Hebben jullie in het echt met elkaar gekeken?quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:30 schreef H_T het volgende:
[..]
Die bioscoop dacht ik laatst nog aanW2G werkt wel beter, bij die bioscoop waren er wat meer issues om alles synchroon te krijgen geloof ik. Wel met de leuke en totaal overbodige feature dat je het scherm onder een andere hoek zag afhankelijk van waar in de 'zaal' je zat
[..]
Het was dus geen echte bioscoop
In de stijl is zeker iets goeds af te leveren, inderdaad. Maar dat is dit niet.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:31 schreef Aoibhin het volgende:
Oh deze Spaanse groep vond ik zooooooo leuk van tevoren, die Keltische invloeden erin![]()
Helaas vond ik het nummer bij de aankondiging al wat underwhelming en is zij ook wat vocaal shaky hier, want het genre vind ik erg leuk
Het idee van @Strani was goed. De uitvoering iets minder.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:31 schreef Aoibhin het volgende:
Oh deze Spaanse groep vond ik zooooooo leuk van tevoren, die Keltische invloeden erin![]()
Helaas vond ik het nummer bij de aankondiging al wat underwhelming en is zij ook wat vocaal shaky hier, want het genre vind ik erg leuk
quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:30 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Die is toch door een aantal broadcasters eruit geknipt.
quote:Several broadcasters (according to qnews.au) complained about the performance – those being Greece and Turkey – citing that it broke several fundamental EBU rules around the Eurovision itself – that on banning “lyrics, speeches or gestures of a political or similar nature.”
Jaa klopt als je ergens anders ging zitten zag je het scherm dan ineens "beter"quote:
Wederom een pareltjequote:Op zaterdag 16 april 2022 21:18 schreef NailQueen het volgende:
Nu litouwen. Even een glorious stukje uit het ESF-land van de week door @:Fred_B
[..]
Cheers!quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:33 schreef NailQueen het volgende:
Ik vind dit een mooi moment om wijn te pakken. Allora.
Dit was een stille hint om een kleine updatequote:Op zaterdag 16 april 2022 21:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Wederom een pareltjeEigenlijk moet ik ze weer eens lezen
Cornaldquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:35 schreef NailQueen het volgende:
Love kills but not between neighbours
Laatst Nederland 2010 weer eens teruggelezen, die is ongeėvenaardquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Wederom een pareltjeEigenlijk moet ik ze weer eens lezen
Jij bent uitgesloten op mijn vrijgezellenfeestquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:28 schreef Sableheart het volgende:
Finland is het niet, voor mij. Ik weet niet wat het is, maar ze staat me tegen.
quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:30 schreef NailQueen het volgende:
Feitje tussendoor: Een paar jaar later was ze idd getrouwd om na 3 jaar weer te scheiden. Sinds 2019 is Krista van ons![]()
quote:As of 2020, she lives in Amsterdam, Netherlands, with her Dutch boyfriend. They have a daughter born in 2020.
https://en.wikipedia.org/wiki/Krista_Siegfrids
Dat is gewoon heerlijk om terug te lezen als je opgevrolijkt wil wordenquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:36 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Laatst Nederland 2010 weer eens teruggelezen, die is ongeėvenaard
Maar goed dat Sha la lie Sha la niet meer de laatste Nederlandstalige nummer op het ESF isquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:36 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Laatst Nederland 2010 weer eens teruggelezen, die is ongeėvenaard
Leuke jongen inderdaadquote:
En jullie zijn ongeveer van dezelfde leeftijdquote:
:broken heart:quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:37 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Jij bent uitgesloten op mijn vrijgezellenfeest
En hoe oud schat je mij?quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:39 schreef usagi414 het volgende:
[..]
En jullie zijn ongeveer van dezelfde leeftijd
Nee, dat niet.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:31 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Hebben jullie in het echt met elkaar gekeken?
Yepquote:
Ze is volgens mij ook wel eens te horen geweest in Ding-A-Dong van @CrazyDutchPunkquote:
Wat gaafquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:40 schreef H_T het volgende:
[..]
Nee, dat niet.
ESF Retro was eerst een onregelmatig terugkerende rubriek. Op een avond wilden we dat weer eens doen, maar om een of andere reden was Watch2gether toen geen optie. Dag lag eruit of zoiets. Toen ben ik gaan zoeken naar alternatieve sites die ongeveer hetzelfde konden, en een ervan had een soort bioscoopfunctie. Je koos virtueel een plek in de zaal, en afhankelijk van waar je ging zitten werd het perspectief van het filmpje veranderd. Ging je meer naar de zijkant zitten, dan was het filmpje minder rechthoekig. En je kon tijdens de voorstelling zien wie er naast je zaten (allemaal op dezelfde plek kon ook niet) en verwisselen van stoel. Op saaie stukjes kon je dus verhuizen en een gesprekje aanknopen met je nieuwe buren
Ik zal kijken of ik haar kan strikken voor je vrijgezellenfeest.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:40 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Die is helemaal ingeburgerd hier. Die laten we niet meer gaan![]()
Beter dan de meeste Oost-Europeanen op het festival die wel Engels spreken, inderdaad.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:43 schreef Aoibhin het volgende:
Deze Wit-Russische scheen dus echt geen woord Engels te spreken, en alles fonetisch te zingen. Dan vind ik haar wel echt goed verstaanbaar
Schande!quote:
Dat vind ik altijd een afknapper. Je spreekt zelf geen Engels, maar je doet je nummer wel in die taal. Doe het dan gewoon in je eigen taalquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:43 schreef Aoibhin het volgende:
Deze Wit-Russische scheen dus echt geen woord Engels te spreken, en alles fonetisch te zingen. Dan vind ik haar wel echt goed verstaanbaar
De Belgische tekstschrijvers hebben het fonetisch voorgezongen waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:43 schreef Aoibhin het volgende:
Deze Wit-Russische scheen dus echt geen woord Engels te spreken, en alles fonetisch te zingen. Dan vind ik haar wel echt goed verstaanbaar
JAAAAAA.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:43 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik zal kijken of ik haar kan strikken voor je vrijgezellenfeest.
Zoals Azerbeidzjan vorig jaar.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:44 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Dat vind ik altijd een afknapper. Je spreekt zelf geen Engels, maar je doet je nummer wel in die taal. Doe het dan gewoon in je eigen taal
Paar nummertjes nog tot Anouk.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:44 schreef Guanabana het volgende:
Ben er ook
Weet niet hoe lang, want moe en mwe.
Het nummer van Birgit vind ik prettiger om naar te luisteren, maar Winny Puhh vind ik iets fascinerends hebben. Het is een bak teringherrie, maar elke keer als ik het opzet wil ik toch blijven kijken en luisterenquote:
Eens hoor! Maar toch wel knap van haar vind ikquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:44 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Dat vind ik altijd een afknapper. Je spreekt zelf geen Engels, maar je doet je nummer wel in die taal. Doe het dan gewoon in je eigen taal
Ik denk dat het andchill.tv was. Dat kan ik nu niet checken want de site ligt eruit, maar de omschrijving klinkt bekendquote:
Welkom Guaan!quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:44 schreef Guanabana het volgende:
Ben er ook
Weet niet hoe lang, want moe en mwe.
Dat kan echt van alles zijn, van overtuigend in de top 10 tot kansloos in de halve finalequote:Op zaterdag 16 april 2022 21:46 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Het nummer van Birgit vind ik prettiger om naar te luisteren, maar Winny Puhh vind ik iets fascinerends hebben. Het is een bak teringherrie, maar elke keer als ik het opzet wil ik toch blijven kijken en luisterenBen wel benieuwd wat dat op een ESF had gedaan
Precies. Daarom had ik ze er eigenlijk ook wel willen zienquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:48 schreef H_T het volgende:
[..]
Dat kan echt van alles zijn, van overtuigend in de top 10 tot kansloos in de halve finale
Ik heb beeldquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:50 schreef Aoibhin het volgende:
Intussen zit mijn kat me half aan te randen en over me heen te kwijlen
quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:50 schreef NailQueen het volgende:
Love Love Peace Peace toen Love Love Peace Peace nog niet bestond.
quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:51 schreef Aoibhin het volgende:
[..]![]()
Dan mis ik toch de man in the hamsterwheel hier
Gedraagt Silke zich wat beter?quote:
Ik open net een fles wijn. Allora!quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:50 schreef NailQueen het volgende:
Love Love Peace Peace toen Love Love Peace Peace nog niet bestond.
De Moskva heeft meer diepgang.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:49 schreef NailQueen het volgende:
Nu komt me toch een oppervlakkig optreden..
Rusland kwam in die jaren altijd met vredesnummers viel me toen al op. Ook de tweeling die ze het jaar erna stuurden. En in 2015 Polina (vond ik wel echt een goed nummer ook).quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:51 schreef Sableheart het volgende:
In de huidige context is dit vanuit Rusland niet overtuigend.
Wij en @Aoibhin moeten maar nooit gaan samenwonen. Dan hebben we 6 of 7 katten die dit doen.quote:
Die krijgen we allemaal nog deze avond! Goede keuzes trouwensquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:51 schreef Guanabana het volgende:
Mijn favorieten van dit jaar zijn Hongarije, Oekraļne, Roemeniė, Griekenland, (Nederland), en dat was het zo ongeveer welOf ik moet iets vergeten zijn.
Cheers!quote:
Laat je haast denken dat het van hogerhand werd aangestuurd, als je het vervolg zo ziet. Of is dat te cynisch?quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:52 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Rusland kwam in die jaren altijd met vredesnummers viel me toen al op. Ook de tweeling die ze het jaar erna stuurden. En in 2015 Polina (vond ik wel echt een goed nummer ook).
Hahahaha ja dat commentaarquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:52 schreef NailQueen het volgende:
In de woorden van Paul de Leeuw: Ik word zo aggressief van
quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:53 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Wij en @:Aoibhin moeten maar nooit gaan samenwonen. Dan hebben we 6 of 7 katten die dit doen.
Bij Duitsland is dat niet erg. Ik haal wat chips op.quote:Op zaterdag 16 april 2022 21:53 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Hahahaha ja dat commentaar"er komen broden en vissen naar beneden"
Hopelijk ga jij nu niet weglopen zoals Paul dat destijds wel deed
Nee ik snap je hoor. Had en heb precies dezelfde gedachtequote:Op zaterdag 16 april 2022 21:53 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Laat je haast denken dat het van hogerhand werd aangestuurd, als je het vervolg zo ziet. Of is dat te cynisch?
Bij het zien van de titel vroeg ik me af of ik dat nou wel of niet een leuk nummer vind. En toen begon ze met zingenquote:Op zaterdag 16 april 2022 21:54 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Bij Duitsland is dat niet erg. Ik haal wat chips op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |