Niet een wens, maar een voorspelling.quote:Op woensdag 19 januari 2022 23:13 schreef monkyyy het volgende:
Er komt een moment waarop we als samenleving zeggen: Nu is het genoeg. Nu gaan we gewoon mensen massaal in een takkenversnipperaar stoppen.
Wij ook.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 3 mei 2022 22:51 schreef Gehrman het volgende:
Zou mooi zijn als Oekraïne wat van die Turkse drones afstuurt op de 9 mei parade.
Vrouw moet baas in eigen buik zijn idd...quote:
Er zijn landen waar dit gebeurt idd.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 22:56 schreef monkyyy het volgende:
Stel je voor dat je verkracht wordt en dan word je zwanger. Vervolgens doe je een abortus. Maar dat mag niet dus je krijgt een boete. Daarnaast word je door je verkrachter aangeklaagd omdat je zijn kind hebt "vermoord". Nu moet je ook nog miljoenen schadevergoeding betalen aan je verkrachter levenslang, waardoor jij en je man nu voor altijd moeten werken voor de uitkering van je verkrachter.
En de gemiddelde Republikein denkt: "Wat geweldig, ik wil dit ook"quote:
Zodat wij erover kunnen praten bij Op1.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:02 schreef monkyyy het volgende:
Wat is precies het doel van deze uitspraak vraag ik me af
Kleuters mogen toch wel weten dat er mannen zijn die met mannen willen trouwen of vrouwen met vrouwen?quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:01 schreef Bocaj het volgende:
kleuters lhbti les geven weet ik ook niet of dat wel moet zo vroeg...
Dit is niet woke.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:03 schreef svann het volgende:
[..]
Kleuters mogen toch wel weten dat er mannen zijn die met mannen willen trouwen of vrouwen met vrouwen?
Gewoon eenvoudig houden.
Zullen die het dan snappen?quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:03 schreef svann het volgende:
[..]
Kleuters mogen toch wel weten dat er mannen zijn die met mannen willen trouwen of vrouwen met vrouwen?
Gewoon eenvoudig houden.
Laila steeds met een smerige blik richting Mens.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:05 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
De twee amerikadeskundigen vechten om spreektijd
Mens vond ik eerst een beetje een Rutger Bregman type, maar is wel beter geworden. Zij lijkt mij niet zo sympathiekquote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:10 schreef superniger het volgende:
[..]
Laila steeds met een smerige blik richting Mens.
De iets meer gezette rechtse broer van humble bragger Bregman inderdaad.quote:Op dinsdag 3 mei 2022 23:11 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Mens vond ik eerst een beetje een Rutger Bregman type, maar is wel beter geworden. Zij lijkt mij niet zo sympathiek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |