quote:Op woensdag 27 april 2022 13:38 schreef Tuindier het volgende:
Ik wilde gaan mediteren in de tuin, maar toen begon de lokale artiest aan zijn optreden in het parkjehier tegenover. Uurtje later besloot ik tot yoga in de tuin, maar dat was ook de que voor de man met het draaiorgel om voor ons huis te gaan staan.
Ik ga zo wel wandelen ofzo.
Ik vond m al niets, maar nu nog minder dan niets.quote:Op woensdag 27 april 2022 13:43 schreef Tuindier het volgende:
Dat trein idee is wel een leuke in te onthouden overigens.
En mag ik even![]()
![]()
op
Johan
Derksen
. Wat een walgelijke man. Als er nu nog íemand hem wel uitzenden ben ik zeer teleurgesteld.
Kom je de plaatselijke fanfare in het bos tegenquote:
En de waren vast niet stilquote:Op woensdag 27 april 2022 15:31 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kom je de plaatselijke fanfare in het bos tegen
Dan moet je het topic op FOK daarover maar mijden. Genoeg mensen die het daar goed pratenquote:Op woensdag 27 april 2022 15:19 schreef Tuindier het volgende:
En dus is het normaal om op tv te vertellen over verkrachting en het vervolgens weg te lachen als een jeugdzonde?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vind hem echt walgelijk. En iedereen die het goedpraat ook.
Jezus, ik lees het nu.quote:Op woensdag 27 april 2022 15:19 schreef Tuindier het volgende:
En dus is het normaal om op tv te vertellen over verkrachting en het vervolgens weg te lachen als een jeugdzonde?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vind hem echt walgelijk. En iedereen die het goedpraat ook.
Het zijn alle3 walgelijke types in dat programma.quote:Op woensdag 27 april 2022 15:48 schreef gcjoel het volgende:
Jezus, ik lees het nu.
Ook gewoon zeggen: het was in de tijdsgeest van toen.
Alsof het ooit ok is geweest wat hij deed. Wat een klapjosti is dat joh.
Vind je dan die Derksen hierin het ergst? Ik lees nu wat zo ongeveer gezegd is, en dan vind ik dat die van der Gijp echt veel eerder van de tv af mag.quote:Op woensdag 27 april 2022 13:43 schreef Tuindier het volgende:
Dat trein idee is wel een leuke om te onthouden overigens.
En mag ik even![]()
![]()
op
Johan
Derksen
. Wat een walgelijke man. Als er nu nog íemand hem wil uitzenden ben ik zeer teleurgesteld.
quote:Het verhaal kan op gelach rekenen in de studio, onder meer van tafelgast Steven Brunswijk en collega-tafelheer René van der Gijp. "Ze heeft nog geluk gehad", zegt Van der Gijp. "Voor hetzelfde geld staat er een honkbalknuppel, dan is ze verder van huis." Ook vroeg hij of Derksen de kaars nog had aangestoken.
Daar heb je ook gelijk in. Dat is zo’n meeloper die maar zit te lachen en er dan nog net even overheen wil om nog meer lachers te scoren. Ik weet niet waarom dit geval me nu specifiek zo raakt, ben er echt boos en ontdaan door. Misschien het feit dat door het zo op tv te benoemen het genormaliseerd wordt. Van mij mogen ze alle drie verdwijnen van tv.quote:Op woensdag 27 april 2022 16:10 schreef sigme het volgende:
[..]
Vind je dan die Derksen hierin het ergst? Ik lees nu wat zo ongeveer gezegd is, en dan vind ik dat die van der Gijp echt veel eerder van de tv af mag.
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
Friet*quote:Op woensdag 27 april 2022 15:47 schreef Blues het volgende:
Wij gingen even een biertje halen op de 'Oranjepretstraat' bij het dorpshuis waar verder nooit iets te doen is.
Werd lekker druk, maar die band, my god, vals is een onderstatement.
Bier en patat
[ afbeelding ]
rondje gefietst en weer lekker naar huis, mijn extra vrije dag vieren met lezen, niksen, beetje netflixen.
Jammer Tuindier van de herrie. De koning biedt alvast zijn nederige excuses aan voor de monachie.
Dit had ik ooit in m'n eerste vakantie in Duitsland; wilde ik op woensdag gaan shoppen (en daar ben ik al niet eens van0, was het Ruhetagquote:Op woensdag 27 april 2022 15:48 schreef Kaatje1 het volgende:
Haha, mijn nichtjes in Australië hadden een lang weekend gepland, met hun moeder (94), moeders in bed en de dames gingen naar een cocktailbar. Blijkt dat alles in dat plaatsje om 21 uur sluit
quote:Op woensdag 27 april 2022 16:26 schreef Kaatje1 het volgende:
In dit kader een rake cartoon van Maarten WolterinkNou, de tekst is wel aardig gevonden, maar de cartoon? Ongeveer even ranzig als het verhaal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Buiten is het heerlijkquote:Op woensdag 27 april 2022 15:50 schreef Blues het volgende:
[..]
Het zijn alle3 walgelijke types in dat programma.
Ook de opsomming van wat ze allemaal eerder al zeiden/deden
Hoest in je fijne huis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |