Ik vind jouw verhalen doorgaans wel beter dan die van Jezus.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:29 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dat zijn er best wel veel denk ik.
quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:29 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Precies gewoon een poedel en een gokverslaving nemen
beide hoef ik niet.. als ik zover afzak spring ik liever van de flat..quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:29 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Precies gewoon een poedel en een gokverslaving nemen
Doe mij maar een teckel en een koffieverslavingquote:Op zaterdag 30 april 2022 20:31 schreef mschol het volgende:
[..]
[..]
beide hoef ik niet.. als ik zover afzak spring ik liever van de flat..
Nou ja kan me niet voorstellen wat een verlies het zou zijn voor de wereld als iemand zulk intellect, knap uiterlijk en goede genen zich niet voortplant.quote:
Precies wat ik dacht bij dat verhaal alleen kwam het dan uit een ander (fictief) boek, waarvan ik de naam kwijt ben.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:31 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Angels and Demon's niet gelezen hebben
quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:32 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Nou ja kan me niet voorstellen wat een verlies het zou zijn voor de wereld als iemand zulk intellect, knap uiterlijk en goede genen zich niet voortplant.
Geen idee, het lult maar en het lult maar en op een gegeven moment moet ik inloggen om verder te mogen lezen. Toeval? Vast niet. Zorgvuldig georchestreerd satanisme van de big pharma en de rockefellers! Maar dat terzijde!quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Higinsdeeltje ze dacht slikindeeltje.
Ik zocht na 25 reacties nou ook de kern. Maar vond die in de eennalaatste reactie.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Geen idee, het lult maar en het lult maar en op een gegeven moment moet ik inloggen om verder te mogen lezen. Toeval? Vast niet. Zorgvuldig georchestreerd satanisme van de big pharma en de rockefellers! Maar dat terzijde!
quote:Of je nu gelooft in een god of atheïst bent, het is vreemd. De rituelen zijn vreemd. De connecties zijn vreemd en het nabootsen van het ontstaan van het universum is gevaarlijk. De schaal waarop energie vrijkomt is niet te overzien. De mens heeft daar niet genoeg controle over.
Ok, ik heb inderdaad wel een soort van plicht te vervullen om de Aarde leuk te houden.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:32 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Nou ja kan me niet voorstellen wat een verlies het zou zijn voor de wereld als iemand zulk intellect, knap uiterlijk en goede genen zich niet voortplant.
Dat zijn nogal wat totaal ongeïnformeerde stellingnames bij elkaar.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:37 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik zocht na 25 reacties nou ook de kern. Maar vond die in de eennalaatste reactie.
[..]
Te jong voor jou.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:40 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jij hebt veel kinderen toch, zit er een 'n beetje een leuke bij?
Dat had ik inderdaad ook kunnen schrijven.quote:
Zit je maar te plegen, je bent een goeikequote:Op zaterdag 30 april 2022 21:04 schreef Fogel het volgende:
[..]
Dat had ik inderdaad ook kunnen schrijven.
Snel je keutel intrekken omdat het een blauwe is hequote:Op zaterdag 30 april 2022 21:05 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zit je maar te plegen, je bent een goeike
Piepquote:Op zaterdag 30 april 2022 21:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Snel je keutel intrekken omdat het een blauwe is he
quote:Op zaterdag 30 april 2022 21:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Snel je keutel intrekken omdat het een blauwe is he
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Ah mam, toe. Het is voor school"quote:Op zaterdag 30 april 2022 21:33 schreef Goitske het volgende:
Morgen komt als het goed is mijn nieuwe laptop en de kinderen hebben een verbod om die te gebruiken...
Pakken ze mijn model steentijd maar en tzt koop ik er een Chromebook bijquote:Op zaterdag 30 april 2022 21:35 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
"Ah mam, toe. Het is voor school"
Moederfrustratiesquote:Op zaterdag 30 april 2022 21:37 schreef Goitske het volgende:
Mijn iPad is dood, laptop nu ook ben er klaar mee het is altijd mijn spul wat gebruikt wordt
Maar mahaaaamquote:Op zaterdag 30 april 2022 21:37 schreef Goitske het volgende:
Mijn iPad is dood, laptop nu ook ben er klaar mee het is altijd mijn spul wat gebruikt wordt
Lomp als stront die beesten, ik zeg het je.quote:
Komt gewoon een Chromebook tzt voor schoolwerk enzo. Huiswerk kan nu nog op de model steentijd laptop die er ligtquote:
Wil jij ons uitleggen waarom je gekeken hebt?quote:Op zaterdag 30 april 2022 21:54 schreef datismijnmening het volgende:
WIl iemand mij uitleggen waarom het nodig was om batman voor de miljoenste keer te rebooten.
Er wilde nog één of andere zwakzinnige geld aan uitgevenquote:Op zaterdag 30 april 2022 21:54 schreef datismijnmening het volgende:
WIl iemand mij uitleggen waarom het nodig was om batman voor de miljoenste keer te rebooten.
Ik zag net de trailer. Maar sowieso gaat er nooit een betere batman komen dan Christopher Nolan trilogie.quote:Op zaterdag 30 april 2022 21:57 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Wil jij ons uitleggen waarom je gekeken hebt?
Ik vind de meeste Batman-films enorm flauw. The Joker kon ik dan wel weer waarderen.quote:Op zaterdag 30 april 2022 22:01 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik zag net de trailer. Maar sowieso gaat er nooit een betere batman komen dan Christopher Nolan trilogie.
The Dark Knight was een meesterwerkje.quote:Op zaterdag 30 april 2022 22:02 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik vind de meeste Batman-films enorm flauw. The Joker kon ik dan wel weer waarderen.
Ja, die was ook wel goedquote:Op zaterdag 30 april 2022 22:04 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
The Dark Knight was een meesterwerkje.![]()
Daarna werden superhelden films zeer matig.
Een vent in een strak pak met bobbel en een masker op, vrij debiel toch.quote:Op zaterdag 30 april 2022 22:02 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik vind de meeste Batman-films enorm flauw. The Joker kon ik dan wel weer waarderen.
Heb je Joker (zonder 'The' overigens) gezien?quote:Op zaterdag 30 april 2022 22:10 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Een vent in een strak pak met bobbel en een masker op, vrij debiel toch.
Gok van niet.quote:Op zaterdag 30 april 2022 22:12 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Heb je Joker (zonder 'The' overigens) gezien?
Volgens mij nietquote:Op zaterdag 30 april 2022 22:12 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Heb je Joker (zonder 'The' overigens) gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |