https://www.vivandaag.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Sugar Lee Hooper.quote:Op donderdag 21 april 2022 21:42 schreef monkyyy het volgende:
Bas van Toor zonder make-up is niet om aan te zien
Laatst in gesprek geweest met ene Von Martels en hij stelde dat ze toch echt veel binding had en de kloof tussen stad en boer had gedicht.quote:Op donderdag 21 april 2022 21:58 schreef monkyyy het volgende:
Caroline koeien gewend? Liepen die rond door de stad en op de redactie waar ze haar hele leven werkte?
Buiten de deur neuken weten we alquote:Op donderdag 21 april 2022 22:16 schreef H0D3NPYL het volgende:
Genee is aan het zweten, een scoop over hem
Ladyshavequote:Op donderdag 21 april 2022 22:16 schreef H0D3NPYL het volgende:
Genee is aan het zweten, een scoop over hem
Groot nieuws over Wilfred wordt in de doofpot gestopt.quote:Op donderdag 21 april 2022 22:38 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Hij keek wel erg opgelucht dat dit het was![]()
Kaag moet hierom opstappen en Rutte mag ondanks alles blijven van Johan.quote:Op donderdag 21 april 2022 23:21 schreef Lavenderr het volgende:
Kaag moet de eer aan zichzelf houden en opstappen.
Dat vind ik ook onbegrijpelijk.quote:Op vrijdag 22 april 2022 14:39 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Kaag moet hierom opstappen en Rutte mag ondanks alles blijven van Johan.
Zo onbegrijpelijk is dat niet hoor, Johan is ondertussen een seniele, ouwe zak die nog een beetje na blèrt vanuit de onderbuik.Tijd voor de geraniums!quote:
Jian! Lang niet gesproken. Wat leukquote:Op vrijdag 22 april 2022 15:39 schreef Jian het volgende:
[..]
Zo onbegrijpelijk is dat niet hoor, Johan is ondertussen een seniele, ouwe zak die nog een beetje na blèrt vanuit de onderbuik.Tijd voor de geraniums!
Johan is senielquote:Op vrijdag 22 april 2022 21:59 schreef Stikkelbaars het volgende:
Wat zit die Derksen allemaal voor onzin uit te kramen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |