Dat noem ik ongetraind lopenquote:Op vrijdag 6 februari 2026 01:06 schreef spleeh het volgende:
Ik denk dat ik op deze manier erachter ga komen dat ik relatief weinig train. Probeer tijdens mijn pauzes op het werk te lopen maar dat zal niet meer dan 2,5km zijn.
Ik loop met mijn broer. Die traint helemaal niet maar loopt op ervaring. Ik train daarentegen wel maar in vergelijking met andere users niet zo veel. Ik probeer rond de 200km te trainenquote:Op vrijdag 6 februari 2026 07:49 schreef Bzzzzp het volgende:
[..]
Dat noem ik ongetraind lopenis dat dan niet heel zwaar? Ik denk niet dat ik dat zou durven, vind het heel fijn om van te voren te weten dat ik het kan…
wat verwacht je? Blijft er nog iets over voor de open inschrijving of moet de organisatie gaan herbezinnenquote:Op vrijdag 6 februari 2026 10:14 schreef qltel het volgende:
Ik vind het eigenlijk best spannend om te zien op hoeveel inschrijvingen we vanavond uitkomen..
Ik vind het erg lastig. Er zijn altijd mensen die wachten tot de laatste dag omdat ze twijfelen om mee te doen. Vanavond rond 18 uur weten we het.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 13:43 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
wat verwacht je? Blijft er nog iets over voor de open inschrijving of moet de organisatie gaan herbezinnen
Pigzwart en ik hebben ons ook aangemeld! Misschien zitten we allemaal naast elkaar bij de RET zonder dat te wetenquote:Op zaterdag 7 februari 2026 20:10 schreef qltel het volgende:
Bij de RET verzorging zijn er ook al 359 plekken weg. Nog 166 over. Gaat snel allemaal.
Dat is niet zo moeilijk op te lossen.. Even meeten op maandag en we weten hoe iedereen eruit ziet.quote:Op zaterdag 7 februari 2026 20:30 schreef Bzzzzp het volgende:
[..]
Pigzwart en ik hebben ons ook aangemeld! Misschien zitten we allemaal naast elkaar bij de RET zonder dat te weten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |