Nee, dat is Niemoller. Ok, wel vreemd maar anders vreemd, het kwaadaardige soort vreemd.quote:Op donderdag 14 april 2022 01:39 schreef quirina het volgende:
https://twitter.com/Joost(...)gvilJSpYPM7Chpa08wdQ
Ik zag deze ook nog op Twitter.
Dat is wel vreemd.
Oh. Omdat hij dat zegt? Factcheck zegt Niemoller liegt:quote:
Ja lachen, met dat bloederige paardje ook eronder.quote:Op donderdag 14 april 2022 01:38 schreef Tijger_m het volgende:
Toch nog gelachen vanovend en een spitsvondige TT bedacht. Ik kan tevreden naar bed.
Ik denk dat je aan het "blaming the victim" en "had ze maar geen kort rokje aan moeten trekken" niet veel vernieuwends meer aan kunt toevoegen. Hooguit die - zoals de oorlog hier - verduidelijken met voorbeelden.quote:Op donderdag 14 april 2022 00:17 schreef Tijger_m het volgende:
Toch altijd interessant hoe mensen hun angsten kanaliseren en hoe ze dan exact het verkeerde doelwit weten te kiezen voor hun angst en frustratie. In plaats van boos te zijn op de veroorzaker gaan ze over het slachtoffer te keer.
Daar moet toch voor iemand een afstudeer scriptie in zitten.
Het is niet uit het nieuws, er staan op diverse sites verhalen over. Er is alleen geen direkt nieuws meer te melden dus ik zou niet weten waarom men dan oud nieuws zou moeten herhalen terwijl er wel nieuws op andere plaatsen is.quote:Op donderdag 14 april 2022 01:47 schreef quirina het volgende:
https://www.newsweek.com/(...)tion-bombing-1697697
Het blijft toch vreemd en ineens is het ook uit het nieuws.
Nou, in ieder geval niet wat Niemoller bericht. Begin daar eens mee. En neem gewoon zelf ook eens de moeite als je denkt "Dat is vreemd" om feiten te checken.quote:Op donderdag 14 april 2022 01:48 schreef quirina het volgende:
Je weet ook niet meer welk nieuws je moet geloven.
Waarom zou er nu nog elke dag over die aanval bericht worden? Het is oorlog er gebeurt en verandert elke dag zo enorm veel.quote:Op donderdag 14 april 2022 01:47 schreef quirina het volgende:
https://www.newsweek.com/(...)tion-bombing-1697697
Het blijft toch vreemd en ineens is het ook uit het nieuws.
Fact Check: gaf BBC de schuld aan Oekrane voor bomaanslag op station Kramatorsk?quote:Op donderdag 14 april 2022 01:47 schreef quirina het volgende:
https://www.newsweek.com/(...)tion-bombing-1697697
Het blijft toch vreemd en ineens is het ook uit het nieuws.
Goede slag.quote:
Mooi dat dit ding buiten gevecht - zonder bemanning - is.quote:bron: errr.theee.com
The entire crew of the missile cruiser ‘Moskva’ was evacuated after an ammunition explosion caused by a fire, the Russian Defense Ministry said in a statement cited by Russian media on Wednesday night. The cruiser suffered “serious damage,” the Russian military said, adding that the cause of the fire was under investigation.
The Slava-class missile cruiser, launched in 1979, is armed with 16 anti-ship missiles and many more air defense missiles, torpedoes and guns. It is part of the Black Sea fleet, and has been engaged in operations off the coast of Ukraine since February.
[cut...crap] ... ....
Heerlijk nieuws dit.quote:
Jij bent wel echt van de Putain pijperij, is het niet?quote:Op donderdag 14 april 2022 01:54 schreef Za het volgende:
[..]
Fact Check: gaf BBC de schuld aan Oekrane voor bomaanslag op station Kramatorsk?
Het beweert dat serienummers op Tochka-U-raketten die in het Oekraense conflict werden gebruikt, het bewijs leveren dat het in feite de Oekraense strijdkrachten waren achter de raketaanval op een treinstation in Kramatorsk, wat resulteerde in tientallen burgerdoden .
Het serienummer van de Tochka-U-raket is identiek aan... de reeks raketten uit het arsenaal van de 13e AFU-raketbrigade", zeggen de bijschriften - toegevoegd met de kenmerkende rode lijn van de BBC.
"Hetzelfde type raketten en hetzelfde serienummer werden eerder afgevuurd door het Oekraense leger op de steden Khartsyzsk, Logvinovo, Berdyansk en Melitopol", gaan de bijschriften verder, terwijl de video snel door verschillende stukjes extra beeldmateriaal springt, waaronder een andere raket op de grond en video van een lancering van een raket.
De BBC heeft woensdag een verklaring uitgegeven waarin de videoclip met zijn branding als nep wordt onthuld.
Uit betreffende link.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |