SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronSPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ik doe het nog steeds hoorquote:Op dinsdag 26 april 2022 20:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik geloof alles. Er is ook weer oversterfte nu.![]()
![]()
Ook in dit allerlaatste coronatopic moet ik toch nog even gepost hebben.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker![]()
In China gaan ze lekker los, grootste openlucht gevangenis op aarde.
En dat voor een handjevol gestorven 80+rs![]()
![]()
Ja. Maar jij bent ook een ouwe getrouwe hier.quote:
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Nee hoor, dat noemen we de ABD. Topsysteem toch?quote:Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Jaaaaa daar issie weerwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Heerlijk, wat een blast from the past!quote:![]()
En te zien aan de comments zijn de c0rOnA FeEsT mEe Ho0r-angsthazen ook weer uit hun hol gekropen.![]()
En dan vinden we het gek dat de burger cynisch wordt.quote:Op dinsdag 26 april 2022 22:28 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee hoor, dat noemen we de ABD. Topsysteem toch?zie email 27 oktober![]()
![]()
Om de paar maanden die wel een berichtje als dit nieuw virusvariant voor het eerst gevonden/eerst mens besmet en altijd is het China waar zoiets gebeurd....![]()
Het is geheel onlogisch en onzin ook.quote:Op dinsdag 26 april 2022 19:23 schreef Questular het volgende:
Het is niet geheel onlogisch om te denken dat het virus weer lekker zijn gang gaat in de herfst. Lijkt me niks aan gelogen.![]()
Een covid opleving?quote:Op dinsdag 26 april 2022 20:09 schreef capricia het volgende:
Het is het gebruikelijke kliekje dat weer angst zaait.
En laten we eerlijk zijn: het inhalen van allerlei operaties loopt ook niet echt soepel. Nog een COVID opleving er overheen gaat de gewone zorg niet beter maken.
Waarom zou je zoiets ook maar denken, soms is iets gewoon voorbij.![]()
Ja en nee. We zitten nog met een gigantische backlog aan uitgestelde operaties. Er hoeft ook maar iets bij te komen...al is het een 'COVID -griepje'.quote:Op dinsdag 26 april 2022 23:53 schreef Za het volgende:
[..]
Een covid opleving?
Waarom zou je zoiets ook maar denken, soms is iets gewoon voorbij."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
En weet je. Er komt gewoon geen eind aan.quote:Op dinsdag 26 april 2022 21:12 schreef TLC het volgende:
Shanghai, je zult er maar wonen![]()
![]()
![]()
![]()
https://nos.nl/artikel/24(...)toep-gedesinfecteerd
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Te bizar voor woorden. De hele boel verkloten en dan gewoon een nog hogere baan elders krijgen.quote:Op dinsdag 26 april 2022 20:08 schreef Molo het volgende:
[..]
Je weet wie de SG daar bij VWS tegenwoordig is en waar ie vandaan komt toch?![]()
Voorlopig zitten we bijna op het allerdiepste punt van Covid IC bezetting sinds vorig jaar Juliquote:Op dinsdag 26 april 2022 23:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja en nee. We zitten nog met een gigantische backlog aan uitgestelde operaties. Er hoeft ook maar iets bij te komen...al is het een 'COVID -griepje'.
Dus beter gaan ze flink haast maken met het inhalen van zorg.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Inhaalzorg heeft natuurlijk niet perse met een IC bezetting te maken.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:06 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Voorlopig zitten we bijna op het allerdiepste punt van Covid IC bezetting sinds vorig jaar Juli
Dus beter gaan ze flink haast maken met het inhalen van zorg.
[ afbeelding ]
Als het even kan, wordt er verwezen naar een privé kliniek (wat voor de cliënt niet duurder is). Maar het is nog lang niet op orde."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Het kan ook echt druk zijn. Ik weet dat voor corona er wel is van dit soort meldingen geweest zijn in Amsterdam en in Rotterdam.quote:![]()
Utrecht ook. idem met de blues route.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:11 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Het kan ook echt druk zijn. Ik weet dat voor corona er wel is van dit soort meldingen geweest zijn in Amsterdam en in Rotterdam.
Maar nu ligt het opeens aan corona."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ben nog steeds op mijn horloge aan het kijkenquote:Op dinsdag 26 april 2022 19:23 schreef Questular het volgende:
Het is niet geheel onlogisch om te denken dat het virus weer lekker zijn gang gaat in de herfst. Lijkt me niks aan gelogen.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Bij de huldeging van Feyenoord in 2017 werd er zelfs een amberalert gestuurd om niet naar Rotterdam te komen.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:12 schreef capricia het volgende:
[..]
Utrecht ook. idem met de blues route.
Maar nu ligt het opeens aan corona.![]()
Nou, niet altijd, maar als voor de operatie een korte opname op de IC nodig is, al is het maar een paar uur, en dat bed is bezet wordt door een Covid patient, kan dat bed natuurlijk niet ingezet worden.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Inhaalzorg heeft natuurlijk niet perse met een IC bezetting te maken.
Als het even kan, wordt er verwezen naar een privé kliniek (wat voor de cliënt niet duurder is). Maar het is nog lang niet op orde.
De verpleegafdeling daalt nu overigens ook naar onder de 1000.
Je hebt nu nog ongeveer 2 maanden voor de vakantieperiodes weer beginnen, pak wat je pakken kan zou ik zeggen.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Mag toch hopen dat ze dat ook doen. Ik maak me meer zorgen om dat ik nog steeds niks hoor over hoe ze de zorg willen uitbreiden. Want al is het niet voor corona als nog krijgen we te maken met een flinke vergrijzingsgolf en ouderen maken nogal vaak gebruik van de zorg.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nou, niet altijd, maar als voor de operatie een korte opname op de IC nodig is, al is het maar een paar uur, en dat bed is bezet wordt door een Covid patient, kan dat bed natuurlijk niet ingezet worden.
De verpleegafdeling daalt nu overigens ook naar onder de 1000.
Je hebt nu nog ongeveer 2 maanden voor de vakantieperiodes weer beginnen, pak wat je pakken kan zou ik zeggen.![]()
Ik maak mij daar ook zorgen over, je ziet Armand Girbes daar ook regelmatig over twitteren.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:24 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat ze dat ook doen. Ik maak me meer zorgen om dat ik nog steeds niks hoor over hoe ze de zorg willen uitbreiden. Want al is het niet voor corona als nog krijgen we te maken met een flinke vergrijzingsgolf en ouderen maken nogal vaak gebruik van de zorg.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Dat is inderdaad geen goed teken. Hij is toch 1 van de weinige geweest die van de witte jassen kant openlijk kritiek uiten op de maatregelen en de schadelijke effecten ervan benoemde.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:29 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik maak mij daar ook zorgen over, je ziet Armand Girbes daar ook regelmatig over twitteren.![]()
Ja. Graag. Maar het schiet kennelijk niet echt op.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nou, niet altijd, maar als voor de operatie een korte opname op de IC nodig is, al is het maar een paar uur, en dat bed is bezet wordt door een Covid patient, kan dat bed natuurlijk niet ingezet worden.
De verpleegafdeling daalt nu overigens ook naar onder de 1000.
Je hebt nu nog ongeveer 2 maanden voor de vakantieperiodes weer beginnen, pak wat je pakken kan zou ik zeggen.
Ik heb inmiddels wel mijn knie operatie gehad. Meer dan een jaar moeten wachten.knie is natuurlijk niet echt spoed, snap ik wel.
Maar hemel en aarde moeten bewegen. Mijn chirurg (van het UMC Utrecht) heeft me op drie verschillende ziekenhuizen ingeschreven, wachten op een vrije operatie tafel. En ik belde om de paar weken. En dan nog meer dan een jaar moeten wachten. En 2 maal afgebeld. Dus gepland geweest voor 14 december, twee dagen van te voren afgebeld. Heb je je hele huishouden voor maanden omgeschakeld![]()
Dat is echt niet goed hoor. Die achterstanden. Werd ook gewoon na 1 nacht ontslagen met zware pijnmedicatie mee naar huis. Terwijl op hun site ( en bij de intake) het ging over 3 tot 5 nachten hospitalisatie.
De bottleneck lijkt nu bij de verpleging te liggen. Die zijn zwaar onderbemand.
Aanvullend: Naast me lag iemand met een nieuwe heupprothese. Kon niet naar huis, want kan als 30 jarige alleenstaande helemaal niets in haar eentje. Dus revalidatie centrum zoeken (was ze al mee bezig voor de operatie). Dat lukte na 1,5 week in het ZH. Maar wel al die tijd een nodeloze ziekenhuisopname. En 10 dagen waarin er dus niet gerevalideerd werd. Echt ellende voor beide kanten dus.
Als het ergens in die keten stokt, stokt het overal, lijkt wel n
[ Bericht 4% gewijzigd door capricia op 27-04-2022 00:54:36 ]"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Snap ik ook, maar blijven uitstellen heeft ook (meer dan) nadelige kanten.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:36 schreef capricia het volgende:
Ik heb inmiddels wel mijn knie operatie gehad. Meer dan een jaar moeten wachten. knie is natuurlijk niet echt spoed, snap ik wel.
Fijn dat je eindelijk geopereerd bent, hoe gaat je herstel?wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ik weet de stand van zaken hieromtrent niet, maar het zal niet tot lockdowns leiden.quote:Op dinsdag 26 april 2022 23:57 schreef capricia het volgende:
Ja en nee. We zitten nog met een gigantische backlog aan uitgestelde operaties.![]()
Dank je.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Snap ik ook, maar blijven uitstellen heeft ook (meer dan) nadelige kanten.
Fijn dat je eindelijk geopereerd bent, hoe gaat je herstel?![]()
Standbeencorrectie. Osteotomie.
12 weken krukken (zit nu op week 5). Dan rustig afbouwen. Een jaar tot anderhalf jaar tot het bot aangegroeid is.
Langzaam dus.
Maar gestaag!
(Had de operatie dus liever in december gehad. IPV in het voorjaar..maar ja. Blij dat ik mocht)."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Dat continu afbellen van een major operatie heeft mij best wel geraakt.
Bedoel je stelt je er psychisch op in. Bent er met je partner en gezin mee bezig. Dat al mijn taken thuis maandenlang overgenomen moeten worden door mijn man. Mijn man in overleg met zijn werk etc, ik idem.
En ik continu bellen met allerlei ziekenhuizen wanneer ik aan de beurt ben en of ik nog op het schema sta.
En dan twee dagen van te voren een telefoontje met enkel een mededeling. 'helaas gaat het niet door' 'we kunnen niet zeggen wanneer wel'.
En dat al twee keer.
Ik vond het echt dramatisch. En dit is 'maar' een been hè."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ja ik snap je helemaal, kun je nagaan als het bijvoorbeeld een uitgestelde hartoperatie is. Die wel "kan" wachten, omdat het niet levensbedreigend is, dat moet nog vervelender zijn.quote:Op woensdag 27 april 2022 01:04 schreef capricia het volgende:
Dat continu afbellen van een major operatie heeft mij best wel geraakt.
Bedoel je stelt je er psychisch op in. Bent er met je partner en gezin mee bezig. Dat al mijn taken thuis maandenlang overgenomen moeten worden door mijn man. Mijn man in overleg met zijn werk etc, ik idem.
En ik continu bellen met allerlei ziekenhuizen wanneer ik aan de beurt ben en of ik nog op het schema sta.
En dan twee dagen van te voren een telefoontje met enkel een mededeling. 'helaas gaat het niet door' 'we kunnen niet zeggen wanneer wel'.
En dat al twee keer.
Ik vond het echt dramatisch. En dit is 'maar' een been hè.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Afschuwelijk. Ja. Net als niet-agressieve darmkanker wat wel lekker gestaag doorgroeit in twee jaar tijd en nu al lang geopereerd had moeten worden (een kennis van me).quote:Op woensdag 27 april 2022 01:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja ik snap je helemaal, kun je nagaan als het bijvoorbeeld een uitgestelde hartoperatie is. Die wel "kan" wachten, omdat het niet levensbedreigend is, dat moet nog vervelender zijn.
Ik las hier heel veel meningen, het afgelopen jaar. Hoe we hiermee om moeten gaan. Van ongevaccineerden met COVID weigeren, tot ouderen (zwakkeren) weigeren etc.
Stel dat we weer zo'n herfst/winter krijgen. Wat moeten we dan? Ik heb er echt geen antwoord op.
[ Bericht 10% gewijzigd door capricia op 27-04-2022 01:34:18 ]"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
OP:
• Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
•
---
Kunnen we daar nog iets mee april 2022?![]()
Ik hoop het ook niet maar vrees het ergste. Er is echt 0 visie over hoe ze het willen aanpakken komende winter. Covid is niet weg, maar is endemisch geworden naast influenza en alle andere luchtwegvirussen.quote:Op woensdag 27 april 2022 00:55 schreef Za het volgende:
[..]
Ik weet de stand van zaken hieromtrent niet, maar het zal niet tot lockdowns leiden.
De lockdowns waren aan het begin nog goed te verdedigen, want niemand had nog immuniteit en ook relatief gezonde mensen lagen opgenomen. Nu, 3 jaar na het begin, is dat niet meer het geval. Daarnaast is volledige immuniteit een utopie, dat zien we bij geen enkel luchtwegvirus..
In de winter is er altijd een opleving van bovenstaande virussen, corona hoort daar nu gewoon bij. De gewone man zal er nniet meer aan doodgaan, maar de zorg raakt er wel van overbelast in de winter. Dat is al jaren zo, ook pre-corona.Shine bright like a diamond.![]()
Ik was even vergeten dat jij het allemaal weet, wat stom van me.quote:
[ Bericht 0% gewijzigd door Questular op 27-04-2022 08:49:57 ]![]()
Als ik de druktes allemaal zag en zie rond Koningsdag, toch wel een flinke klap in het gezicht van de kwetsbaren.![]()
Drie jaar? Goed naar boven afgerond.quote:Op woensdag 27 april 2022 06:24 schreef June. het volgende:
[..]
Ik hoop het ook niet maar vrees het ergste. Er is echt 0 visie over hoe ze het willen aanpakken komende winter. Covid is niet weg, maar is endemisch geworden naast influenza en alle andere luchtwegvirussen.
De lockdowns waren aan het begin nog goed te verdedigen, want niemand had nog immuniteit en ook relatief gezonde mensen lagen opgenomen. Nu, 3 jaar na het begin, is dat niet meer het geval. Daarnaast is volledige immuniteit een utopie, dat zien we bij geen enkel luchtwegvirus..
In de winter is er altijd een opleving van bovenstaande virussen, corona hoort daar nu gewoon bij. De gewone man zal er nniet meer aan doodgaan, maar de zorg raakt er wel van overbelast in de winter. Dat is al jaren zo, ook pre-corona.Tap tap tap![]()
en waarom? Dit zien we nu ook al in andere wereld delen.quote:
De grote vraag is, wat gaat het de zorg belasting doenOmdat het nog niet voorbij bij? De vraag is, wat de impact zal zijn.quote:Op dinsdag 26 april 2022 23:53 schreef Za het volgende:
[..]
Een covid opleving?
Waarom zou je zoiets ook maar denken, soms is iets gewoon voorbij.![]()
Ik durf er geen peil op te trekken.
Volledige lockdowns zal wel niet.
Maar irritant geneuzel met een corona pas en mondkapjes weer wel.![]()
Wat mij betreft gaan we helemaal niets meer doen behalve voordat het najaar begint de risicogroepen een booster aanbieden a la griepprik.quote:Op woensdag 27 april 2022 11:48 schreef Kickinalfa het volgende:
Ik durf er geen peil op te trekken.
Volledige lockdowns zal wel niet.
Maar irritant geneuzel met een corona pas en mondkapjes weer wel.![]()
Eens hoor, dat lijkt mij ook het ideaal scenario.quote:Op woensdag 27 april 2022 12:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wat mij betreft gaan we helemaal niets meer doen behalve voordat het najaar begint de risicogroepen een booster aanbieden a la griepprik.![]()
Ik heb het over komende winter, dus ja dan is het (bijna) 3 jaar na start pandemie.quote:Op woensdag 27 april 2022 08:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Drie jaar? Goed naar boven afgerond.Shine bright like a diamond.![]()
Iemand zicht op de coronamaatregelen in Duitsland?
Ik ga naar Hamburg zondag en bezoek een klassiek concert op dinsdag. Moet ik daar nog steeds voor getest worden? Want als ik de maatregelen lees op de website lijkt het alsof Duitsland nog alle maatregelen (plus meer) heeft die wij in januari hadden.
https://www.hamburg.de/coronavirus/
https://www.hamburg.de/co(...)5802750/ls-was-gilt/
Echter staat er ook tot eind april maar ik reis op 1 mei zijn er versoepelingen op komst?1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
Forum Opties Forumhop: Hop naar: