SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Red Bull RB18SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aston Martin AMR22SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.McLaren MCL36SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AlphaTauri AT03SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Williams FW44SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ferrari F1-75 (17 februari)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mercedes W13 (18 februari)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alpine 522 (21 februari)
Alfa Romeo C42 (27 februari)OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
Hoop woorden die niks zeggen.quote:OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
RaceweekendNou volgens mij niet hoor
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Klopt. Helemaal vergeten aan te passen.quote:Op donderdag 14 april 2022 11:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
RaceweekendNou volgens mij niet hoor
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
Of toto.quote:Op donderdag 14 april 2022 11:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Klopt, maar ik denk dat Lawrence Stroll hier om gevraagd heeftOxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
Ik kan niks vinden over een verkoop daarvan. Alleen van de aankoop en daar op volgend onderzoek.quote:
Waar trouwens niks uit gekomen is.OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
AM heeft dus een officieel communiqué afgedwongen vanuit de FIA omdat er voor imago schade werd gevreesd?quote:
En daar betalen ze de FIA natuurlijk geen x-aantal miljoenen per jaar voor in de vorm van die auto's.![]()
![]()
Ja.quote:Op donderdag 14 april 2022 11:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
AM heeft dus een officieel communiqué afgedwongen vanuit de FIA omdat er voor imago schade werd gevreesd?
En daar betalen ze de FIA natuurlijk geen x-aantal miljoenen per jaar voor in de vorm van die auto's.
En de klachten van de rijders gaan puur over de AM safety car, niet de Mercedes-AMG. Gaat al net zo goed met AM safety car als met de F1 auto zelf alleen de safety car heeft een betere berijder![]()
![]()
Ik heb hem voor je aangepast, als je liever een andere TT wil dan zeg je het maarquote:Op donderdag 14 april 2022 11:32 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Klopt. Helemaal vergeten aan te passen.![]()
![]()
Perfect zo. Danke.quote:Op donderdag 14 april 2022 12:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik heb hem voor je aangepast, als je liever een andere TT wil dan zeg je het maar
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.![]()
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
Uh, ok? Whatever?quote:Op donderdag 14 april 2022 15:05 schreef El_Thijs het volgende:
https://www.ad.nl/formule(...)n-paspoort~a1147b75/
Whut.![]()
![]()
Dit. 1160pk tegen 'slechts' 700 voor de Vantage V12 en zelfs maar 527pk voor de F1-edition.quote:Op donderdag 14 april 2022 13:04 schreef Tinos85 het volgende:
Kunnen ze niet gewoon die Valkery inzetten als safetycar. Veel toffer dan een Vantage."This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".![]()
ach ja ze missen Senna of een nieuwe Braziliaanse kampioen, dan werkt zo'n Braziliaanse vlag uit je cockpit welquote:Op donderdag 14 april 2022 15:05 schreef El_Thijs het volgende:
https://www.ad.nl/formule(...)n-paspoort~a1147b75/
Whut.![]()
Moet je geen 10e worden want dan juichen ze niet zo hardquote:Op donderdag 14 april 2022 15:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
ach ja ze missen Senna of een nieuwe Braziliaanse kampioen, dan werkt zo'n Braziliaanse vlag uit je cockpit wel![]()
![]()
Ja dat vooral. Hij begint nu wel heel erg excentriek te worden.quote:Als dat al genoeg is... Het Braziliaanse publiek scandeerde ook Senna's naam toen Max in 2016 een briljante inhaalrace in de regen deed.quote:Op donderdag 14 april 2022 15:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
ach ja ze missen Senna of een nieuwe Braziliaanse kampioen, dan werkt zo'n Braziliaanse vlag uit je cockpit wel"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"![]()
ik weet het, daar was ik bijquote:Op donderdag 14 april 2022 16:59 schreef El_Thijs het volgende:
Als dat al genoeg is... Het Braziliaanse publiek scandeerde ook Senna's naam toen Max in 2016 een briljante inhaalrace in de regen deed.als chauvinisme nog niet bestond hadden zij het wel uitgevonden
![]()
Scarbs zei dat het waarschijnlijk komt door de overgang naar E10 en dat het mogelijk een lek ringetje of iets dergelijks is geweest. Alleen betekent dat wel dat je dan op zoek moet naar ringetjes die alle omstandigheden wel aan kunnen.Altijd onderweg naar het avontuur![]()
Hoe hebben andere teams dat dan opgelost?quote:Op donderdag 14 april 2022 19:42 schreef Peterselieman het volgende:
Scarbs zei dat het waarschijnlijk komt door de overgang naar E10 en dat het mogelijk een lek ringetje of iets dergelijks is geweest. Alleen betekent dat wel dat je dan op zoek moet naar ringetjes die alle omstandigheden wel aan kunnen.![]()
Die hebben coureurs die niet het uiterste van hun wagen vragen dus blijven die ringetjes op hun plek.quote:Op donderdag 14 april 2022 19:48 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Hoe hebben andere teams dat dan opgelost?![]()
Hoezo? Het is niet zijn idee hè? Het wordt hem aangeboden en hij vindt het een eer.quote:Op donderdag 14 april 2022 16:59 schreef El_Thijs het volgende:
Ja dat vooral. Hij begint nu wel heel erg excentriek te worden.
Het was exentriek (en onbeschoft) geweest als-ie geweigerd had.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: