ff easy van gewonnen.quote:Op woensdag 15 juni 2022 12:51 schreef Tim86 het volgende:
Heerlijke pot so far tussen Medvedev en Goffin. 6-3 Medvedev, maar ze zijn gelijkwaardig eigenlijk. Hoog niveau so far, Medvedev iets meer clutch.
Eerste kwartfinale op een ATP 500 volgens mijquote:Op woensdag 15 juni 2022 18:39 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Botic intussen weer kwartfinale
Ja, dat wel. RBA was erg sterk. Goede grasspeler! Toch bij die 40-0 voorsprong sloeg onze Tallon 2x een afmaker precies in zijn racket waardoor hij de passing kon slaan.quote:Op donderdag 16 juni 2022 20:19 schreef Max23 het volgende:
Jammer, maar op die eerste twee games van de 3e set na, stond RBA ook wel echt geweldig te spelen.
En binnenquote:Op vrijdag 17 juni 2022 13:42 schreef GwaiLow het volgende:
Prima eerste set van Zandschulp. 6-2 tegen Fokina.
Oei daar zouden sommige users wel eens woedend over kunnen zijn.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 16:25 schreef chufi het volgende:
Nadal wordt vader en is voornemens om in Wimbledon te spelen
Altijd veel random Britten deze tijd van het jaar met een fluke run. Katie Boulter bij de dames.quote:
Totaal niet solide vandaag. Heel wisselvallig. Hij lijkt er klaar mee, maar hij zal 'm vast toch wel pakken.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:13 schreef HulkHeld het volgende:
Staat lekker te schutteren, 2 dubbele fouten, een simpele netbal en een rare slice die uitgaat na slecht voetenwerk.
Break op love tegen, jezus
Precies, denk eigenlijk wel gunstig dat hij deze pot heeft verloren. Hij heeft genoeg voorbereiding gehad nu.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:56 schreef Norrage het volgende:
Tsja, 3e toernooi op rij ook beetje veel van het goede. Maar man, wat kan die het kopje laten hangen zegBeter voor zijn Wimbledon vooruitzichten dit.
Dat is echt zijn achilleshiel he, continue in die frustratiemodus als het even niet loopt... die speelt zichzelf echt uit de wedstrijdquote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:48 schreef HulkHeld het volgende:
Dit is wel klaar.. wat een instelling ook, pure frustratie.
Zal sowieso een tijdje geleden zijn dat Nadal buiten Wimbledon een toernooi op gras speeldequote:Op woensdag 22 juni 2022 09:39 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Precies, denk eigenlijk wel gunstig dat hij deze pot heeft verloren. Hij heeft genoeg voorbereiding gehad nu.
Eigenlijk gek dat Nadal niet meedoet op Mallorca, maar die staat al te trainen op Wimbledon. Is ook iets te kort op elkaar voor hem. Mallorca en Wimbledon.
Mocht hij winnen, dan komt hij in de top 50.quote:Op woensdag 22 juni 2022 15:08 schreef HulkHeld het volgende:
Griekspoor wint hem in de 3e set tiebreak 7-3. Wel een heerlijke loting voor Tallon gezien Bellier verrassend win van PCB.
Waren het maar allemaal Murray's. Die komt dan wel regelmatig vervelend over op de baan, maar daarbuiten is het verreweg de leukste van de big 4.quote:Op donderdag 23 juni 2022 12:43 schreef Tim86 het volgende:
Ik vind het zo bijzonder dat al die Britse mannelijke tennissers van die paupertjes zijn nu. Vroeger waren de tennissers toch wat meer posh mannetjes (op wat uitzonderingen na), maar nu met Norrie en zijn dikke gouden ketting en zwembroek, Evans (een van de grootste paupes op de tour), Peniston met zijn oorbel, Draper (valt mee, maar ook gouden ketting om), Broady (opnieuw de hele dikke gouden ketting) zijn het echt zulke andere types..
Britten en pauper, je verwacht het nietquote:Op donderdag 23 juni 2022 12:43 schreef Tim86 het volgende:
Ik vind het zo bijzonder dat al die Britse mannelijke tennissers van die paupertjes zijn nu. Vroeger waren de tennissers toch wat meer posh mannetjes (op wat uitzonderingen na), maar nu met Norrie en zijn dikke gouden ketting en zwembroek, Evans (een van de grootste paupes op de tour), Peniston met zijn oorbel, Draper (valt mee, maar ook gouden ketting om), Broady (opnieuw de hele dikke gouden ketting) zijn het echt zulke andere types..
quote:ATP experimenteert de komende maanden met "off-court coaching"
Op het ATP-circuit wordt er vanaf 11 juli coaching toegestaan vanuit de tribunes. De ATP heeft de spelregels vandaag vrijgegeven.
Coaching vanuit de tribunes, het moest tot dusver sluw en stiekem gebeuren. Daar komt nu dus verandering uit.
Vanaf 11 juli rolt de ATP een testprocedure uit voor de resterende maanden van het seizoen. Onder meer de US Open en de ATP Finals zetten hun schouders onder de nieuwe regelgeving.
Die wordt toegepast tijdens de kwalificaties én op de hoofdtabel. Spelers mogen richtlijnen - verbaal en non-verbaal - ontvangen van hun coach die op een toegewezen zitje moet plaatsnemen.
De belangrijkste voorwaarde is dat het spel niet onderbroken mag worden en de opponent niet gehinderd mag worden.
De verbale communicatie moet beperkt blijven tot enkele woorden en wordt enkel toegelaten als de speler op dezelfde speelhelft vertoeft als zijn coach. Non-verbale communicatie met handgebaren is altijd toegelaten.
Uiteraard worden er ook boetes uitgedeeld als de regels niet nageleefd worden. Na de ATP Finals in november wordt een evaluatie gemaakt.
quote:Novak Djokovic houdt voet bij stuk en laat zich niet vaccineren voor US Open
Novak Djokovic laat zich niet vaccineren om aan de US Open te kunnen deelnemen. ,,Het is aan de Amerikaanse regering om een beslissing te nemen over het toelaten van mensen zonder vaccinatie tegen het coronavirus”, zei de Servische tennisser vlak voor de start van Wimbledon.
https://www.ad.nl/tennis/(...)or-us-open~a3f59e43/
quote:Op maandag 27 juni 2022 10:02 schreef GoldRushFrog het volgende:
Zou wel heel bijzonder zijn als Nadal Wimbledon en de US Open ook pakt.
Zou wel bizar zijn, na de unieke poging van Djoko vorig jaar dat het een jaar later weer gebeurt...quote:Op maandag 27 juni 2022 10:02 schreef GoldRushFrog het volgende:
Zou wel heel bijzonder zijn als Nadal Wimbledon en de US Open ook pakt.
Ergens wel, maar als Nadal zelfs op Wimbledon van Djokovic weet te winnen vind ik het alsnog wel terecht. Natuurlijk wel jammer dat Djoko de andere twee slams niet mee mag doen, maar dat is ook een beetje zijn eigen beslissing.quote:Op maandag 27 juni 2022 10:21 schreef Norrage het volgende:
[..]
Zou wel bizar zijn, na de unieke poging van Djoko vorig jaar dat het een jaar later weer gebeurt...
Maar ja, het zou toch wel eeuwig als een beetje onterecht in de boeken gaan als Djoko en in Australie en in de VS niet mee mocht doen....
Nee als Rafa op Wimby en RG van Djoko wint, krijgt ie het voordeel van de twijfelquote:Op maandag 27 juni 2022 10:29 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Ergens wel, maar als Nadal zelfs op Wimbledon van Djokovic weet te winnen vind ik het alsnog wel terecht. Natuurlijk wel jammer dat Djoko de andere twee slams niet mee mag doen, maar dat is ook een beetje zijn eigen beslissing.
Maar VS lijkt me toch erg sterk dat ze Djoko gaan weigeren? Vrij liberaal coronabeleid daar.quote:Op maandag 27 juni 2022 10:21 schreef Norrage het volgende:
[..]
Zou wel bizar zijn, na de unieke poging van Djoko vorig jaar dat het een jaar later weer gebeurt...
Maar ja, het zou toch wel eeuwig als een beetje onterecht in de boeken gaan als Djoko en in Australie en in de VS niet mee mocht doen....
@Anonymousz vindt dit leukquote:Op donderdag 7 juli 2022 11:23 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]
Thiem heeft een wedstrijd gewonnen (challenger).
Haha, terwijl hij gelijk tegen Cressy moet (oke eerst een qualifier nog). Zou er niet gek van opkijken als ie verliest van Cressy.quote:Op maandag 11 juli 2022 11:30 schreef Szura het volgende:
Van Rijthoven staat na Auger tweede bij de bookies voor Newport
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |