Eensquote:Op dinsdag 12 april 2022 11:23 schreef Duiveltja het volgende:
Ze heeft de uitstraling en overwicht van een verkoopmedewerker in een kringloop zaak. Die mag en moet niks leiden.
Als de PVDA de Deense koers gaat varen dan hebben ze een enorm electoraat. Maar voor die koers zijn maar een paar PVDA'ers geschikt en je hebt dan het risico dat de hele progressieve clan daar dan weer op zijn achterste benen gaat staan.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:24 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Als je de illusie hebt dat het boeit wie ze aanstellen, dan begrijp je er niet zoveel van. Zal gewoon weer een PvdA WEF lid worden en alles blijft zoals het was.
Ze gaan gewoon de WEF agenda uitvoeren en meer niet. CDA, VVD, D66 idem dito.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:28 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Als de PVDA de Deense koers gaat varen dan hebben ze een enorm electoraat. Maar voor die koers zijn maar een paar PVDA'ers geschikt en je hebt dan het risico dat de hele progressieve clan daar dan weer op zijn achterste benen gaat staan.
Met dit soort Forum-retoriek kan ik niet zoveel.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:29 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ze gaan gewoon de WEF agenda uitvoeren en meer niet. CDA, VVD, D66 idem dito.
Niet happen is beterquote:Op dinsdag 12 april 2022 11:29 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Met dit soort Forum-retoriek kan ik niet zoveel.
Forum?quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:29 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Met dit soort Forum-retoriek kan ik niet zoveel.
Dit blijft een bijzonder filmpje. Openlijk aangeven dat zij aan de wieg hebben gestaan van de nationalistische partij.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:28 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Als de PVDA de Deense koers gaat varen dan hebben ze een enorm electoraat. Maar voor die koers zijn maar een paar PVDA'ers geschikt en je hebt dan het risico dat de hele progressieve clan daar dan weer op zijn achterste benen gaat staan.
Dijsselbloemquote:Op dinsdag 12 april 2022 11:30 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Jij als oud-PVDA stemmer moet dit toch aanspreken. Wie zou jij als lijsttrekker willen?
Monasch was ook ooit een PVDA man toch? Net niet genoeg charisma om een nieuwe grote beweging te starten. Maar de Deense koers is meer dan prima ja. Alleen hebben we in Nederland een schreeuwer als Wilders die al 15 jaar het publieke debat ondermijnt met one liners.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:31 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Dit blijft een bijzonder filmpje. Openlijk aangeven dat zij aan de wieg hebben gestaan van de nationalistische partij.
Nieuwe Wegen van Jacques Monasch ging qua Deense koers een behoorlijk eind die richting uit. Je kunt de vraag stellen of een dergelijke partij wezenlijk anders is dan de PVV. M.i. is de PVV namelijk behoorlijk links, buiten het migratiestandpunt.
quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:37 schreef Starhopper het volgende:
Hopelijk komt er iemand voor terug die de partij weer 40+ zetels geeft.
Juist. Daarbij zou een nationalistische PvdA vrijwel geheel omgebouwd moeten worden. Partijleden en partijprominenten die achter de huidige koers staan, zullen vrijwel allemaal moeten opstappen om ruimte te maken voor de nieuwe conservatievere leden.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:31 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Dit blijft een bijzonder filmpje. Openlijk aangeven dat zij aan de wieg hebben gestaan van de nationalistische partij.
Nieuwe Wegen van Jacques Monasch ging qua Deense koers een behoorlijk eind die richting uit. Je kunt de vraag stellen of een dergelijke partij wezenlijk anders is dan de PVV. M.i. is de PVV namelijk behoorlijk links, buiten het migratiestandpunt.
Zou ik ook top vinden. Wat ik het liefste zie is gewoon de "oude" politiek. Dat wil zeggen: Verstandige heren (mag ook vrouwen zijn, maar die zijn er in de Nederlandse politiek nog weinig geweest) die verstandig praten over financieel beleid en op een rationele manier over immigratie etcetera. En niet een wedstrijdje populistische quotes die niemand waar kan maken.quote:
JA21 is op dit moment de enige fatsoenlijke rechtse partij. Historisch gezien verdeelt radicaal-rechts met Wilders en Baudet al zo'n 20 jaar ongeveer 25 zetels. Dat betekent dat de PVDA inderdaad de concurrentie moet aangaan met bijvoorbeeld een JA21 en tegelijkertijd een socialistisch verhaal moet blijven vertellen.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:37 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Juist. Daarbij zou een nationalistische PvdA vrijwel geheel omgebouwd moeten worden. Partijleden en partijprominenten die achter de huidige koers staan, zullen vrijwel allemaal moeten opstappen om ruimte te maken voor de nieuwe conservatievere leden.
Daarbij is het dan ook belangrijk om een leider te hebben die goed overkomt. Iemand die alleen tegen immigratie is om zetels te scoren, zal ook niet bepaald geloofwaardig overkomen.
En dan heb je dus een immigratiekritische PvdA, naast de andere meer immigratiekritische partijen zoals de PVV, Forum en Ja21 (en zelfs VVD presenteert zich immigratiekritisch).
Er zijn wel meer opties. Met een kleine aanpassing in het geluid en een charismatischere leider (charismatischer dan Ploumen) kan er ook weer gewonnen worden.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
De progessieve hoogopgeleide vijver is met Groenlinks en D66 ook vrij beperkt en vrijwel volledig gevuld met ongeveer 30-35 zetels aan electoraat. Komt nu ook nog die extreme club van Simons bij.
Volgens mij is echt de enige manier om weer groter te worden de Deense koers varen.
Liever Ad Melkertquote:Op dinsdag 12 april 2022 11:51 schreef Gehrman het volgende:
Misschien kunnen ze Ella Vogelaar weer opgraven.
Ik heb het idee dat de hoogopgeleide bubbel toch echt wel een inclusief verhaal wil horen over LHBTQ en daarom minder snel naar de PVDA zal gaan. Dan heb je alleen nog wat SP-stemmers over.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:51 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Er zijn wel meer opties. Met een kleine aanpassing in het geluid en een charismatischere leider (charismatischer dan Ploumen) kan er ook weer gewonnen worden.
Diederik Samson wist Rutte bijvoorbeeld goed aan te pakken. Daardoor ontstond er een tweestrijd en kon de PvdA flink groeien. En daarvoor hebben Wouter Bos, Marijnissen en Roemer ook nog hoog gestaan in de peilingen. Het linkse verhaal, of sociale verhaal, zoals ze het zelf noemen, is echt nog niet dood.
Is al een of meerdere keren gepost nav dit nieuwsbericht en toen lachte er ook al niemandquote:Op dinsdag 12 april 2022 12:06 schreef Duiveltja het volgende:
Misschien kunnen ze nu een homoseksuele transgender neger(in) naar voren schuiven?
Wel zo inclusief.
Elke keer dat je iets post, haal je het WEF erbij. Krijg je betaald door Thierry per keer dat je het noemt? Zo ja, dan heb ik nog een mopje voor je:quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:30 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Forum?Sla anders even de WEF website open en kijk wie er aangesloten zijn. Heeft geen fuck met retoriek te maken. Zie ook de moties en waar men op stemt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goed politica maar met het charisma van een oude bibliothecaresse. Geen leider die stemmen trekt.quote:Op dinsdag 12 april 2022 12:03 schreef -XOR- het volgende:
Jammer dat een goed en integer kamerlid opstapt. Ze had uiteraard geen uitstraling maar wist zich altijd goed in te werken in grote dossiers en droeg de sociaal-democratische waarden altijd prima uit . Onderschat politica.
Tshirts kopen voor zijn verzameling denk ikquote:Op dinsdag 12 april 2022 12:22 schreef MichaelScott het volgende:
Wat doet Hans Spekman eigenlijk tegenwoordig?
quote:Op dinsdag 12 april 2022 12:31 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Elke keer dat je iets post, haal je het WEF erbij. Krijg je betaald door Thierry per keer dat je het noemt? Zo ja, dan heb ik nog een mopje voor je:
Wat roept de hond van Baudet?Ik heb niets met hen. Dat telkens aanhalen is A vermoeiend en B je argumenten zijn op.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:![]()
![]()
![]()
Op dinsdag 12 april 2022 12:56 schreef Wereldgozer het volgende:
Die krijgt vast een mooi bosje Ploumen mee.
Check deze @:Haags
quote:Op dinsdag 12 april 2022 12:35 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Goed politica maar met het charisma van een oude bibliothecaresse. Geen leider die stemmen trekt.
Of de handwerkjuf die vroeger weleens op school was.quote:Op dinsdag 12 april 2022 11:23 schreef Duiveltja het volgende:
Ze heeft de uitstraling en overwicht van een verkoopmedewerker in een kringloop zaak. Die mag en moet niks leiden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |