Tja, dat zal voor iedereen verschillend zijn. Ik ben gewend aan afstanden van 30+ dus ik overbelast me niet echt met 40+quote:Op dinsdag 21 juni 2022 20:33 schreef Bzzzzp het volgende:
Ik eigenlijk ook niet… de reden was overbelasting maar krijg er eigenlijk geen spierpijn van ofzo. Ik dacht misschien een keer niet eigenwijs te zijn maar ga nu alweer twijfelen 😂
Dat vind ik gek, ik heb het schema van de via Vierdaagse en daar adviseren ze op 2 juli 55km en op 9 juli 25kmquote:Op dinsdag 21 juni 2022 20:15 schreef Bzzzzp het volgende:
Ik las net in de Vierdaagse mail dat ze afraden om nu nog 40 of 50km te lopen. Dat was wel precies wat ik de komende twee weekenden van plan was. Dan maar een stukje korter, neem aan dat 30 dan geen bezwaar is….
Als je je maar niet vergeet aan te melden.. Zonder polsbandje mag je niet meedoen :-)quote:Op donderdag 30 juni 2022 17:50 schreef Bzzzzp het volgende:
Wel leuk maar ik durf niets te beloven, geen idee nog hoe de dagen er voor er uit gaan zien. Wil ook nog wat kastelen en musea in de buurt bezoeken…
Klopt, ik wil me ook zondagmiddag al aanmelden.quote:Op donderdag 30 juni 2022 20:02 schreef Bzzzzp het volgende:
Dat komt wel goed! Kan eventueel zondag al zag ik.
Dat is wel te hopen ja..Want dat zou prima zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:38 schreef Dries4Ever het volgende:
de eerste weersvooruitzichten zijn bekend, droog, half bewolkt en 26 graden op dinsdag
hopelijk blijft het daarbij
Wel minder afstand te lopen, tenminste dat was een paar jaar geleden zo dat 50 naar 40 ging en 40 naar 30quote:Op donderdag 7 juli 2022 17:59 schreef Bzzzzp het volgende:
Vaak zijn de voorspellingen verder dan een paar dagen vooruit niet heel betrouwbaar en veranderen die nog heel vaak. Laten we daar maar op hopen…. 40 graden is wel heel heet!
Zou toch wel jammer zijn…. Maar mogelijk denk ik daar zo rond dag 3 anders over 😊quote:Op donderdag 7 juli 2022 18:25 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Wel minder afstand te lopen, tenminste dat was een paar jaar geleden zo dat 50 naar 40 ging en 40 naar 30
Wel zweten maar ik denk dat de kans dat je het haalt groter word
Ik wil ook nog eens 50 lopen, maar dit jaar was dat niet handig.quote:Op donderdag 7 juli 2022 18:46 schreef Bzzzzp het volgende:
Ja hier ook, als ik 40 had willen lopen ipv 50 had ik me daar wel voor ingeschreven.
Misschien volgend jaar! En anders nog een jaar later, de Vierdaagse loopt niet weg, altijd mooi om iets te hebben om naar te strevenquote:Op donderdag 7 juli 2022 19:18 schreef qltel het volgende:
[..]
Ik wil ook nog eens 50 lopen, maar dit jaar was dat niet handig.
Welja, zo is het... Dat komt wel goed. Dit jaar heb ik een medepassagier in de auto die de 40 doet. Dus dan is het gewoon niet handig.quote:Op donderdag 7 juli 2022 19:23 schreef Bzzzzp het volgende:
[..]
Misschien volgend jaar! En anders nog een jaar later, de Vierdaagse loopt niet weg, altijd mooi om iets te hebben om naar te streven
Nou voel ik me schuldigquote:Op donderdag 7 juli 2022 19:49 schreef qltel het volgende:
[..]
Welja, zo is het... Dat komt wel goed. Dit jaar heb ik een medepassagier in de auto die de 40 doet. Dus dan is het gewoon niet handig.
quote:Op zondag 10 juli 2022 09:54 schreef Bzzzzp het volgende:
Weeronline voorspelt nu 30 graden voor dinsdag (en daarna koeler). Als ik Google zie ik artikelen over 4Daagse en hittegolf die ik niet kan lezen omdat ik geen account heb van de gelderlander en de Limburger. Vanaf welke temperatuur zullen ze maatregelen gaan nemen? Boven de 30?
Laten we hopen dat het iets zakt, niets zo veranderlijk als het weer….
Dank je!quote:Op zondag 10 juli 2022 10:04 schreef DJMO het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Uit de telegraaf van 7 juli.
Oh, familie langs de route is leuk. En zeker op woensdag, want dat vinden veel mensen de saaiste dag. De RET-rustposten zijn ook prima vind ik.quote:Op zondag 10 juli 2022 17:50 schreef Bzzzzp het volgende:
Helemaal voorbereid! Heb er zin in en vind het spannend!
Weet dat ik nu 50km in 9 uur kan lopen, weet ook dat ik nog maar een jaar geleden door een hernia niet kon zitten, liggen of lopen en ben een beetje bang voor wat overbelasting kan doen, maar vertrouwen overheerst! Genoeg getraind. Met hulp van dit forum camping en RET rustpunten geregeld, familie aan de route op woensdag. Nu alleen nog maar lopen, kamperen en genieten! En een biertje na afloop!
Zeg maar gerust ronduit kwalitatief uitermate teleurstellend.quote:Op zondag 10 juli 2022 21:11 schreef Bzzzzp het volgende:
Ai, nu een blessure is wel balen!
Leuk Qltel, support onderweg!
Van mij staan er der en her genoeg selfies op het forum. Te herkennen aan lichtgevend geel en blauw.quote:Op zondag 10 juli 2022 21:42 schreef Janneke141 het volgende:
Ik zal jullie ook langs de kant aanmoedigen.
Nu weet ik niet hoe jullie eruit zien en jullie ook niet wie ik ben, maar het is niet minder gemeendSucces!
quote:Op zondag 10 juli 2022 21:42 schreef Janneke141 het volgende:
Ik zal jullie ook langs de kant aanmoedigen.
Nu weet ik niet hoe jullie eruit zien en jullie ook niet wie ik ben, maar het is niet minder gemeendSucces!
Oh, ik zwaai naar iedereen..quote:Op zondag 10 juli 2022 22:25 schreef Bzzzzp het volgende:
Ik zwaai gewoon terug naar iedereen waarvan ik vind dat ze er uit ziet als een Janneke141!
Ken je wandelwol?quote:Op zondag 10 juli 2022 19:08 schreef DJMO het volgende:
Voor mij geen familie of bekenden langs de route, alleen @:Rob die me vrijdag ophaalt. Verder wel goed voorbereid; kamp alleen al ruim een week met een kleine teenblessureDat zou me wel eens parten kunnen gaan spelen
Jep. Toevallig van het weekend besteldquote:
Ik kots inmiddels op dat volkquote:De boeren willen ook gaan protesteren tijdens de Nijmeegse Vierdaagse, die volgende week begint. Dat bevestigt Boerenorganisatie Farmers Defence Force (FDF). De boeren willen hun trekkers langs de Via Gladiola (St. Annastraat) zetten.
"Het is niet de bedoeling de boel te blokkeren. We willen het evenement niet verstoren voor de deelnemers", aldus FDF-voorman Mark van den Oever. "Het plan moet nog uitgewerkt worden, maar het idee is om met onze voertuigen langs de Via Gladiola te gaan staan."
Van den Oever zegt dat de 4Daagse een goede mogelijkheid biedt om meer internationale aandacht voor de boerenprotesten te krijgen, omdat er altijd veel internationale media naar het evenement komen.
'Geen boer de stad in'
Maar als het aan burgervader Hubert Bruls ligt komt er niks van die acties terecht. De Nijmeegse burgemeester zei vorige week al tijdens een persconferentie over de 4Daagse dat demonstrerende boeren niet worden getolereerd.
“Het wijst zich uit dat die protesten heel vergankelijk en onvoorspelbaar zijn, dus je kunt er nu niks zinnigs over zeggen. Uiteraard zullen we het wel in de gaten houden. Overigens kan ik u wel aankondigen, er komt geen boer de stad in op die dagen”, aldus de burgemeester.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |