Ik vind niet dat het programma dus van de buis moet. Ze hebben vandaag terecht aangegeven dat ze het helemaal verkeerd hebben aangepakt en dat lijkt mij wel weer voldoende.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:08 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Dus je snapt wat het pijnpunt is maar niet dat het programma haar reputatie en voortbestaan te grabbel hebben gegooid? Mkay.
Nou ja, ik heb nooit de ambitie gehad om iets met tv te gaan doen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:07 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Jij hebt nooit het gevoel gehad dat de tv een wereldje was waar je weg moest blijven? Ik wel hoor, ver van mijn bed en nog steeds. Mijn gevoel was juist.
Niemand kan het vinden met de NPOquote:Op vrijdag 29 april 2022 00:14 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb nooit de ambitie gehad om iets met tv te gaan doen.
Al heb ik wel een keer gesolliciteerd bij de NPO, in een financiële functie, maar dan ging niet zo best omdat ik al te laat aankwam omdat ik het niet kon vinden
Kun je nagaan wat voor misbaksel het is! Nota ben ELK JAAR!!!!! wel een uitspraak die als kwetsend wordt ervaren.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:12 schreef Seven. het volgende:
Opvallend dat hij het heeft over één misstap. Want hij heeft bijna elk jaar wel een uitspraak die als kwetsend wordt ervaren. Johan Derksen is in opspraak geweest met denigrerende opmerkingen over homo's, transgenders, verder niet schuw van racisme. En nu kan hij daar de zoveelste 'misstap' bij optellen.
Die moeten er ook gewoon zijn toch? Beetje tegengas op al die woke-shit. Tandje lager, kan wel.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hopelijk klaar met die VI troep nu
Dan denk je er wel heel lichtzinnig over.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik vind niet dat het programma dus van de buis moet. Ze hebben vandaag terecht aangegeven dat ze het helemaal verkeerd hebben aangepakt en dat lijkt mij wel weer voldoende.
Al die vorige keren was er niet zoveel aan de hand. Een persiflage met die pruik, ach. Of een grap over Akwasi (die wel mocht oproepen tot geweld, wat een misdrijf is, maar die heeft inmiddels een omroep begrijp ik, al zie ik er nooit wat van). En dan omdat Akwasi niet blank is, is dat racisme?quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:12 schreef Seven. het volgende:
Opvallend dat hij het heeft over één misstap. Want hij heeft bijna elk jaar wel een uitspraak die als kwetsend wordt ervaren. Johan Derksen is in opspraak geweest met denigrerende opmerkingen over homo's, transgenders, verder niet schuw van racisme. En nu kan hij daar de zoveelste 'misstap' bij optellen.
Ik ben benieuwd. Ze hebben toch al eerder beloofd om te stoppen? Dat was toen ook een hele rel. Moest er naar Grollo gereden worden om te bemiddelen en zo.quote:
Het was altijd al inhoudsloze pulp tv, maar als je je billen brandt…quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:17 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Die moeten er ook gewoon zijn toch? Beetje tegengas op al die woke-shit. Tandje lager, kan wel.
Nee, ik kom nog uit een tijd dat mensen tweede kansen kregen in plaats van dat de hypocriete goegemeente bij iedere misstap het liefst de kop er vanaf wil hakken.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:18 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Dan denk je er wel heel lichtzinnig over.
Eh, hij wil zelf met het programma stoppen. En bovendien heeft hij de kans gehad excuses aan te bieden.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ik kom nog uit een tijd dat mensen tweede kansen kregen in plaats van dat de hypocriete goegemeente bij iedere misstap het liefst de kop er vanaf wil hakken.
Een beetje vergevingsgezindheid zou de maatschappij niet slechter maken denk ik.
Het kan ook vooropgezet zijn. Want als Talpa nu gewoon zegt dat ze hem aan zijn contract houden heeft Johan zijn conclusies getrokken en Talpa gewoon aan de centen gedacht en is alle wind weer uit de zeilen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:20 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd. Ze hebben toch al eerder beloofd om te stoppen? Dat was toen ook een hele rel. Moest er naar Grollo gereden worden om te bemiddelen en zo.
Edoch, als ze zelf niet stoppen, ben ik benieuwd wat Talpa gaat doen. Er waren door Talpa immers excuses beloofd en die zijn er niet gekomen. Sterker, er zijn uitspraken gedaan in de trant van (ik parafraseer): Excuses? Aan wie moet ik dan excuses maken? Lik m'n reet!
Dat klinkt nou niet echt als berouw of als inzicht in je eigen gedrag. Laat staan dat het in de buurt komt van de beloofde excuses. Zal Talpa dan opnieuw eisen dat er toch echt excuses moeten komen? Het er bij laten zitten? Of dan maar zelf de stekker er uit trekken?
quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:24 schreef VEM2012 het volgende:
Het kan ook vooropgezet zijn. Want als Talpa nu gewoon zegt dat ze hem aan zijn contract houden heeft Johan zijn conclusies getrokken en Talpa gewoon aan de centen gedacht en is alle wind weer uit de zeilen.
Ik heb het gevoel dat het gemis aan empathie van de heren aan tafel dinsdag een beetje besmettelijk is als je net doet alsof het ontslag van hem bij de radio en dat de schouwburgen niet meer met hem willen werken geen invloed heeft.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Eh, hij wil zelf met het programma stoppen. En bovendien heeft hij de kans gehad excuses aan te bieden.
Angela de Jong inderdaad ook niet. Die denkt overigens zelf van wel, maar twee keer ergens zitten en zo nu en dan wat losse fragmenten bekijken wil niet zeggen dat je een programma kent.quote:
En ik heb op mijn beurt het gevoel dat het Derksen aan empathie ontbreekt als het vrijwel de hele uitzending gaat over hoe hij het slachtoffer is.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:25 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het gemis aan empathie van de heren aan tafel dinsdag een beetje besmettelijk is als je net doet alsof het ontslag van hem bij de radio en dat de schouwburgen niet meer met hem willen werken geen invloed heeft.
Tuurlijk, joh, iedereen die het anders ziet dan jij begrijpt het programma niet écht.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:26 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Angela de Jong inderdaad ook niet. Die denkt overigens zelf van wel, maar twee keer ergens zitten en zo nu en dan wat losse fragmenten bekijken wil niet zeggen dat je een programma kent.
Dit is topic nummer 11quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het was altijd al inhoudsloze pulp tv, maar als je je billen brandt…
Waarschijnlijk heb je zelf al die keren hard lachend voor de TV gezeten.quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Al die vorige keren was er niet zoveel aan de hand. Een persiflage met die pruik, ach. Of een grap over Akwasi (die wel mocht oproepen tot geweld, wat een misdrijf is, maar die heeft inmiddels een omroep begrijp ik, al zie ik er nooit wat van). En dan omdat Akwasi niet blank is, is dat racisme?
Dit is echt de eerste keer dat ze echt ondubbelzinnig fout zaten.
Angela de Jong die de schijnheilige hoerenmadam gaat zitten uit te hangenquote:Op vrijdag 29 april 2022 00:26 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Angela de Jong inderdaad ook niet. Die denkt overigens zelf van wel, maar twee keer ergens zitten en zo nu en dan wat losse fragmenten bekijken wil niet zeggen dat je een programma kent.
Follow the moneyquote:Op vrijdag 29 april 2022 00:29 schreef Tengano het volgende:
Als er straks 1 theater is waar Johan Derksen weer kan optreden en dat moet diverse voorstellingen herhalen die voortdurend bomvol zitten met mensen uit het hele land... moet jij eens kijken wat die andere theaters dan gaan doen (omdat ze hun winst en omzet missen).
Die hypocriete correctheid houdt altijd op bij de portemonnee.
quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:31 schreef TLC het volgende:
[..]
Angela de Jong die de schijnheilige hoerenmadam gaat zitten uit te hangen
Walgelijk stuk vreten.
quote:Op vrijdag 29 april 2022 00:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ik kom nog uit een tijd dat mensen tweede kansen kregen in plaats van dat de hypocriete goegemeente bij iedere misstap het liefst de kop er vanaf wil hakken.
Mwah, dat zou er in dit geval vooral toe leiden dat we net doen alsof we het verschrikkelijk vinden maar toch eigenlijk ook weer niet. Het soort vergevingsgezindheid waar jij op doelt zet enkel de deur open naar een reflex waarin je schijnheilig en tussen neus en lippen door "sorry!" roept en weer door kunt. Lekker makkelijk en behoorlijk laf.quote:Een beetje vergevingsgezindheid zou de maatschappij niet slechter maken denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |