Bij een invasie ga je wel de gevaarlijke en prominente figuren die duidelijk hebben laten zien dat hun voorkeuren bij het aanvallende regime hebben liggen, natuurlijk wel even tijdelijk in detentie plaatsen. Je wil per slot van rekening de oorlog winnen. Bij een Russische oorlogsverklaring met Nederland kan Baudet een tijdje gaan twitteren vanuit Veenhuizen, om maar wat te noemen. Komt ie ook eens in de provincie.quote:Op maandag 25 april 2022 21:41 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ok. Wat gaat er op dat moment dan over de rand? Wordt alles dat je voorafgaand hebt gezegd m.b.t. een buitenlands conflict daarin meegenomen? Of gaat het over wat je in die situatie doet?
Het legertje bestaat uit zo'n 5000 man met verouderd materiaal. Ik denk dat het makkelijkst is om een vliegveld in te nemen waar ze kunnen landen met transportvliegtuigen. Is er alleen in de hoofdstad een vliegveld dat daarvoor geschikt is?quote:Op maandag 25 april 2022 21:39 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Hoeveel para's zouden ze nodig hebben? En Moldavi ligt ingesloten tussen Roemeni en Oekraine. Ze zouden 50 tot 80 km over Oekrains grondgebied moeten vliegen, wat bevoorrading erg riskant zou maken (voordat de oorlog uitbrak konden Russische militairen enkel naar Transnistri reizen omdat Moldavi het toeliet, ze vlogen naar Chișinău luchthaven en reden dan naar Transnistri)
Ze zouden in elk geval via Oekraine moeten gaan. Hoe realistisch is het idee dat hen dat lukt, wanneer ze zelfs in Oost-Oekraine zo'n problemen hebben?quote:Op maandag 25 april 2022 21:56 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Het legertje bestaat uit zo'n 5000 man met verouderd materiaal. Ik denk dat het makkelijkst is om een vliegveld in te nemen waar ze kunnen landen met transportvliegtuigen. Is er alleen in de hoofdstad een vliegveld dat daarvoor geschikt is?
Ik weet dat er voor de Russisch invasie kaarten rondgingen met mogelijke invasieroutes. 1 van de routes was een route waarbij landingstroepen via de Zwarte Zee naar Odessa en Moldavi trokken. Ik weet niet of dat nog steeds een optie is.
Ja wat moet je met dat stukje arm land eigenlijk.Is dat nou echt zo interessant voor Rusland ?quote:Op maandag 25 april 2022 22:03 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ze zouden in elk geval via Oekraine moeten gaan. Hoe realistisch is het idee dat hen dat lukt, wanneer ze zelfs in Oost-Oekraine zo'n problemen hebben?
Als dat station gebruikt wordt om soldaten naar het front te vervoeren is het een militair doel.quote:Op maandag 25 april 2022 12:09 schreef ExTec het volgende:
[..]
Vraag ik me af of ze dat nu aan het doen zijn?
Niet anders dan in NL is er een verschil tussen een (mensen) station en een vrachtstation.
En een stationshal opblazen is leuk, of eigenlijk niet, maar is meer terrorisme dan dat het een tactisch doel dient.
Om echt schade te doen moet je de rails stuk maken.
Het is minder arm dan de gebieden in Oekrane die ze nu proberen te veroveren.quote:Op maandag 25 april 2022 22:05 schreef DeOlifantvis het volgende:
[..]
Ja wat moet je met dat stukje arm land eigenlijk.Is dat nou echt zo interessant voor Rusland ?
We hebben het toch over Transnistri ? Dat is toch armste regio van Europa ?quote:Op maandag 25 april 2022 22:07 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Het is minder arm dan de gebieden in Oekrane die ze nu proberen te veroveren.
quote:Op maandag 25 april 2022 22:05 schreef DeOlifantvis het volgende:
[..]
Ja wat moet je met dat stukje arm land eigenlijk.Is dat nou echt zo interessant voor Rusland ?
Zal erom spannen, zo veel ontliepen ze elkaar van te voren al niet en 8 jaar aan oorlog heeft niet veel goeds gedaan voor de Donbas.quote:Op maandag 25 april 2022 22:11 schreef DeOlifantvis het volgende:
[..]
We hebben het toch over Transnistri ? Dat is toch armste regio van Europa ?
Ja die wisten al wie de volgende zouden zijn.quote:Op maandag 25 april 2022 21:35 schreef Jojoke het volgende:
Ik weet niet of dit al is langsgekomen, maar het Wit-Russisch verzet was dus de oorzaak van het lange konvooi dat naar Kiev moest.
[..]
[..]
https://www.hln.be/buiten(...)ev-stuitte~a1e075b4/
Ok, ik kan me moeilijk voorstellen dat ze zover gaan komen. Als ze Donbass al veroveren kunnen, gaan ze wellicht voor een dealquote:Op maandag 25 april 2022 22:12 schreef Jojoke het volgende:
[..]
[ twitter ]
Ik kon er deze reacties over vinden. De ene zegt dat Rusland een obsessie heeft met Moldavi. Ze ziet het als onderdeel van hun imperium. De andere zegt dat het om een strategisch belang bij de Zwarte Zee en de Donau gaat.
Als er bij je ingebroken wordt, is het verstandigste om met de inbreker om de tafel te gaan zitten. Natuurlijk, je wilt niet dat hij alles meeneemt, maar is het echt zo erg als hij de tv krijgt? Hij heeft er zelf geen en al zijn buren wel, dus ergens ook wel begrijpelijk dat hij er dan ook eentje wil. Bovendien staat hij door de hele stad al bekend als notoire inbreker, dat brengt ook voor hem bepaalde risico's mee waartegen hij zich misschien noodgedwongen zal moeten verweren.quote:Op maandag 25 april 2022 22:19 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik zag vandaag trouwens een inbraakpoging. De jongens zagen mij ook, maar ik besloot deescalerend op te treden, immers, als ik de politie zou bellen zou ik ook een verklaring moeten afleggen en dan kom ik te laat op mijn werk. Moet je niet willen.
En dan heb ik het nog niet eens gehad over de risico's. Had zomaar een portie tikken kunnen krijgen!
Maar een voordeel, hun buren zijn nu wel lid van buurtpreventie!gek hoe dat werkt.
Zijn dat dezelfde jongens die eerder de garage hebben gekraakt en er met de auto vandoor zijn gegaan?quote:Op maandag 25 april 2022 22:19 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik zag vandaag trouwens een inbraakpoging. De jongens zagen mij ook, maar ik besloot deescalerend op te treden, immers, als ik de politie zou bellen zou ik ook een verklaring moeten afleggen en dan kom ik te laat op mijn werk. Moet je niet willen.
quote:Op maandag 25 april 2022 21:56 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Het legertje bestaat uit zo'n 5000 man met verouderd materiaal. Ik denk dat het makkelijkst is om een vliegveld in te nemen waar ze kunnen landen met transportvliegtuigen. Is er alleen in de hoofdstad een vliegveld dat daarvoor geschikt is?
Ik weet dat er voor de Russisch invasie kaarten rondgingen met mogelijke invasieroutes. 1 van de routes was een route waarbij landingstroepen via de Zwarte Zee naar Odessa en Moldavi trokken. Ik weet niet of dat nog steeds een optie is.
In geval van oorlog kunnen ze ook gewoon het vliegveld van Tiraspol gebruiken. Dat vliegveld heeft een landingsbaan van 2500m, dat is meer dan voldoende om militaire vliegtuigen te laten landen. Het kan nu niet gebruikt worden omdat zowel Oekrane en Moldavi toegang tot hun luchtruim weigeren voor vluchten van en naar dat vliegveld.quote:Op maandag 25 april 2022 22:03 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ze zouden in elk geval via Oekraine moeten gaan. Hoe realistisch is het idee dat hen dat lukt, wanneer ze zelfs in Oost-Oekraine zo'n problemen hebben?
Op liveuamap staat een bericht dat Russische media een neergehaalde Bayraktar toonden. Lijkt me niet onwaarschijnlijk eigenlijk, anders zou het een missie met helicopters geweest kunnen zijn.quote:
quote:
Valt best mee voor mijn gevoel. Ben er twee keer geweest, doet aanzienlijk welvarender en netter aan dan zowel Oekrane als Moldavi. Drijft natuurlijk volledig op geld uit Rusland, het deed me nog het meest aan Wit-Rusland denken. Wat de Russen ermee moeten is een ander verhaal, maar dergelijke logica is voor imperialisten vaak niet zo relevant.quote:Op maandag 25 april 2022 22:11 schreef DeOlifantvis het volgende:
[..]
We hebben het toch over Transnistri ? Dat is toch armste regio van Europa ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |