Mooi zo. Aangezien Rusland zo geilt op artillerie zullen ze het niet erg vinden om wat terug te koppen.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:05 schreef capricia het volgende: Eindelijk wat meer details; [..] https://www.forbes.com/si(...)ine/?sh=3c15e5bc9380 Dat ding schiet snel en ver en hard.
En DL gaat ook meer leveren (Inc de bevestiging dat zij voor de training gaan zorgen): [..] https://www.thedefensepos(...)ean-weapons-ukraine/
Escalatie is leuk!quote:
Neo-nazi's staan nou niet bepaald bekend om hun intelligentiequote:Op donderdag 21 april 2022 22:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Domste ooit dat Azov waarom nazi symbolen zo openlijk.
Das niet zo raar. Het zijn Putins eigen etnisch-Russische Nazi's.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:28 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Neo-nazi's staan nou niet bepaald bekend om hun intelligentie
quote:The Azov Battalion has its roots in a group of ultras of FC Metalist Kharkiv named "Sect 82" (1982 is the year of the founding of the group).[29] "Sect 82" was (at least until September 2013) allied with FC Spartak Moscow ultras.[29] Late February 2014, during the 2014 Ukrainian crisis when a separatist movement was active in Kharkiv, "Sect 82" occupied the Kharkiv Oblast regional administration building in Kharkiv and served as a local "self-defense force."[29] Soon after, a company of the Special Tasks Patrol Police called "Eastern Corps" was formed on the basis of "Sect 82".[29]
Niet echt. Maar aangezien het Rusland is dat liep te escaleren over de loop der jaren is een koekje van eigen deeg wel op z'n plaats ondertussen.quote:
Zullen ze waarschijnlijk wel proberen, maar is dat haalbaar?quote:Op donderdag 21 april 2022 22:25 schreef tjoptjop het volgende: [..] Thousand-yard stare
[..] Verschrikkelijk ook voor de nabestaanden, ik neem niet aan dat ze nog te identificeren zijn? Die constante onzekerheid of iemand nog leeft of dat ze misschien nog ergens in Siberië gevangen zitten of 'hergevestigd' zijn
![]()
Er valt helemaal niets meer te escaleren. Dus iedere vorm van escalatie juich ik toe.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:32 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Niet echt. Maar aangezien het Rusland is dat liep te escaleren over de loop der jaren is een koekje van eigen deeg wel op z'n plaats ondertussen.
iig 'blij' dat het nu met satellietfoto's goed gedocumenteerd kan worden.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:33 schreef Aether het volgende:
[..]
Zullen ze waarschijnlijk wel proberen, maar is dat haalbaar?
Vandaag ook satellietfoto's van een andere plek met een 300m massagraf…
Dna, gebitsindentificatie en zo. Maar zal jaren duren voordat iedereen geindentificeerd is. En waarschijnlijk nooit voor 100% van de lichamen.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:33 schreef Aether het volgende:
[..]
Zullen ze waarschijnlijk wel proberen, maar is dat haalbaar?
Vandaag ook satellietfoto's van een andere plek met een 300m massagraf…
Er zijn in Bosnië nog steeds mensen vermist. En dat is al dertig jaar geleden zowat.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:37 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dna, gebitsindentificatie en zo. Maar zal jaren duren voordat iedereen geindentificeerd is. En waarschijnlijk nooit voor 100% van de lichamen.
Klopt idd. Is een zwaar tijdsrovende klus en geen garanties op succes.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:39 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Er zijn in Bosnië nog steeds mensen vermist. En dat is al dertig jaar geleden zowat.
Dus de beste vechters in Oekraïne zijn etnische Russen, van Poetin?quote:Op donderdag 21 april 2022 22:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Das niet zo raar. Het zijn Putins eigen etnisch-Russische Nazi's.
https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion
[..]
Springveren of bladveren?quote:Op donderdag 21 april 2022 22:44 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dus de beste vechters in Oekraïne zijn etnische Russen, van Poetin?
Steek Poetin niet teveel veren in de reet.
De Ukrainers volgden dezelfde doctrines als de Russen nu. Maar sinds 2014 zijn ze door vnl de Amerikanen getraind. Ik denk dat de Russen niet in 2 weken totaal anders gaan opereren.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:52 schreef Barbusse het volgende:
Ik vraag me wel af hoe het met de gevechtscompaliliteit staat ondertussen. Oekraïne krijgt bv wel wapens, maar hoe staat het met hun manschappen? En heeft Rusland wat kunnen doen aan dat prutswerk mbt logistiek en moraal?
Ze hadden toen ze nog "gewoon" voetbalhooligans/ultra's waren banden met de ultra's van Spartak Moskou, maar pro-Russisch of van Russische afkomst zijn ze nooit geweest, sowieso vanaf 2014 niet.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Das niet zo raar. Het zijn Putins eigen etnisch-Russische Nazi's.
https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion
[..]
Van wat ik zie is dat Oekraïne vele malen effectiever is qua inzet van troepen, terwijl Rusland het aloude adagio van "gooi soldaten er tegenaan en uiteindelijk winnen we" aanhoudt. Op deze manier gaat dit dan uitmonden in een war of attrition. Maar gezien de eenzijdige berichtgeving heb ik geen idee van de daadwerkelijke stand van zakenquote:Op donderdag 21 april 2022 22:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
De Ukrainers volgden dezelfde doctrines als de Russen nu. Maar sinds 2014 zijn ze door vnl de Amerikanen getraind. Ik denk dat de Russen niet in 2 weken totaal anders gaan opereren.
Ze zijn ontstaan in reactie op Putins gekloot met Ukraine. Dus hij heeft ze zelf gemaakt.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:57 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ze hadden toen ze nog "gewoon" voetbalhooligans/ultra's waren banden met de ultra's van Spartak Moskou, maar pro-Russisch of van Russische afkomst zijn ze nooit geweest, sowieso vanaf 2014 niet.
De Russische ook niet met hun Zquote:Op donderdag 21 april 2022 22:28 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Neo-nazi's staan nou niet bepaald bekend om hun intelligentie
Hoe langer Oekraïne Rusland bezig houdt, hoe meer tijd we hebben om ons eigen leger op orde te brengen. We kunnen in Europa wel de oorlogsmachine aanzetten, want we moeten Oekraïne van wapens voorzien en ondertussen gaan vrijwel alle Europese landen hun legers vergroten. Gouden tijden voor de Europese defensie-industrie.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wel echt topmaterieel wat Nederland stuurt;
[..]
https://www.defensie.nl/o(...)itser-2000nl-pzh2000
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |